Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4-KLUB.GERMANY

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wszyscy tak robią to porządny kraj :D

Opublikowano
  • Autor

Pokaż mi takiego ☺

Opublikowano

Napisz temat to zaraz kupa ludzi sie zbierze :P

Opublikowano
  • Autor

Wątpię w to ;) W Polsce każdy patrzy żeby zmniejszać koszta w każdej sytuacji, a idą do WK i zmieniając jakieś dane na 100% musisz zapłacić

Opublikowano

No najpierw do diagnosty musisz isc a potem dopiero do wk, daja ci nowy dowod rejestracyjny potem razem jakies 250pln wychodzi. A za 600 jest elegancki programik ;)

Opublikowano
  • Autor

skąd aż 250 zł ? Diagnosta aż 2 stówki bierze ? za co ?

Opublikowano

Diagnosta, adnotacja wyrobienie dowodu rejestracyjnego paliwo nie mówiąc już o zmarnowanej dniowce w pracy :)

Opublikowano
  • Autor

To najlepiej być na kuroniu, przynajmniej dniowki nie stracisz...

Opublikowano

Wszystkie koszty trzeba liczyć.

Opublikowano
  • Autor

To pokaż mi takiego co straci własne pieniądze na rzecz państwa...

A tak wgl to tu mowa o Niemczech nie o Polsce.

Opublikowano

No właśnie jakoś temat zjechał do ojczyzny. Kumpel ostatnio był na TUV jaguarem xjr i spryskiwacze reflektorów nie działały i już nie przeszedł. Porażka jakas he

Opublikowano
  • Autor

To proste mając brudne xenony światło rozprasza się nie prawidłowo, przez to widoczność może się pogorszyć dla Ciebie. Co za tym idzie jazda może być bardziej niebezpieczna ;) Ja pióro wycieraczki wymieniałem przy gościu bo stwierdził , że nie zbiera brudu z szyby tak jak powinno ... Skoro trzymasz się tego, że trzeba wszystko mieć jak należy nie powinno być dla Ciebie w tym nic dziwnego że Twój kolega nie miał sprawnego auta i TUV mu nie podbili.

Edytowane przez TOM3K

Opublikowano

Rozmawiamy o hamulcach a nie o pierdolach :) ja u siebie wyłączyłem spryskiwacze i lampy cały czas czyste są. Może nie ksiazkowo ale nic się nie rozprasza.

Opublikowano
  • Autor

To nie są pierdoly. Mając brudne xenony możesz oslepiac innych. Bo po co niby producent je wymyślił?

Opublikowano

W nowej A4 nie ma przy xenonach spryskiwaczy jedynie jak sobie domowisZ więc chyba to sprawa drugorzędna

A po dwa przyjedz się autostradą w Niemczech w nocy jak zapierniczaja nowe furki lewym pasem. W lusterkach dosłownie nic nie widać tak oslepiaja. Więc te mycie i samopoziom to pić na wodę moim zdaniem...

Opublikowano
  • Autor

Skąd ty te info bierzesz?

Opublikowano

Był gdzieś temat na forum. A nawet jak konfigurujesz audi na stronie to masz xenony a potem opcjonalnie spryskiwacze bierzesz :) w temacie o nowościach audi.

Opublikowano
  • Autor

dziwne to , w Matrixach już jest w układ mycia reflektorów ... Wysłałem maila z zapytaniem ciekawe co na to napiszą.

Opublikowano

No w matrixach właśnie tak jest, trochę dziwne. Zobaczymy co odpisza :)

Opublikowano

Heh z tym tuvem to widzę różnie jest.
W poprzednim aucie, spryski xenonów były wyłączone i nikt nic na przeglądzie mi nie powiedział.
Bardziej obawiałem się o kolektor wydechowy który był pęknięty i też nic.

W sumie, był to gość z Dekry który raz w tyg przyjeżdża do tej wioski.
Chyba w takich małych stacjach najlepiej robić.

W piątek jak znajdę czas to przejadę się i zapytam o te hamulce u źródła. Jak on to widzi.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.