Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4-KLUB.GERMANY

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Mam lecieć tyle km jak przyjedziesz tylko Ty?

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Wiem wiem to bez sensu. Cos czuje ze po tej stronie granicy spot bedzie bardzo trudny.

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

No niestety tutaj tak jest

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

niestety tak to wyglada bo niemcy sa za duze.zbyt mało ludzi rozrzuconych na zbyt duzej powierzchni

Opublikowano
  • Autor

Po części tak jest. Niestety. Wydaje mi się jednak , że można ogarnąć ten jeden większy spot, bo jak już wcześniej chłopaki pisali spotykają się gdzieś na środku Niemiec. Można by to zrobić nawet jak już będzie cieplej, tak żebyśmy mogli jakieś namioty zorganizować , grilla żeby niebyła to wycieczka na 3h bo to mija się z celem. Posiedzieć przy piwki (chyba że ktoś nie pije to przy soczku) pogadać...

Opublikowano

Cześć.
Też przebywam w Niemczech. Mieszkam pod Ingolstadt.
Jeśli zbierze się ekipa na jakieś większy spot to też chętnie przyjadę.

W moim temacie była rozmowa na temat spotkania się w kilka osób na Bawarii.
Jeśli dalej jest zainteresowanie to dajcie znać. Ustalimy miejsce i czas. ;)
Pozdrawiam.

Opublikowano

Dopiszcie mnie też może jakiś termin mi podejdzie. 79-206 braisach. Mam tu też dwóch znajomych

Opublikowano
  • Autor

ok, jutro dopisze. Mi przyszły wczoraj dwa mandaciki więc chyba miesięczną przerwe będę miał

Opublikowano

ostro jedziesz od nowego roku :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Z 3 stycznia. Jeden o 67 drugi 31 na autostradzie. . .

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Dzisiaj miałem przyjemność poraz kolejny nawiedzić bardzo południowy Rajch i muszę z cala stanowczością zaprzeczyć opiniom jakoby nasi klubowi koleżanki/ledzy snuli się bezmyślnie po galeriach handlowych podobnie jak to czynią emigranci z Azji Mniejszej czy Półwyspu Arabskiego:

:)

a7xnvncx.jpg


Mozna by się wybrać większą grupa, bo atmosfera jest naprawdę przednia :wink:

Opublikowano

siema koledzy :hi:

ale mnie tu dawno nie było....

kolego Darusch, od dawna mieszkasz pod Ingolstadt?

Opublikowano
  • Autor

:hi:

przy okazji

giga-st i Darusch podajcie jakieś współrzędne ;)

Opublikowano

:hi:

przy okazji

giga-st i Darusch podajcie jakieś współrzędne ;)

Co ty, się wszyscy zwalą to dwóch autobusów zabraknie :grin: (sarkazm) Generalnie klubowicze tutaj ze tak powiem wyjątkowo pasywni są ;) Ale zawsze jest czas na poprawę :wink:

Z mojej strony mogę tylko powiedzieć ze na spotach nikt nikogo o robotę nie pyta, a ja osobiście jeżdżę w jednoczęściowym kombinezonie z aldika :D

Aha, byłbym zapomniał miejscówka... Solyca Bawarii. Wszystko po taniości, czyli jedyna autostrada w Europie bez ograniczeń prędkości (A95) :evil: > Lenggries albo Chistlum.

Zwykle z rana zanim szarańcza nie zamieni stoków w kartoflisko. 5h=32€, ew. 40€. Piątala na precla z radlerkiem. Żadnego pijaństwa czy darcia ryja na stoku. :rolleyes:

Jak by ktoś miał chęć to może np. bez zbędnych niuansów rzucić TU hasło "narty?" albo "rower?" albo "spot?" itd. A kto ma ochotę, to dalej na PW do ogłoszeniodawcy :a4fan:

Opublikowano

Tom3k zmień proszę moje współrzędne w pierwszym poście na 91522 Ansbach

Opublikowano
  • Autor

Ok zaraz wszystko się zrobi . Dzisiaj się dowiedziałem od mojej ze za 3 tyg. chyba będziemy jechać do jej siostry do Monachium wiec będzie można coś ogarnąć

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Ok załatwione ;)

Wybiera się ktoś na Bukowine ? :decayed:

Opublikowano

Dlaczego pasywni? My w Rhein-Main spotykamy sie w miare regularnie

Opublikowano
  • Autor

My z Andrzejem tez mam czasem spoty :grin:

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Dlaczego pasywni? My w Rhein-Main spotykamy sie w miare regularnie

Heh, sam nie wiem. Ludzie tutaj na Bayerach widzę bardzo zaganiani. Słyszałem też powiedzenie że "ziomal to twój najgorszy wróg"...Straszne to trochę...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.