Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4-KLUB.GERMANY

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja jutro od rana lete zawieżć kobite na galerie i zakupy a tam obok ATU widzialem to podjade i zapytam, napisze co zdzialam pozniej, ale jak bys mial czas i checi to mozesz przekrecic do kuzyna :wink:

Opublikowano
  • Autor

Do kuzyna się nie dodzwoniłem ale kumpel mówił że coś koło 50€ płacił ja natomiast nam robione HU w TUV NORD i koszt to 65.59€ tyle Ci moge powiedzieć jak narazie jutro będę wiedział więcej bo bede się widział z kuzynem

Opublikowano

Panowie dajcie znać jak z tą nalepką euro 4. W PL jej koszt to 80zł. Wolałbym ją kupić sobie jak już będę w Niemczech za 5euro podobno. Auto mam z końca 2007r. Czy będę musiał robić jakieś dodatkowe testy spalin lub przegląd? Wydaje mi się że powinni mi wydać taką nalepke na podstawie dowodu rejestracyjnego.

Opublikowano
  • Autor

Koszt naklejki w KFZ Zulasungsstelle to dokładnie 6.10 € dzisiaj przy sprawdzałem przy okazji szukania tego HU. Mi się wydaje ze jednak będziesz musiał zrobić badanie bo nie raz możesz mieć rocznik taki jak się należy silnik teoretycznie też ale możesz mieć kata wywalonego czy DPF i już po zielonej naklejce :)

Opublikowano

Ok, to w takim razie kupię w PL, bo za takie badanie w DE na pewno będę musiał dodatkowo zapłacić i na pewno wyjdzie drożej niż 80zł w sumie

Opublikowano
  • Autor

a wszystko masz tak jak powinieneś mieć ? Nic nie wywalałeś ?

Opublikowano

Wszystko jest tak jak Pan Bóg przykazał :)

Opublikowano
  • Autor

ok wiec w końcu nie meldujesz tutaj auta tylko zostawiasz na pl blachach?

Opublikowano

Na razie będę jeździł na PL. Potem na wiosnę zdecyduję, albo sprzedam samochód i kupię w DE jakieś inne audi, albo przemelduję na blachy niemieckie.

Opublikowano

Koszt naklejki w KFZ Zulasungsstelle to dokładnie 6.10 € dzisiaj przy sprawdzałem przy okazji szukania tego HU. Mi się wydaje ze jednak będziesz musiał zrobić badanie bo nie raz możesz mieć rocznik taki jak się należy silnik teoretycznie też ale możesz mieć kata wywalonego czy DPF i już po zielonej naklejce :)

no to ja raczej zielonej nie dostane bo mam 2006 i fabrycznie mam model bez DPF bo w 2006 wychodziły z DPF i bez... Ale dzięki TOM3K za wszystkie info :hi:

Opublikowano
  • Autor

ja też mam bez DPF-a i mam euro4 :)

Opublikowano

to nie wiem....w miedzyczasie zadwoniłem do jednego znajomego co zna jakas kobite w niemieckim wydziale komunikacji i dałem mu vin auto, podobno jak sie wbije w kompa to automatycznie wyskoczy jej czy dostane euro 4 czy nie, wiec na dniach powinienem wiedziec, TOM3K a kiedy auto rejestrowałeś?

Opublikowano

Panowie, mam jeszcze pytanie w takiej kwestii:

Sprowadziłem samochód z Niemiec w kwietniu, zapłaciłem akcyzę, recykling i oczywiście przerejestrowałem na PL blachy. Życie tak mi się ułożyło że przeprowadzam się do Niemiec na dłuższy czas. Jeśli przerejestruję teraz samochód z powrotem na blachy DE żeby legalnie jeździć, to czy powiedzmy za dwa lata jeśli będę chciał sprzedać auto w PL to nowy właściciel znów będzie musiał opłacić akcyzę??? Przy mojej pojemności mówimy o znacznych pieniądzach (18,6%).

Opublikowano
  • Autor

Auto rejestrowane było w lipcu HU mam z 2014 marca. wiec teraz będę musiał zrobić.

jeśli sprowadziles auto z niemiec do polski i chcesz je spowrotem w DE zarejestrować to ok. ale jeśli już je tutaj zarejestrujesz nigdy już to auto nie będzie mogło być w polsce zarejestrowane

Opublikowano

Nie no, w Polsce będzie mogło być znowu zarejestrowane... Kwestia tylko pewnie ponownej zapłaty akcyzy?

Opublikowano
  • Autor

A ja Ci mowie ze nie. Kolega miał taki zamiar i mu nie wyszło w auto kupę siana wpakował i sprzedał je tu za psie pieniądze

Opublikowano

Hmm... To by było bardzo głupie. No ale wierzę Ci. W takim razie na bank nie przerejestrowuję auta na DE tylko go sprzedam i kupię coś znowu u Niemca.

Opublikowano
  • Autor

tak samo jakbyś kupił auto w polskim salonie i wziął do niemiec i później do polski i chciał jeszcze raz do niemiec . Taką mają państwa polityke, chociaż tracą na tym kase jak widać

Opublikowano

Siema chłopacy ; ) Czy 50 centów za kilometr autolawety dla osobowek w DE to duzo?

Opublikowano

Ja przerabiałem temat blach dość intensywnie,miałem a4b6 kupiłem tutaj w De założyłem Pl blachy które mi ukradli po 6miesiacach, wiec dla świętego spokoju założyłem De blachy i auto sprzedałem pózniej po roku czasu w Pl i chlopaczek założył znowu Pl blachy bez problemów, akcyzy nie płacił bo vin był juz opłacony, tylko papiery tłumaczył

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.