Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4-KLUB.GERMANY


TOM3K

Rekomendowane odpowiedzi

Moge wam tylko zaproponowac 3 Pazdziernika. Mamy u nas zakonczenie sezonu w Paderborn. Tysiace aut sie zjezdzaja u nas z regionu. Niektorzy jada nawet i 150km. tez tam bede z kumplami.

https://www.facebook.com/events/1473037533009699/

Edytowane przez RS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja 3 października odpadam, lece do polski w czwartek na 2 tygodnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej z chęcią bym wpadł :) ale siła wyższa, na ślub musze jechać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuszący event w Padeborn. Około 100km mam. Może się skuszę. Czy jest ktoś kto wbijał w DE autogas do auta ? Kupiłem autko juz z instalacją (założona tutaj lecz widać że jest to instalacja na polskich podzespołach KME). Kończy mi się TUV w tym mieiącu. Pojechałem sobie do Dekry. Pan diagnosta nie dopuścił auta do przeglądu, ponieważ auto nie ma wbitej w instalacji w brief. Instalacja montowana przez poprzedniego właściciela w lipcu 2013 TUV robiony w październiku 2013. Jak to możliwe że poprzedni właściciel przeszedł przegląd na samych zaświadczeniach i fakturach o zabudowie gazu a teraz żądają ode mnie żeby wbić instalacje w brief. Zastanawiam się czy możliwe jest, że przy zmianie blach urzędnik zapomniał przepisać instalacji z briefu do briefu. Czy po prostu poprzedni właściciel zrobił jakiś wałek u znajomego diagnosty. Nasłuchałem się takich legend m.in. od jednego Węgra że tutaj kiedyś chciał zrobić TUV w starszym oplu. Wszędzie wołali około 1tys euro za zrobienie wszystkiego co należy i dopiero podbicie przeglądu oraz takie legendy że wbicie haka łącznie z założeniem to koszt 1000Eur. To że ktoś załatwia schwarz TUV czyli typowe w PL "dowód pojechał na przegląd" już też słyszałem i już nic mnie tutaj nie zdziwi. Czy spotkał się ktoś z takim przypadkiem ? Czy wie ktoś jakie są koszta wbicia instalacji w brief ?? O auto dbam jak tylko mogę wszystko jest robione na tiptop. Może jest ktoś z NRW lub Niedersachsen kto by coś podpowiedział poradził ? Bardzo proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o podbicie tuv to jest już tam tak jak w polsce czyli podbija Ci jak znasz gościa. jak gaz z polski to wiem ze muszą być jakieś przeróbki zrobione w niemczech żeby pasowało wszystko. koszt raczej duży nie jest może 100€ może więcej trochę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa wbicia gazu w brief już załatwiona. Przy okazji zmiana adresu zamieszkania. Łącznie 15,60 Eur. Nie jest źle. Teraz został już tylko sam TUV. Instalka spełnia wszystkie normy i wymogi. Zobaczymy czy auto przejdzie czy tylko mnie ktoś chciał nastraszyć z tym TUVem. Jak czasem widzę co jeździ tutaj po drogach to oczy przecieram że to do ruchu dopuscili heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie akurat w strassenverkehrsamt. Może w większym mieście to w burgeramt się zmienia. Nie wiem bo ja z małego miasteczka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok. w poniedziałek będę wiedział ☺ co w końcu z tym spotem ☺?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie bylem na żadnym spocie nawet w Pl. Nie licząc VW manii. Chętnie bym wpadł zobaczyć, ale dziecko się urodzi lada chwila. Będę śledził wątek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe zabrzmiało jakby to była odsiadka za jakąś zbrodnie w DE, chociaż czasami się tak czuję tutaj.Miejscowość Rahden

Edytowane przez Leon_17
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe zabrzmiało jakby to była odsiadka za jakąś zbrodnie w DE, chociaż czasami się tak czuję tutaj.Miejscowość Rahden

no to jest nas juz 3 w okolicy od Bielefeld do Hannover. Jest dobrze. Cos moze sie udac! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może za dwa tygodnie?

Edytowane przez TOM3K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...