Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4-KLUB.GERMANY

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

40 euro u mnie w Hanowerze. a do miasta będziesz wyjeżdżać?

tylko w Hamburgu będę wjeżdżał a tak jadę w miasteczko i nad morzem

Olałbym to ;)

Ok dzięki za info :) Pany

Opublikowano

Kup sobie podróbke w necie i finał

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Niedzielny spocik

0a25d77b7659d4e1dc6b8b681a60d9cb.jpg8366db7e44cb26193b347385ed22ed24.jpg69807963279de3668685bac77d6a00c1.jpg9974d1774ae2cb4575d6117d2c846689.jpgc2b1dbd4a09c98c2602610fd7671772b.jpg

Opublikowano

Witam. Panowie jest ktoś w DE w okolicach LEIPZIG, HALLE, ewentualnie DRESDEN? Ja jestem tam pośrodku mniej wiecej i bym podjechał jak gdzies by było w miare blisko coś :)

Opublikowano
  • Autor

Temat że spotem gdzieś w centrum ucichl. Mi ostatnio czasu brakowało ale teraz czasu od groma więc.mogę jakiegoś miejsca Poszukać... Pisze się ktoś dalej?

Edytowane przez TOM3K

Opublikowano

od dawna nagrywałem, nie ma inicjatywy, nie ma zajawki. Nie pojade na spot na odpierdziel, szkoda zupy...

Opublikowano
  • Autor

Mowie teraz trochę więcej czasu to mogę coś myśleć nad miejscem... Cieplutko to można pod namioty się wybrać

Opublikowano

No.....

Edytowane przez Shiftback

Opublikowano

ech....- nie wiem co o tym tu sadzic....

Kiedys nie bylo problemow z ladowaniem fotek tu na serwer, teraz trzeba jakies serwisy wybierac ktore albo kosztuja kase, albo nie ogarniam ich obslugi po angielsku.

Wieszosc dzis robie na telefonie, a tam sledzenie tematow nie chodzi plynnie. Latwiej mi sie ogarnia grupy na FB z telefonu jak te fora. (niemieckie nie lepiej.).

Opublikowano
  • Autor

ech....- nie wiem co o tym tu sadzic....

Kiedys nie bylo problemow z ladowaniem fotek tu na serwer, teraz trzeba jakies serwisy wybierac ktore albo kosztuja kase, albo nie ogarniam ich obslugi po angielsku.

Wieszosc dzis robie na telefonie, a tam sledzenie tematow nie chodzi plynnie. Latwiej mi sie ogarnia grupy na FB z telefonu jak te fora. (niemieckie nie lepiej.).

A co chcesz wrzucić? Z tapatalka nie musisz używać żadnych serwisów dodatkowych
Opublikowano

pobowalem i wyskakuje blad

Opublikowano
  • Autor

Wyślij mi to wrzucę

Na WhatsApp nr chyba masz nie?

Opublikowano

przeciez nie mozesz za mnie wszystkich fotek wrzucac- nie o to chodzi...

Opublikowano
  • Autor

Ale z tapatalka normalnie powinieneś wrzucić

Ewentualnie przez fotosik

Opublikowano

Fotosik kosztuje a tapatalk nie dziala. Chcialbym uzupelniac mody przy aucie, ale tak to mi sie nie chce kombinowac.

Opublikowano
  • Autor

Fotosik nie kosztuje

Ja u siebie w temat normalnie wrzucam i nie płacę nic

Opublikowano

przekroczylem limit ilosci zdjec 100 sztuk

Opublikowano
  • Autor

To co Ty tam wrzucales? To spróbuj może na Google

Opublikowano

Chcialem doladowac z karty kredytowej, ale te pola mi tam jakos nie pasuja. A z Polskiego nie moge bo Polski dowod mi przepadl... :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

Na Google masz na 100% darmowe tylko musisz mieć Gmaila

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.