Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4-KLUB.GERMANY

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Spot uważam za udany. Mam nadzieję że następny będzie z większą frekfencją.

afdf89d9541d201d87859226af0b2410.jpgd43143d596a1deb2684cb0954622c6df.jpgc188165960c44119982857321dc0d017.jpg237f084a380ef7329572be69e3ffa924.jpgf8ee664a035c7af664b16c42895f5da2.jpg5497450d805eb2d1dd503f51e1fc6f65.jpg

Edytowane przez Moraj87

Opublikowano

Fajnie, szkoda tylko ze nie dałem rady przyjechać :(

Edytowane przez seba3112

Opublikowano

Następnym razem ;-)

Opublikowano

Ja Tomek dokładnie w Braunschwaigu siedzę :)

Opublikowano
  • Autor

to nie problem zrobić spota, ktoś tam z bielefeld był jeszcze jakaś miejscowość była, napewno jeszcze kilka osób by się znalazło, niech się wpiszą i moge jakieś miejsce po środku każdego znaleść .

Opublikowano

Spot uważam za udany. Mam nadzieję że następny będzie z większą frekfencją.afdf89d9541d201d87859226af0b2410.jpgd43143d596a1deb2684cb0954622c6df.jpgc188165960c44119982857321dc0d017.jpg237f084a380ef7329572be69e3ffa924.jpgf8ee664a035c7af664b16c42895f5da2.jpg5497450d805eb2d1dd503f51e1fc6f65.jpg

mistrz kamuflażu,nawet nie wiedziałem ze foty robiłeś haha

to nie problem zrobić spota, ktoś tam z bielefeld był jeszcze jakaś miejscowość była, napewno jeszcze kilka osób by się znalazło, niech się wpiszą i moge jakieś miejsce po środku każdego znaleść .

jestem za

Opublikowano
  • Autor

Więc niech wpisza się osoby które są chętne

Teraz ładna pogoda słoneczko późno się chowa to nawet pod wieczór można zrobić spota ;)

Opublikowano

Witam wszystkich, szkoda ze tak daleko do was ale moze znajde chwile i kiedys was odwiedze. Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

Daleko tzn ile? ;-)

Opublikowano

Do tego miasta co ostatnio to mam niecale 300 km.ja z pod dortmundu jestem.

Opublikowano
  • Autor

To do hannoveru 1,5 h jazdy :-)

Opublikowano

No, do hannoveru to tak. To ostatnio w hannoverze byl zlot?

Opublikowano

Kurde, przegapiłem spota... myślałem, że jeszcze z tydzień sie odwlecze.

Jeśli nastepny spot byłby w niedziele, warto by zrobić wczesniej, dla osób które mają 200+km, żeby posiedziec i wcześniej wrócic....

(dobry ten parking na zimę) ;)

Edytowane przez Shiftback

Opublikowano
  • Autor

to co pisze się ktoś na tego spota gdzieś koło hannoveru ? :)

Opublikowano

Dajmy go na środku gdzieś, to szmat drogi...

Opublikowano
  • Autor

moze byc na srodku :) nie widze problemu :)

to co może Kassel ?

Edytowane przez TOM3K

Opublikowano

okolice kassel to i moze ja podjade

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Dawno tu nie zagladalem , bo ostatnio hobby zajmuje mi caly wolny czas. Ja na spot zawsze jestem na tak. Tak do 150km to moge na spota podjechac. Chyba ze cos z namiotami to i dalej mozna jechac.

Jak ktos bedzie chetny na Nürburgring to dajcie znac. Tam sa miejsca pod namioty, a i ognicho to nie problem.

Opublikowano

Ja tez jestem chetny. Dzisiaj ladna pogoda to moze jakis spontan?

Opublikowano
  • Autor

ja moge dzisiaj podjechać gdzieś do 250 km ale wątpie żebyśmy się tak szybko zgrali ...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.