Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4-KLUB.GERMANY

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

gdzie mniej więcej siedzisz w DE Prezes? mozna ustalić optymalny zakres podróży na taki fajny zlocik.... :D

Viosenna Akcja Grillowa. :decayed:

Edytowane przez Shiftback

Opublikowano

Ja to dokladnie Braunschweig :P a ty kolego?

Opublikowano

bawaria, Regensburg, dziwie sie, że tylu was na północy... :eusathink:

Byłem w Brunszwiku na zawodach BOTY mistrzostwach świata w breakdance, to leciałem 400km, i szkoda mi paliwa na spocik jednak, ale na taki konkret czemu nie...

Edytowane przez Shiftback

Opublikowano

oo no prosze :) mozna gdzies po srodku zrobic :) kazdy po 200km by mial. No ale to zalezy od innych.

Opublikowano

tak jest. tylko nocowanko. ja mam wygodne fotele bo juz kimałem po bOTY, ale namioty git, i dobre szamanko sie zorganizuje, jednak mówie w połowie czerwca, bo trza polskie sparawy pozałatwiać

, :wink:

Opublikowano

No hej. Dzisiaj bylo duzo aut ale wiekszosci brakowało im tego "czegos". Byly nawet 4sztuki r8 w cabrio, przewazaly a3 i golfy gti. Tez mam pare fotek to wrzuce jutro jezeli mi sie uda, niech mi ktoś wytłumaczy jak to zrobic latwo. Ja jestem otwarty na proppzycje spptkania na grila. Byłby wspolny temat, auta i audi.pozdrawiam

Opublikowano

takie pytanko, czy ktoś się orientuje, jak zdobyć bilety na lige mistrzów na przyszły sezon? trzeba zabiegać o podstawowe mecze juz pod koniec roku? Czy np finał w Berlinie.... ma ktoś bakcyla w tym temacie? :)


No hej. Dzisiaj bylo duzo aut ale wiekszosci brakowało im tego "czegos". Byly nawet 4sztuki r8 w cabrio, przewazaly a3 i golfy gti. Tez mam pare fotek to wrzuce jutro jezeli mi sie uda, niech mi ktoś wytłumaczy jak to zrobic latwo. Ja jestem otwarty na proppzycje spptkania na grila. Byłby wspolny temat, auta i audi.pozdrawiam

Niemieckie jezdnie są za szybkie żeby zrobić zdjęcie naprawdę

Edytowane przez Shiftback

Opublikowano

Jutro tez jest zlot na którym będę w Kaunitz. To jest niedaleko Bielefeld. Jakby ktoś z was sie wybierał to dajcie znać. Będę tam bo kuzyn mi coś przywiezie. On tez był w mele

Opublikowano
  • Autor

Z której strony to jest? Jak od strony hannoveru to podlecę ale jak od drugiej to mi się nie będzie chciało

Opublikowano

A z tym nurburgringiem to nie jest tak ze coś pod nosem sobie wybrałem- tez mam tam jakieś 250km

Opublikowano
  • Autor

A Ty masz tam w bielefeld swój warsztat? Masz tam jakiegoś lakiernika koło siebie?

Opublikowano

Z której strony to jest? Jak od strony hannoveru to podlecę ale jak od drugiej to mi się nie będzie chciało

Nicht niestety z drugiej strony, ale zobacz na mapie. Ale to nie to co w Mele- tam to był taki większy zlot. A to jutro to ma tradycje, tak ze nawet tam handlują częściami do aut.

Ten kuzyn co tam bedzie to lakieruje.

Opublikowano
  • Autor

To może podlecę. Bo muszę zderzak pomalować a tu same paproki...

Zapomniałem że jutro na urodziny idę :-(

Opublikowano

<a href="http://s1370.photobucket.com/user/Endriu_Dextaa/media/A69663A2-27EC-4098-A933-8A7F10993267_zpsqrpnrjli.jpg.html" target="_blank"><img src="http://i1370.photobucket.com/albums/ag273/Endriu_Dextaa/A69663A2-27EC-4098-A933-8A7F10993267_zpsqrpnrjli.jpg" border="0" alt=" photo A69663A2-27EC-4098-A933-8A7F10993267_zpsqrpnrjli.jpg"/></a>

Kurfa- dupce to! 2 dni tym telefonem będę te foty dodawał

Opublikowano
  • Autor

Co tam masz? Bo nie wyświetla nic

http://www.vwteam.com/termine/detail.php?nr=43wpadnie ktoś ?

Opublikowano

Jestem w Bielefeld. Ktos chetny na spota?

Opublikowano

Jeszcze jesteś w tym Bielefeld?

Co tam masz? Bo nie wyświetla nic

http://www.vwteam.com/termine/detail.php?nr=43wpadnie ktoś ?

W sumie czemu nie? Z tej propozycji moich namiotów nic nie wynikło , a mam trochę gratów do opchniecia wiec dobra okazja to jest. :)

Opublikowano

A no jestem

Opublikowano
  • Autor

to dawajcie w poniedziałek tam gdzie podałem :)

Opublikowano

Jeszcze jesteś w tym Bielefeld?

Co tam masz? Bo nie wyświetla nic

http://www.vwteam.com/termine/detail.php?nr=43wpadnie ktoś ?

W sumie czemu nie? Z tej propozycji moich namiotów nic nie wynikło , a mam trochę gratów do opchniecia wiec dobra okazja to jest. :)

Andrzej a co masz do sprzedania?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.