Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4-KLUB.GERMANY

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chcialem doladowac z karty kredytowej, ale te pola mi tam jakos nie pasuja. A z Polskiego nie moge bo Polski dowod mi przepadl... :facepalm:

Andrzej spróbuj foty przez postimage.org wrzucać...jest za frajer

Opublikowano

A imageshack zły?

WtrY6d.jpg

Zabawa s4

Opublikowano
  • Autor

Andrzeju czas przyciąć trawę :-D

Opublikowano

S4+ja+łąka ;)

Rolnik co to jego łąka była sie pewnie wkoorwi :D

Edytowane przez RS

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

:hi: Myślimy coś czy nie bardzo ? :D


widze ze zadnego spociku nie bedzie tego lata :kwasny:

Opublikowano

Życie- trochę daleko chyba, albo z czasem cieżko.

Opublikowano
  • Autor

przecież można termin dograć i miejsce gdzieś na środku znaleźć

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

chłopaki...ma ktoś jakiś namiar do kolegi domialex?telefon albo maila cokolwiek..bo mam sprawe do niego a on juz od jakiegoś czasu nie loguje sie na forum

Opublikowano

przecież można termin dograć i miejsce gdzieś na środku znaleźć

Dawno chyba nic nie było. Na jesień można coś ustawić, kilka aut

Opublikowano
  • Autor

bylo by spoko :) moze jakos koniec października ? bo teraz to pewnie nie którzy odpoczywają . ja np odpadam od 2.10-18.10 a po za tym jestem na tak w każdym terminie

Opublikowano

po wypłatce zawsze, wiesz... nawet na 2 auta, bo z tego co widze to masakra, nocke palnąć, pogadać przy piwku.... byłem swoim ostatnio na rybach tyle, że w PL i kozacko było, pusty plener... tyle , że wędki były, ale i tak nic nie wpadło.. ;)

Opublikowano
  • Autor

z nocką nie ma problemu pisze sie też. tylko mówi trzeba się zgrać żeby wypaliło i kilka osób przyjechało :)

Opublikowano

Cześć Panowie.

Mieszkam od niedawna w Arnsbergu HSK jakby co to można jakiegoś spociszcza ustawić. pozdro

Opublikowano

Panowie zapraszamy na kolejnego spota w Hessen.

Niedziela 13.09 godzina 15:30

Aral

Bahnhofsplatz, 65185 Wiesbaden

Opublikowano

wymyslił... już lece czekaj :grin::facepalm::facepalm::facepalm:

Panowie zapraszamy na kolejnego spota w Hessen.

Niedziela 13.09 godzina 15:30
Aral
Bahnhofsplatz, 65185 Wiesbaden

Opublikowano

Nikt cię nie zmusza, my tu często robimy spoty... Nie masz.zamiaru przyjeżdżać nie.zabieraj glosu

Opublikowano

zabiore głos. Z racji na częstotliwość.

Sory za brecht, ale był filip z konopii w twoim przypadku. :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

Moraj87 a moze byscie wpadli gdziec blizej centrum niemiec ? bysmy jakiegos wiekszego spota zrobili

Opublikowano

Jestem za. I sobota. :hi: 15.30 w niedziele :facepalm: 300km nie opłaca nam się grubo. Moge dać termin i pozycję z googla albo jakiś parking namiotowo grillowy, ale sobota... Nurnberg albo wyżej, wyzerujmy kilometry mniej więcej... Powoli zaczyna się ochładzać, trzeba się organizować.

Moim zdaniem znajdziemy miejsce. \

Dystans jest ważny. Pasuje wam Wurzburg?

Sam jestem z południa... :(


Moraj87 a moze byscie wpadli gdziec blizej centrum niemiec ? bysmy jakiegos wiekszego spota zrobili

Hanno jest na północy jak Ci środkowy spot pasuje? :eusathink:

Opublikowano

Dawaj jeszcze wyzej to moze i ja wpadne :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.