Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4-KLUB.GERMANY

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Spontan niewypalil.hihi.A ile kosztuje w tym roku Nürburgring,moze to niebylby zly pomysl. Dlugi weekend to trzeba cos wymyslec,jakiegos grila. Pozdrawiam

Edytowane przez arni1.8turbo

Opublikowano
  • Autor

To nie byłby głupi pomysł. Wybrał bym się tam z miłą chęcią

Opublikowano

24-25 Maja jest dlugi Weekend i nic szczegolnego tam nie organizuja wiec bylaby fajna okazja na to. Mamy praktycznie 2 Tygodnie zeby sie na to zebrac. Tylko wolalbym zeby sie zjechac 24-tego, bo w sobote na bank bedzie sajgon u mnie.

Czyli propozycja jest taka: Spot pod namiotami na Nürburgring 24-25 Maj. Ognisko, Namioty , Racing! :decayed:

Pisac kto chetny!!!

Edytowane przez RS

Opublikowano
  • Autor

pomino ze daleko to jestem za :)

Opublikowano

Ja jestem od 21 maja wie Bielefeldzie na pare dni. Moze tam cos zorganizujecie

Opublikowano

ja stacjonuje w Straubing okolice Regensburga.Landschut ale moge gdzies podjechac

Opublikowano

Hej.Jutro zlot vag-a w melle. Jedzie ktos. Mam nieskanczone auto ale pojade poogladac.

Edytowane przez arni1.8turbo

Opublikowano
  • Autor

Mogę podjechać do melle ale jak ktoś będzie

... Dajcie znać bo jak coś to z ranca trzeba wyjechać

Opublikowano

Ja jade.mam 150 km.

Opublikowano
  • Autor

Ja lekko ponad 100... To o której tam?

Podeślij nr na pw to się ugadamy dokładnie

Opublikowano

Wysłane

Opublikowano

Ja niestety odpadam, bo mam dużo roboty w Warsztacie.

Opublikowano
  • Autor

To wpadniemy do Ciebie na warsztat jak będziemy wracać tylko adres daj

Opublikowano

Jak tam byliscie na zlocie VAG'a? Dajcie fotki...

po 15-tym czerwca to i chetnie na jakis namiot bym się wybrał, czy nawet koczowanko na fotelu ale z grillem.

No i gdyby był bliżej południa, bo mam zawsze min 300km do was, Moglaj80 tez.... a to już dwie furki więcej :)

Opublikowano
  • Autor

Byliśmy kilka zdj mam ale z telefonu. Szczerze mówiąc to z ponad 500 aut kilka tylko przykulo moja uwagę. To co nie którzy robią tu z autami to parodia...

Opublikowano

wierze, nieuwierzyłbyś jaka A6 ostatnio wymijałem :grin::facepalm:

Opublikowano
  • Autor

Cuda tu jeżdżą... Ale jest kilka osób które naprawdę mają pojęcie o tym co robią ;-)

Opublikowano

to prawda. To co, w drugiej połowie czerwca proponuje dobry grill gdzieś na środku. Osoby majace rozeznanie w miejscówkach mogłyby ustalić platz, ja np nagram dobre swojskie szamanko, i osprzęt do harcowania, tak na wstep...

Opublikowano
  • Autor

To niech chętni napiszą skąd są i na mapie czegoś poszukam ;-) no i trzeba patrzeć na miejsce pod namioty

Opublikowano

No to i ja bym sie pisal na polowe czerwca jak nie trafi mi do pl zjechac :P jade lt35 wiec bedzie ubaw :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.