-
Audi a4 b7 quattro 2.0t fsi falowanie obrotow
Mam dokladnie identyczne objawy. Po podłączeniu do komputera błędy P0507 P2279 P2187 Do tego czasem słychać dziwny pisk Zawór N80 wymieniony Zakupiłem odme czy ona ma miec jakies sitko czy to tylko zwykła rurka aluminiowa?
-
Rodzaje PCV, Niejasna sprawa ;)
Czy ktos moze mi powiedziec jak sprawdzic ten zawor pcv? I jak znaleźć numer części? Pozdrawiam
-
A4 B7 BPJ, BYK rozrząd co wymienić?
Ok przepraszam okazało się że jest dwumas i to drogi w porownaniu z diesel Serwis Audi - 3760zł Sklep z częściami 2200 zł Regenerowana 1000 zł
-
Rozrząd wymiana okolice Świdnica / Wrocław
Jak sprawdzil sie Vagserwis przy wymianie rozrzadu?
-
A4 B7 BPJ, BYK rozrząd co wymienić?
Dzieki za szczegolowa odpowiedz Od dwoch lat w tym aucie wymienialem jedynie olej i filtry A dwumasa tutaj nie mam
-
A4 B7 BPJ, BYK rozrząd co wymienić?
Witam posiadam autko z takim silnikiem 2.0 TFSi e 170 KM przebieg 147 kkm Planuje wymiane sprzęgła i rozrządu Duzo jest informacjo na temat tfsi ale wszysyko o 200 konnych Co mam tutaj wymienic jesli chodzi o rozrzad i kto jest godny polecenia na dolnośląskie? Zakladam nowy temat gdyz z ta wersja silnikowa nie znalazlem nic na moj temat. Pozdrawiam Ps. Czarne TDi zostalo skradzione Zostala tylko jedna A4
-
A4-KLUB.GERMANY
ja Thuringen ale moge dzies podjechac na dwie a czworki
-
Granatowa Bestia...:)....
Od prywatnego czy z komisu? Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka
-
Metaliczny dzwiek pomocy
Tez mam ten metaliczny stuk jakbym na kratke od studzienki najezdzal. I tez luzny klocek a nowy... Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka
-
Problem alternator b7
No to teraz mnie wystraszyles... przy pompie nie zapali sie check? Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka
-
Problem alternator b7
Witam ostatnio mojej kobiecie cos klikalo w aucie nie mialem czasu tego sprawdzic a dzisiaj zaplakana dzwoni ze autko sie jej zepsulo. Wydaje mi sie ze to alternator. Moze to ktos potwierdzic? I czy da sie zregenerowac? https://youtu.be/q7BkH2TNecE Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka
-
A4-KLUB.GERMANY
To prawda z wiekszym wyprzedzeniem to kazdy moze sobie to zaplanowac w jakis sposob. Ja jestem chetny na kazdy weekend ☺ Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka
-
A4-KLUB.GERMANY
Wieksza czesc nie zrobi zawsze komus cos wypadnie niestety. Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka
-
A4-KLUB.GERMANY
To jest mission impossible... zadeklaruje sie 60% urzytkownikow tego forum z tego w dzien wyjazdu zostanie kolejne 60% czyli jakies 4-6 osob. Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka
-
A4-KLUB.GERMANY
Wiem wiem to bez sensu. Cos czuje ze po tej stronie granicy spot bedzie bardzo trudny. Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka