Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Do czego ta wtyczka?


K2

Rekomendowane odpowiedzi

witam przy ściąganiu boczków moim oczom okazała się wtyczka

Ktoś wie jakie ona ma zadanie ????

nie jest tam wpięty żaden kabel dodam ze to boczek od strony kierowcy

p040511132601.jpg[br]Dopisany: 07 Maj 2011, 10:09_________________________________________________panowie nikt nie wie do czego to jest??? :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shocked: było coś takiego w a4 z 95 :mysli:

w sumie autko ze szwajcarii a tam zimno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam w b4 z 95 ostatniego wypustu,działa to na zasadzie jak letko złapiesz za klamke to podgrzewa wkładke,zanim włożysz kluczyk. chyba że masz centralny.[br]Dopisany: 22 Maj 2011, 21:45_________________________________________________

Mam w b4 z 95 ostatniego wypustu,działa to na zasadzie jak letko złapiesz za klamke to podgrzewa wkładke,zanim włożysz kluczyk. chyba że masz centralny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam centralny na pompkę nie elektryczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ok ale co bo nie rozumiem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jest ostra zima i ludziska niemajma tego przekaznika co ma nasze Audi ,starsze roczniki i nietylko otwierane przez kluczyk w dzwiach ,to muszą zdrowo chuchać w zamek. Kapiszi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale tam nie jest nic podpięte żadna wtyczka popostwu jest wolny wtyk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w takim razie czekam :hi:

EDIT:

a juz wiem

STEROWNIK PODGRZEWANIA ZAMKA AUDI A4 B5 4AC959981

images?q=tbn:ANd9GcQAM4raiEHcm6ZoXO0-0DGvImSwkI2QNJh_4h9mkc2mJxkY90Gq&t=1

kurde nawet nie wiedziałem ze coś takiego mam ci szwajcarzy to jednak GOSCIE

uaktywnia się je poprzez pociągnięcie klamki (przy zaryglowanych drzwiach)i przytrzymanie je w tej pozycji kilkanaście sekund, poszczamy i czekamy .... bębenek zamka powinien się nagrzewać

ten wtyk zaznaczony na czerwono to najprawdopodobniej podgrzewanie do drzwi pasażera wiec muszę go podpiąć a wtyki są chyba takie same jak przy kierunkowskazach wiec problemu nie będzie chyba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie jest to montowane w każdej Audi A4 :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze ktos wie jak to sprawdzic czy dziala to,zdejme boczek i sprawdze czy prad dochodzi czekawie jak z samym bebenkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale tam nie jest nic podpięte żadna wtyczka popostwu jest wolny wtyk

Tam gdzie zaznaczyłes na foto powinno iść zasilanie do sterownika, może miałes wymieniane kpl drzwi a w twojej instalacji tego poprostu nie było, to działa na tej zasadzie ze jak na zamknietych drzwiach przytrzymasz klamke w górze chyba wiecej niż 5sek. to wtedy zaczyna podgrzewać +20*C o ile dobrze pamiętam, nie było tego w karzdej a4 :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze ktos wie jak to sprawdzic czy dziala to,zdejme boczek i sprawdze czy prad dochodzi czekawie jak z samym bebenkiem.

Musisz poczekać na zimę i zobaczyć :decayed: ew. można, jak masz jakiś termometr z czujnikiem małym na przewodzie, to dotknąć i zobaczyć czy się temp. zmienia jak dasz prąd. :mysli:

W zasadzie sam jestem ciekaw, bo tez mam takowe coś, ale czy to działa to nie wiem, zawsze auto pilotem otwieram, bo kluczyk nawet mi do drzwi nie pasuje, podobnie jak do klapy, wiec pewnie ktoś stacyjkę wymieniał, albo drzwi jak to u mnie dziwnie bywa :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...