Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 BFB] Wydech do 1.8T gdzie?


miro44

Rekomendowane odpowiedzi

Ja u siebie w 1.8T wywaliłem kata wstawiłem TIP-a i środkowy w miejsce końcowego wstawiłem dedykowanego Remusa :naughty: i jak dla mnie jest ogień :evil: na wolnych fajnie bulgocze sobie na wyższych tak rasowo warczy przy czym o dziwo w środku jest cicho i można spokojnie w długie trasy jeździć i łba nie urywa :>

Powiem Ci że wydech wyszedł mi po kosztach bo tłumik wyrwałem za 300 PLN-ów :decayed: za TIP-a coś koło 300 PLN-ów, a wywalenie środkowego 80 PLN-ów na razie zostawiłem seryjne rury ale się zastanawiam czy nie wy spawać sobie czegoś z jednego kawałka rury porządnie i trochę zwiększyć średnicę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety dedykowany układ wydechowy kosztuje sporo a z używki ciężko cokolwiek znaleźć w PL. Robienie całości z kwasa na przelotach też może kosztować ok 3tyś :gwizdanie: Ja tam lubię mieć w środku cicho a jak już będę miał wyłączoną drugą sondę programowo to przy 200tyś wstawię rurę z kwasa w owijce :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swojego Remusa wyrwałem funkiel nówkę nieśmiganego :naughty: jedyne czego brakowało to opaski zaciskowej na rurę. Gość nie wiedział co sprzedaje :gwizdanie: I jak już mówiłem w środku jest cicho sam dużo latam autem w trasy i jak by mi miało coś warczeć albo buczeć to bym zwariował :kox:

Postaram się coś nagrać i wrzucić jak to chodzi na wolnych i w środku w czasie jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja potrzebuje dwa końcowe i środkowy. Zastanawiam się czy nie wywalić środkowego albo zastąpić go przelotowym a końcowe seria albo może coś od s4 ?.

Mam tez propozycję pełnego wydechu na przelotowych tłumikach. Miał ktoś styczność z pełnym wydechem zrobionym na tłumikach przelotowych? Bardzo to buczy?

Jakbym się zdecydował jednak na seryjne tłumiki to jakie zamienniki są godne polecenia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy napiszcie jeszcze do czego wam mody układu wydechowego..........po to czy żeby ładnie pierdziało czy macie zamiar robić jakieś modyfikacje silnika????? większe efekty daje dobrze zrobiony TIP niż wywalenie katalizatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja musze wymienic uklad bo juz przyszedl na niego czas. U mnie modow wiekszych nie bedzie, jest downpipe, niebawem wejdzie tip ze srozkiem, fmic i program. Wydech ma byc dopelnieniem wszystkiego i najlepiej jakby delikatnie bulgotal. Fajnie by bylo miec przelotowy zeby sobie pozapierdzielac ale wole komfort niz duzo huku:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy braku większych modów dla odmulenia silnika polecam DP-2,5" i TIP........kombinacje z 3" wydechem przy braku sporych modyfikacji silnika nic nie dają (prócz wyglądu i luźniejszego portfela)....

Norbunio czterocylindrowy silnik nigdy nie będzie gulgotał. :no:......... będzie tylko pierdział ciszej lub głośniej, bardziej basowo lub polonezowo.....Jak chcesz żeby coś zmienić w dźwięku to zrób ostatnie tłumiki przelotowe, środkowy pozostaw bez zmian.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magnaflow to dobry wybór...patrzyłeś na rm-motors?????/

jak zrobisz już mody i program to się pochwal......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś widziałem ich tłumiki, godne polecenia ?

czy to są dobre tłumiki to nie wiem. Jak tłumik przelotowy nie blokuje przepływu spalin, nie wypluje bebechów i nie rozejdzie się na spawach po ośmiu latach eksploatacji to możemy uznać za dobry tłumik :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś widziałem ich tłumiki, godne polecenia ?

Nosb miał u siebie.

JA zamówiłem u nich same końcówki i zobaczymy na jakim poziomie to wyroby.

Cena końcowych wydechów przelotowym w RM to 350 zł/sztuka po rury 2.25 cala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to w tej samej cenie mozna miec magna wiec nie wiem czy to nie lepszy wybor...

http://allegro.pl/sportowy-wydech-cat-back-audi-a4-magnaflow-lodz-i1673955538.html

http://allegro.pl/tlumik-sportowy-magnaflow-14829-z-koncowka-i1671925888.html

Kiedyś koleżanka proponowała mi zniżkę na Magnaflow..ciekawe jak to by wyszło :naughty:

pochwal sie jak odbierzesz koncowki

:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...