Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Montaż chłodniczki wspomagania przy FMICu


olovski

Rekomendowane odpowiedzi

siemka

ma ktos jakies foto jak sobie poradzil z problemem

troche srednio da sie ja jakos mozliwie ulozyc zeby nie bylo druciarstwa za krotkie przewody :/

zastanawiam sie czy nie wlozyc innej

http://allegro.pl/chlodnica-wspomagania-audi-a6-2-5tdi-v6-allroad-i1592292464.html

http://allegro.pl/audi-a8-d2-96-4-2-v8-chlodnica-oleju-wspomagania-i1560964629.html

najlepiej zeby byla prosta po calosci i przy koncach zagieta o 90"

no chyba ze ktos ma jakis patent

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież to montujesz przed chlodnicą z przodu i przewody idą do góry za pasem

nie rozumiem problemu :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie normalnie została w swoim miejscu :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież to montujesz przed chlodnicą z przodu i przewody idą do góry za pasem

nie rozumiem problemu :mysli:

no tak ale jak zalozylem fmica to moge ja wlozyc tylko przed chlodnice klimy i to jeszcze pod katem ze wyglada to malo fachowo :)

myslelem czy ktos wymyslil jakis inny patent na to zeby nadal leciala rownolegle do ziemi

da sie ja przecisnac jakas inna droga??

U mnie normalnie została w swoim miejscu :gwizdanie:

heh Kowi jakiego fmica masz u siebie chodzi i wysokosc

ja zalozylem dzis 14cm i w sumie caly jest praktycznie w srodkowej kratce zderzaka i na dole w ori miejscu nie da rady juz jej wlozyc

mozna by ja podniesc wyzej ale wtedy zderzak zasloni znaczna czesc fmica a to chyba bedzie sie mijalo z celem...??

chyba ze masz inny pomysl :)

aa wlasnie gnie ma byc czujnik temp zewnetrznej hehe wypadlo mu sie a nie zauwazylem gdzie byl zamontowany

sory za ten banal ale nie mam pomyslu gdzie moze byc mocowany :decayed:

[br]Dopisany: 08 Maj 2011, 20:05_________________________________________________z samym fmiciem tez lekko nie ma wszystko ldanie poszlo do czasu az zalozylem zderzak w sumie obylo sie bez przycinania kratek pod samym fmiciem hehe ale wyloty z fmica leza idealnie przy zderzaku

konce wyszly mi w okolicy bocznych kratek i brak miejsca na zalozenie lacznika silikonowego

pozostaje albo mocne podciecie ale wtedy kratka bedzie trzymala sie tylko na gornym zaczepie albo probowac na sile wcisnac redukcje ale nie prosta tylko maks 45"

jutro kontynuuje walke :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie nie glupio

tylko troche krzywo :tongue4:

hmm sprobuje jutro przyciac belke i podniesc coller wyzej moze wtedy wejdzie jak trzeba

powiedz mi obejmy z silikonami zmiescily ci sie w zderzak??

bo u mnie na wysokosci kratek sie juz opieraja o brzeg zderzaka w sumie jak podniose wyzej cooler to nie powinno byc juz wtedy problemu

nie chcialem ciac belki ale widze ze nawet 14cm coller wymaga tego zabiegu :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dalej nie rozumiem problemu. przecież węże są elastyczne i chłodniczkę można wyginać :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dalej nie rozumiem problemu. przecież węże są elastyczne i chłodniczkę można wyginać :mysli:

weze sa elastyczne ale za krotkie :/

a przewodow nie chcialem giac, chociaz nawet po zagieciu ciezko bedzie je ulozyc w odpowiednim miejscu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 18cm i tą chłodniczke w ori miejscu i nie rozumiem problemu, zderzak idealnie zachowany z zewnątrz, 14ka wchodzi bez oporu pod belke i nic nie trzeba przerabiać :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 18cm i tą chłodniczke w ori miejscu i nie rozumiem problemu, zderzak idealnie zachowany z zewnątrz, 14ka wchodzi bez oporu pod belke i nic nie trzeba przerabiać :wink4:

kowi powaznie nie wchodzi

tez takmyslalem dopokie nie zaczalem rezac

teraz mam cooler praktycznie najnizej jak sie da dol prawie styka sie z dokladka zderzaka i mimo to musialem troche belke podciac na srodku bo dogniatalal cooler do chlodnicy klimy

teraz bylo by ok gdyby nie to ze wlot i wyot z coolera opiera sie o zderzak w miejscu kratek jakby byl za dlugi

cooler 550x140x65

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no bo tak ma sie opierać, musisz zderzak podciać przy bocznych kratkach, jak i zaczepy kratek w tym miejscu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat rozjemcy sie przydal troche inaczej zrobilem ale na tym sie wzorowalem

dzieki

Kowi niestety nie bylo opcji podniesienia ani zamontowania chlodniczki w pionie wiec wpadla w poziomie

troche schowana pod dokladke ale chyba bedzie dobrze

mam nadzieje ze za bardzo jej nie powyginalem i bedzie trzymac

Obraz_021.jpg

Obraz_022.jpg

dzieki za pomoc :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest źle

hehe tez tak mysle schowala sie rozno pod mocowania dolne z icka wiec nie wystaje

martwi mnie tylko czy nie bedzie za bardzo zakryta zderzakiem jak wazne jest jej chlodzenie

cos tam napewno zlapie powietrza ale nie tyle co w ori miejscu postawiona do pionu

poszedlem za podpowiedzia Buby i troche pogiolem a raczej znacznie pogiolem hehe obym nie przesadzil

ale jest ok :good:

dzieki chlopaki[br]Dopisany: 10 Maj 2011, 20:54_________________________________________________a jeszcze jedno z czego jest ta chlodnica??

Obraz_013.jpg

przed prawym kolem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem nie paliwa :mysli: bo chyba AJM ma takie ustrojstwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...