Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Polerka kominów!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam klubowiczów,jak można efektywnie wypolerować wydechy. :naughty:Żeby uzyskać efekt chromu-czy jest to w ogóle możliwe.A może ktoś podsunie inne rozwiązanie. :kox:

Opublikowano
:szukaj: było
Opublikowano

na allegro masz koncowki hromowane stare odcinasz nowe przyspawac i po problemie

Opublikowano

Było już ale ostatnio w sklepie widziałem taki specjalny płyn srebrny odporny na wysokie temperatury specjalny do malowania wydechu niestety nie pamiętam jak się nazywa ;(

Opublikowano
  • Autor

A w jakim sklepie widzialeś ten płyn? :naughty:

Opublikowano

W hipermarkecie na dziale motoryzacyjnym jak chcesz to sprawdzę jaki i ewentualnie powiem ci nazwę

Opublikowano
  • Autor

OK :> czekam z niecierpliwością :drool:

Opublikowano

Trochę daleko mieszkasz tak to bym ci wysłał

Opublikowano

chopie!!

najpierw papier scierny na kolko na wiertarke, potem kolko z filcem, pasta K2 aluchrom i zapierdzielasz i masz wydech lustereczko!

Opublikowano
  • Autor

Jak podasz nazwę tego płynu to ja poszukam tutaj.Jak nie znajdę to podam Ci mój adres polski na PW wtedy wysyłka będzie taniocha Pozdro!!!

Opublikowano

i co jak nazywa się ten płyn do malowania wydechów i czy już go stosowaliście? jak możecie to podeślijcie fotki jak wyglądają po zabiegu.

Opublikowano

up :decayed: bo też chciałbym poznać nazwę :naughty:

Opublikowano
  • Autor

No niewiem kolega chyba zapomniał :embarrassed: miał podesłać nazwe ja też czekam i czekam :wink4:

Opublikowano

Wysłałem na priv.Nazywa się srebrzanka firmy Dragon żaroodporna do ogólnego zastosowania w tym do malowania tłumików nie używałem tego od razu mówię

Opublikowano
  • Autor

Podziękował,zastosujemy to się przekonamy :naughty: Błędów nie popełniają tylko Ci,któży nic nie robią :gwizdanie:[br]Dopisany: 15 Maj 2011, 21:46_________________________________________________Dziś zostały pomalowane wydechy,pojeździmy zobaczymy :naughty:

Przed malowaniem

niemalowane.jpg

Po zabiegu

pomalowane.jpg

Czy jest jakaś różnica :kox:

Opublikowano

No różnica jest tylko pomalowałeś nie jechałeś ich papierem ściernym i to tym środkiem który Ci mówiłem??

Opublikowano

Czy to ta srebrzanka wysokotemperaturowa czy coś innego napisz jak się zachowuje po paru dniach?

Opublikowano
  • Autor

Tylko czyściłem i odtłuszczałem,malowałem inną srebrzanką odporną pow.150st.c tej dragona tutaj nie zalazłem.Ta jest do malowania silników motocyklowych.Zawsze można powtórzyć :>

Napisze po kilkudziesięciu kilometrach jak to wygląda :cool1:

Opublikowano

Spoko,czekamy na wyniki bo tez zamierzam się do pomalowania wydechów.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.