Skocz do zawartości
IGNOROWANY

X Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Samociążek - POGADUSZKI


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

koniec Zlotu zawsze mam w poniedziałek :naughty: :naughty: :naughty:

Mylisz dni na literkę "p" - chciałeś zapewne napisać "w piątek".

wiesz, ja na Zlotach jestem obecny :naughty: A Ty ? :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będziesz polewał :naughty: :naughty: :naughty:

Przecież tak ważnej funkcji nie będzie pełnił jakiś tam przyjezdny łepek z zagranicy. Ot tak dla przykładu jakiś młody_z drogi :kox:

O ty :bicz: Spoko, ja i tak nie piję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będziesz polewał :naughty: :naughty: :naughty:

Przecież tak ważnej funkcji nie będzie pełnił jakiś tam przyjezdny łepek z zagranicy. Ot tak dla przykładu jakiś młody_z drogi :kox:

O ty :bicz: Spoko, ja i tak nie piję

To i dobrze :naughty:Poziek zajedzie nowa fure , ponoc jeszcze nie byla polerowana to bedziesz mial w wolnej chwili zajecie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będziesz polewał :naughty: :naughty: :naughty:

Przecież tak ważnej funkcji nie będzie pełnił jakiś tam przyjezdny łepek z zagranicy. Ot tak dla przykładu jakiś młody_z drogi :kox:

O ty :bicz: Spoko, ja i tak nie piję

To i dobrze :naughty:Poziek zajedzie nowa fure , ponoc jeszcze nie byla polerowana to bedziesz mial w wolnej chwili zajecie :decayed:

o dokładnie, wezmę specjalnie dla młodego jakieś kosmetyki megłajersa :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będziesz polewał :naughty: :naughty: :naughty:

Przecież tak ważnej funkcji nie będzie pełnił jakiś tam przyjezdny łepek z zagranicy. Ot tak dla przykładu jakiś młody_z drogi :kox:

Zazwyczaj to najmłodszy zawsze polewa :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najmłodszy w tym przypadku to conajwyżej może podawać :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie ktoś młodszy oprócz młodego droga :?: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak moja córka :polew:

Chcesz ją w alkoholizm wciągnąć :decayed:

Dzieci się nie liczą :naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz, ja na Zlotach jestem obecny :naughty: A Ty ? :naughty: :naughty: :naughty:

Ja także - to, że jeden opuściłem, bo nie mogłem to nie znaczy żeby mi tu sugerować, że nie jestem obecny. Ciebie w Jarosławcu nie było (w sumie dobrze, bo spokój był), a mnie w BT więc napiszę w skrócie:

:ssij: :ssij: :ssij:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz, ja na Zlotach jestem obecny :naughty: A Ty ? :naughty: :naughty: :naughty:

Ja także - to, że jeden opuściłem, bo nie mogłem to nie znaczy żeby mi tu sugerować, że nie jestem obecny. Ciebie w Jarosławcu nie było (w sumie dobrze, bo spokój był), a mnie w BT więc napiszę w skrócie:

:ssij: :ssij: :ssij:

Jak ja jeździłem na Zloty klubowe to Ty jeździłeś jeszcze Oplem Omegą... :gwizdanie:...cukiereczku :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

A jak przyjechałeś na pierwszy swój spot w Wawie na T.O.R.W.A.R.Z.E to bałeś się wysiąść z samochodu... :gwizdanie: :cool1:

A jak wsiadałeś do mojej A4 pierwszy raz to mi się ukłoniłeś i zapytałeś czy możesz :przebiegly: Oczywiście czyszcząc sobie przed wsiadaniem buty :decayed:

To tyle adminku :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak przyjechałeś na pierwszy swój spot w Wawie na T.O.R.W.A.R.Z.E to bałeś się wysiąść z samochodu... :gwizdanie: :cool1:

A jak wsiadałeś do mojej A4 pierwszy raz to mi się ukłoniłeś i zapytałeś czy możesz :przebiegly: Oczywiście czyszcząc sobie przed wsiadaniem buty :decayed:

I wtedy się obudziłeś :kox:

A tak w ogóle to może przeanalizujmy jak wyszedłeś z biegiem czasu ? Ja jestem Adminem, a Ty zdegradowanym ... tzn. przepraszam awansowanym na VIP'a Moderatorem :naughty: :naughty: :naughty: Kto wie może niedługo awansujesz na Klubowicza albo Władcę Postów :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wtedy się obudziłeś :kox:

:decayed: Stara Gwardia pamięta jak było :kox:

a Ty zdegradowanym

Powiedz to tym wszystkim moderatorom, których wywaliłeś jak zostałeś adminem :kox: Zostało ich tu raptem kilku :tongue4: Musieli odejść :decayed:

Kto wie może niedługo awansujesz na Klubowicza albo Władcę Postów

:decayed: Kto wie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny nie róbcie OT, to temat o piciu :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny nie róbcie OT, to temat o piciu :decayed: :decayed:

no co ty trzeba Pozka podkurzyć żeby się otworzył chłopaczyna bo co to za Poziek bez kropka podczas zlotu, a to już tuż tuż :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz to tym wszystkim moderatorom, których wywaliłeś jak zostałeś adminem :kox: Zostało ich tu raptem kilku :tongue4: Musieli odejść :decayed:

Ja tylko wykonywałem swoje obowiązki - opierd... się i nic nie robili to musieli odejść. Sprawa prosta jak drut :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic nie robili to musieli odejść.

TO JAK Z BALCEROWICZEM :decayed::naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TO JAK Z BALCEROWICZEM :decayed::naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Mniej więcej :wink4:

P.S. Od razu widać, że pracujesz w programie księgowym, bo zapominasz wyłączać CAPS LOCK :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...