Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Chłodzi na wyższych obrotach..


laki83

Rekomendowane odpowiedzi

panowie mam taki problem....gdy zapalam auto i wlaczam klime to choćby nie wiem ile bym stał to nie zacznie chłodzić ale jak tylko przegazuje powyżej 2000obr.momentalnie leci chłodne powietrze i potem juz bezproblemowo..zdarzyło sie że jak w trakcie jazdy stanołem na dłużej na światłach to też jakby lekko słabiej chłodziło.ruszając wróciło to do normy...co jest grane??zaznaczam że zadnych błędów na vag-u nie ma...naprawde byłbym wdzięczny za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja obstawialbym malo czynnika chlodzącego w ukladzie.

kiedy ostatni raz byles na przegladzie klimy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak samo radze obsluzyc klime bo wyglada jakby bylo malo czynnika i kompresor sie nie zalacza a caly uklad klimy jest najbardziej wydajny przy 2tys obr dlatego dopiero wtedy czujesz zimno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz mało czynnika?w sierpniu zeszłego roku nabijałem..nie było zadnych nieszczelności..w tak krótkim czasie uciekło?niby przynajmniej rok trzyma tym bardziej że była zima i sie jej nie uzywało :confused4: a przy nabijaniu koleś zwrócił uwage że cos ta sprężarka nie teges

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mylna diagnoza, ale ja bym sprawdził czy działa wentylator od klimy przy chłodnicy. Podczas jazdy pęd powietrza schładza Ci chłodnicę od klimy i klima działa prawidłowo. Jak stoisz w korku i nie działa wentylator to nie ma schłodzenia czynnika na chłodnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mylna diagnoza, ale ja bym sprawdził czy działa wentylator od klimy przy chłodnicy. Podczas jazdy pęd powietrza schładza Ci chłodnicę od klimy i klima działa prawidłowo. Jak stoisz w korku i nie działa wentylator to nie ma schłodzenia czynnika na chłodnicy.

sprawdzałem..wentylator włącza sie bez problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...