Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Duże wątpliwości po zmianie softu


bart82106

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Potrzebuje małej podpowiedzi... Chodzi o to, że zaraz po kupnie mojej b6 130 koni uległem namowom pewnego znajomka i podmieniłem soft który według niego miał zwiększyć moc do jakichś 160 koni o momencie nic nie wiem bo nic nie jest sprawdzone. Fakt, że teraz to lata nie jeździ ale zaraz po włączeniu zapłonu zaczyna pracować wiatrak chłodnicy. Ów "specjalista" mówi, że soft podszedł idealnie (cokolwiek by to nie znaczyło) i że ten wiatrak to normalne bo jest ustawiony na lepsze chłodzenie na postoju... Co Wy na to? Dodam, że wiatrak trochę wkurza!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to coś chyba nie tak, u mnie 3 softy nie wpływały na poprawe chłodzenia silnika :gwizdanie: podepnij vaga i zobacz co wypluje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem przez to,ze pomimo zmiany softu wiatrak nie powinien sie tak zachowywac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powinno być tak jak było na serii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe wiatrak to się załącza podczas ładowania softu, ale podczas normalnego użytkowania jak nie jest za gorąco nie powinien się włączać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może któryś czujnik poleciał i dlatego odpala po przekreceniu stacyjki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ma piernik (soft) do wiatraka ? :>

w przypadku tego auta ma i to duzo ...

kaz "specjaliscie" wgrac spowrotem serie, a lepsze chlodzenie to niech zapewni ale swojej głowie ...

p.s wina leży po stronie "tego czegoś" co zostalo wgrane do sterownika ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzieki panowie mysle ze zmienie na serie bo przesiadka ze 110 konnej padaki na 130 to i tak duza roznica... pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe pewnie nr sterownika sie zgadza ale juz rewizja nie :)

Co za typ :)

kaz mu wgrac serie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy poza tym ze ten wiatrak troche wkurza moze miec jakies inne powazne konekwencje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soft nie jest od Twojego auta. Moga np BIPy sie rozjechac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe pewnie nr sterownika sie zgadza ale juz rewizja nie :)

Co za typ :)

kaz mu wgrac serie

podejrzewam ze numer sterownika tez się nie zgadza ... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo sorry za upierdliwosc ale nic nie kumam z tych terminow co to znaczy ze bipy moga sie rozjechac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo sorry za upierdliwosc ale nic nie kumam z tych terminow co to znaczy ze bipy moga sie rozjechac?

odpowiedz juz dostales, nie szukaj wytlumaczenia tylko zrób to co zostalo napisane, a problem z autem [wiatrakiem] zniknie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Potrzebuje małej podpowiedzi... Chodzi o to, że zaraz po kupnie mojej b6 130 koni uległem namowom pewnego znajomka i podmieniłem soft który według niego miał zwiększyć moc do jakichś 160 koni o momencie nic nie wiem bo nic nie jest sprawdzone. Fakt, że teraz to lata nie jeździ ale zaraz po włączeniu zapłonu zaczyna pracować wiatrak chłodnicy. Ów "specjalista" mówi, że soft podszedł idealnie (cokolwiek by to nie znaczyło) i że ten wiatrak to normalne bo jest ustawiony na lepsze chłodzenie na postoju... Co Wy na to? Dodam, że wiatrak trochę wkurza!

a gdzie chipowales??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu kolo wgrał jemu sof z jakiejś innej bryki a winą jest właśnie to że soft nie zgadza się pod numer sterownika. Ja to sam przerabiałem jak wrzucałem inny soft zobaczyć co i jak będzie grane. Posłuchaj sie Spanky-iego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...