Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] Jakie kupić buty do chodzenia po górach do 350zł?


Rekomendowane odpowiedzi

Jakie kupić buty do chodzenia po górach? Kryteria muszą być wygodne i nieprzeszkalane i dobrze jak by się zmieściły w budżecie do 350zł. Żeby mnie nie zaskoczyła pogoda jak moich kolegów ze zdjęć poniżej

DSCN1882.jpg

DSCN1910.jpg

DSCN1911.jpg

DSCN1930.jpg

sanok_3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, http://www.tactical.pl/forum/index.php?topic=59399.0 dobry team do przestudjowania a poza tym, dobre buty w gory to wydatek min. 600zł, pamiętaj MINIMUM. Jeżeli chcesz buty tanie a "dobre" to każde "zimowe" sie nadadzą.

Nie dziwie sie że w adidasach taka niespodzianka dla znajomych... Góry to góry, "twardsze" buty i dobry, głeboki "bieżnik" to podstawa. Z tego co widzę ze zdjęć to Twoi znajomi wybrali sie na biwak do lasu a nie w góry... Trzeba było jeszcze im zasugerować żeby w japonkach poszli:) A tak serio, w gorach pogoda lubi sie szybko zmieniać. Szorstkie kamienie przy małym deszczu zamieniają sie w "lód". Tak jak pisałem, dobra podeszwa (gruba) i jak najwygodniejsze. Jeżeli nie bedziesz używać ich "profesjonalnie" to będą Ci wystarczyły takie z targu za 80zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buty staraj sie najlepiej wybrać z membraną (np gore-tex) oraz z podeszwa vibram. Ewentualnie jakas skóra i porzadna impregnacja. Najlepiej pół rozmiaru za duże, wtedy na dłuższe wędrówki zakładasz 2 pary skarpet i nie martwisz sie o odciski, do tego stopa lepiej oddycha. Najlepsze buty w góry to buty sięgające za kostkę, dzieki temu ją usztywniają i chronią podczas skakania po kamieniach, cięzszych podejsciach etc :mysli:

No i tak jeszcze dodatkowo polecałbym zainwestowac w kurtkę na membranie oraz spodnie z odpinanymi nogawkami w okolicach kolan. Nie powinien być to ciezki wydatek bo te rzeczy bedziesz uzywał również na codzien. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bede zakladal nowego watku w sprawie butow, to podepne sie tutaj

potrzebuje butow cos a'la wojskowe, ktore bede wykorzystywal do jazdy quadem, gry w paintballa, czasem jakiegos offroadu, chodzi mi o takie buty ktore nie przemokna mi po 5h biegania po mokrym lesie. i czy jest opcja ze w 300pln sie zmieszcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...