Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] A4 TDi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

kombinatorzy :polew:, nie chciałbym od was kupować auta :polew:

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 211,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ee tam, rafalekx jeździ na obniżonym zawieszeniu (trytytki) i też nie narzeka :decayed:

Opublikowano

ee tam, rafalekx jeździ na obniżonym zawieszeniu (trytytki) i też nie narzeka :decayed:

na sciski stolarskie

Opublikowano

nie byłby to głupi pomysł, gdyby nie to, że przewody od klimy widać odrazu po otwarciu maski :decayed:

A myślisz że jak ktoś kupuje takie A4 to wie jak w nim idą przewody od klimy? :naughty: Obawiam się że nawet nie zwróci uwagi że nie ma chłodniczki od klimy :polew:

kombinatorzy :polew:, nie chciałbym od was kupować auta :polew:

wypraszam sobie :thumbdown: Ja u siebie takich jaj nie robię i nie będę robił :thumbdown: Ja to Ci z "dobrego serca" podpowiadam :tongue4:

Opublikowano

Paweł dobra decyzja :good:

Nawet dozbierać to pewnie kupisz coś konkretnego i dopiero zaczniesz rezanie z sensem :wink4:

Opublikowano

ee tam, rafalekx jeździ na obniżonym zawieszeniu (trytytki) i też nie narzeka :decayed:

:good: proste :) to z przodu a tył obniżam trzema workami cementu w kuferku :wink4:

na sciski stolarskie

bo mi podpowiedziałeś jak Ty to robisz :naughty: A ja się męczyłem z tymi workami cementu i trytytki strzelały często :thumbdown: Za dużo roboty było, a ściski ciach i poszedł :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Paweł dobra decyzja :good:

Nawet dozbierać to pewnie kupisz coś konkretnego i dopiero zaczniesz rezanie z sensem :wink4:

szukam cały czas jakiejś sensownej tdi w Q, ale bida na allegro :thumbdown:, jedyny egzemplarz który mi wpadł w oko to ta co wklejałem, tylko brak Q, do Beny jakoś nie jestem przekonany :gwizdanie:

ee tam, rafalekx jeździ na obniżonym zawieszeniu (trytytki) i też nie narzeka :decayed:

:good: proste :) to z przodu a tył obniżam trzema workami cementu w kuferku :wink4:

na sciski stolarskie

bo mi podpowiedziałeś jak Ty to robisz :naughty: A ja się męczyłem z tymi workami cementu i trytytki strzelały często :thumbdown: Za dużo roboty było, a ściski ciach i poszedł :decayed:

Rafał, nie zdradzaj, Mrogalowych tajemnic :decayed:, a wszyscy się dziwili jak on taką glebe zrobił :polew:

Opublikowano

bierz benze z gazem..lepsze to niż ciągle rosnące ceny gnojówki :wink4:

Opublikowano
  • Autor

bierz benze z gazem..lepsze to niż ciągle rosnące ceny gnojówki :wink4:

nie mam przekonania do gazu :thumbdown:, a gnojówkę mam sprawdzoną w dużo atrakcyjniejszej cenie niż na stacjach :gwizdanie:

Opublikowano

nie mam przekonania do gazu :thumbdown:, a gnojówkę mam sprawdzoną w dużo atrakcyjniejszej cenie niż na stacjach :gwizdanie:

skąd ja to znam :gwizdanie:

Opublikowano

skąd ja to znam :gwizdanie:

Ty masz blisko do Terespola :P

Opublikowano

bierz benze z gazem..lepsze to niż ciągle rosnące ceny gnojówki :wink4:

gaz też ciągle idzie w górę :wink4:

slepy - diesel to dobra alternatywa chociażby ze względu na takie możliwości jak ty masz. a do tego butla w bagażniku, dodatkowe instalacje.. [br]Dopisany: 28 Grudzień 2010, 22:56_________________________________________________

skąd ja to znam :gwizdanie:

Ty masz blisko do Terespola :P

skończcie z tym już, bo ja od roku nie mam żadnego dojścia ;(

Opublikowano
  • Autor

nie mam przekonania do gazu :thumbdown:, a gnojówkę mam sprawdzoną w dużo atrakcyjniejszej cenie niż na stacjach :gwizdanie:

skąd ja to znam :gwizdanie:

:przebiegly:

Opublikowano

Ty masz blisko do Terespola :P

:polew: taaa no :D i w srebrze bak pińcet litrów :polew: 2 kursy dziennie robię :polew:

ja leję nasze krajowe można powiedzieć że orlenowe :decayed:

Opublikowano

skąd ja to znam :gwizdanie:

Ty masz blisko do Terespola :P

ale on na polaku jezdzi :)

Opublikowano
  • Autor

bierz benze z gazem..lepsze to niż ciągle rosnące ceny gnojówki :wink4:

gaz też ciągle idzie w górę :wink4:

slepy - diesel to dobra alternatywa chociażby ze względu na takie możliwości jak ty masz. a do tego butla w bagażniku, dodatkowe instalacje.. [br]Dopisany: 28 Grudzień 2010, 22:56_________________________________________________

skąd ja to znam :gwizdanie:

Ty masz blisko do Terespola :P

skończcie z tym już, bo ja od roku nie mam żadnego dojścia ;(

narazie szukam, diesla, jak nie znajdę nic sensownego, to przeszukam, 1,8T :gwizdanie:

Ty masz blisko do Terespola :P

:polew: taaa no :D i w srebrze bak pińcet litrów :polew: 2 kursy dziennie robię :polew:

ja leję nasze krajowe można powiedzieć że orlenowe :decayed:

Ty to tak jak ja Zią, może mamy tego samego dostawce :polew:

Opublikowano

gaz też ciągle idzie w górę :wink4

ale benzyna jedzie i nie wydaje zboczonego kle kle kle z pod machy :decayed:

Dobra dobra kończę temat bo zaraz zaczniecie się podniecac tematem ..PB vs. ON :P

Opublikowano

ale benzyna jedzie

a diesela pchają? :decayed:

nie wydaje zboczonego kle kle kle z pod machy

lubię tooo :rolleyes:

Opublikowano

ale benzyna jedzie i nie wydaje zboczonego kle kle kle z pod machy :decayed:

ale ja lubię to zboczenie :polew:

Ty ragga sprzedawaj cifa i kupuj coś z pierścieniami :) A i swoją drogą wpadaj może na spota wojewódzkiego do Rąblowa :)

Ty to tak jak ja Zią, może mamy tego samego dostawce :polew:

może :polew:

Opublikowano
  • Autor

gaz też ciągle idzie w górę :wink4

ale benzyna jedzie i nie wydaje zboczonego kle kle kle z pod machy :decayed:

Dobra dobra kończę temat bo zaraz zaczniecie się podniecac tematem ..PB vs. ON :P

no właśnie, a to nie ma sensu, tak jak pisałem, jestem nastawiony na diesla :gwizdanie:, bo mam w planach, youngtimera z mocną benzynką, także bedzie czym poudzierać :decayed:

Nie powiem, mi tak Kle, kle też nie przeszkadza :przebiegly:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.