Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] A4 TDi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Paweł no co Ty gadasz :-( A ja już Cię zareklamowałem kumplowi ...

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 210,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
Paweł no co Ty gadasz :-( A ja już Cię zareklamowałem kumplowi ...

no niestety, nie mam szans na wolne, no i jeszcze sklep na głowie, to dopiero początki i trzeba przypilnować biznesu:wink:

Opublikowano

z tym to masz sklep ? ;-)

Opublikowano
  • Autor
z tym to masz sklep ? ;-)

że co?:decayed:

Opublikowano
z tym to masz sklep ? ;-)

że co?:decayed:

jak wytrzeźwieje to pewnie zapyta czym handlujesz:decayed:

Opublikowano
  • Autor
z tym to masz sklep ? ;-)

że co?:decayed:

jak wytrzeźwieje to pewnie zapyta czym handlujesz:decayed:

właśnie coś tak podejrzewałem ale wolałem sie upewnić, OGr o 11 w takim stanie:whistling::grin:

Odzieżówka:wink:

Opublikowano

W dobrym bylem stanie tylko telefon wie lepiej co ja chce napisac.

Naciapane z sedesu ...

Opublikowano

:slina::slina::slina::slina::slina::slina::slina:

Nie mogłem się doczekać, aż ją na żywo zobaczę :D

Posłałem Ci pozdrowienia w rzezawie na skrzyżowaniu, mogłeś nie wiedzieć od kogo :decayed:

Opublikowano
  • Autor
:slina::slina::slina::slina::slina::slina::slina:

Nie mogłem się doczekać, aż ją na żywo zobaczę :D

Posłałem Ci pozdrowienia w rzezawie na skrzyżowaniu, mogłeś nie wiedzieć od kogo :decayed:

Właśnie tak cały czas rozkminiałem, kto to:naughty:

Opublikowano

Dobra jest na tym kole,fotki takie hamerykańskie:naughty:

Opublikowano
  • Autor
Dobra jest na tym kole,fotki takie hamerykańskie:naughty:

Dzięki wielkie, foty bede chciał ustrzelić jeszcze bardziej hameryka, mam już miejscówkę tylko teraz chwilę czasu potrzeba:decayed:

Opublikowano

dawaj dawaj bo fajnie sie wszystko zgrało,w życiu bym nie powiedział ze takie koło tu tak dobrze podejdzie:wink:

Opublikowano

A gdzie masz ta miejscowke hehe ?

Naciapane z sedesu ...

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor
A gdzie masz ta miejscowke hehe ?

Naciapane z sedesu ...

Na trasie e40 z bochni do Krakowa zaraz za Łapczycą:wink:

---------- Post dopisany at 21:36 ---------- Poprzedni post napisany at 21:34 ----------

dawaj dawaj bo fajnie sie wszystko zgrało,w życiu bym nie powiedział ze takie koło tu tak dobrze podejdzie:wink:

też nie byłem do niego przekonany, ale za te pieniądze żal było nie kupić:decayed:

---------- Post dopisany 06-10-2013 at 23:06 ---------- Poprzedni post napisany 04-08-2013 at 21:36 ----------

Odebrałem auto od mechaniora, maglownica wymieniona + drążki kierownicze, ale sie teraz suka prowadzi:slina:, a myślałem że było dobrze:whistling:

Opublikowano

Odebrałem auto od mechaniora, maglownica wymieniona + drążki kierownicze, ale sie teraz suka prowadzi:slina:, a myślałem że było dobrze:whistling:

nawet się nie przyznawaj że nie rezałeś tego sam...:whistling:

Opublikowano
  • Autor

Odebrałem auto od mechaniora, maglownica wymieniona + drążki kierownicze, ale sie teraz suka prowadzi:slina:, a myślałem że było dobrze:whistling:

nawet się nie przyznawaj że nie rezałeś tego sam...:whistling:

regeneracje maglownicy miałem sam zrobić?:decayed:

Opublikowano

regeneracje maglownicy miałem sam zrobić?:decayed:

wymianę:tongue4:

Opublikowano
  • Autor

regeneracje maglownicy miałem sam zrobić?:decayed:

wymianę:tongue4:

co Ty ostatnio nawet nie mam czasu nią jeździć a co dopiero coś przy niej grzebać, moja robota + sklep, wybieraja caly czas:whistling:

Opublikowano

Ameryka bajka :)

Opublikowano
moja robota + sklep, wybieraja caly czas:whistling:

hajs się zgadza, jesteś usprawiedliwiony:decayed::thumbup1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.