Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] A4 TDi


slepy

Rekomendowane odpowiedzi

ja jeszcze nic nie wiem. jestem w czarnej d*pie póki co z autem bo co chwilę coś musi się przesuwać... planowałem wyjechać w piątek ale pewnie jednak sobota z samego rańca żeby zdążyć najebać się jak księciunio a w niedzielę trzeźwo wrócić :grin:

Ja na 59,5 cm drugą zimę oblatałem :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja jeszcze nic nie wiem. jestem w czarnej d*pie póki co z autem bo co chwilę coś musi się przesuwać... planowałem wyjechać w piątek ale pewnie jednak sobota z samego rańca żeby zdążyć najebać się jak księciunio a w niedzielę trzeźwo wrócić :grin:

Ja na 59,5 cm drugą zimę oblatałem :whistling:

no to plan jest dobry, ja bym wyleciał od siebie wczesniej i bysmy sie gdzieś u Ciebie ustawili, no ja mam błotniki do ogarnięcia, ale kiepsko z czasem teraz, i lakiernik tez słabo z terminami, jak nie zdążę zrobic, to musze coś wymyśleć żeby je sprytnie zamaskować:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k**wa mam tak samo jak Ty :grin: dzisiaj jeden stylem od łopaty na chama wypchany ile się tylko dało i na to ciut szpachli a drugi jutro muszę chiński zamówić bo używki nie zdąże ogarnąć :facepalm: jutro mamy zamiar pomalować na gotowo: błotniki, drzwi, tylna klapa do załamania nad tablicą, zderzak przód i wpyłka na tylnym błotniku :banan:

szkoda że dopiero po niedzieli będę miał smalcowanie bo nie ma nigdzie na magazynach scholla :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k**wa mam tak samo jak Ty :grin: dzisiaj jeden stylem od łopaty na chama wypchany ile się tylko dało i na to ciut szpachli a drugi jutro muszę chiński zamówić bo używki nie zdąże ogarnąć :facepalm: jutro mamy zamiar pomalować na gotowo: błotniki, drzwi, tylna klapa do załamania nad tablicą, zderzak przód i wpyłka na tylnym błotniku :banan:

szkoda że dopiero po niedzieli będę miał smalcowanie bo nie ma nigdzie na magazynach scholla :kwasny:

no ja też musze jakis zestawik do polerki ogarnąć, co by chociaż się troche świeciła, bo lakier w takim stanie że by stykło całego malowąć:doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chcesz odkupić trochę scholla? bo zamawiam po 1l s17 i w09 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slepy będziesz dawał felgi do malowania jeszcze w tym roku ? Zastanawiam się czy nie oddać przed majówką to może byśmy dostali jakiś rabacik ;-) ? Jeszcze kumpel chciał swoje odnowić u Czaji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chcesz odkupić trochę scholla? bo zamawiam po 1l s17 i w09 :wink:

możemy zrobic deal:wink:

---------- Post dopisany at 17:21 ---------- Poprzedni post napisany at 17:19 ----------

Slepy będziesz dawał felgi do malowania jeszcze w tym roku ? Zastanawiam się czy nie oddać przed majówką to może byśmy dostali jakiś rabacik ;-) ? Jeszcze kumpel chciał swoje odnowić u Czaji.

nie, bo to kółko i tak jest tylko na ten sezon, i szkoda mi kasy dokładać do niego:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak przyjdzie paczuszka i zostanie się coś luźnego to dam znać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak przyjdzie paczuszka i zostanie się coś luźnego to dam znać :wink:

ok, spoko:wink:, kiedy masz to mieć? bo jak Ci nic nie zostanie to wezmę zestaw Manzerny z SCS:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po długim weekendzie :wink: chwilowo nigdzie nie można dostać scholla a nowa dostawa ma do polski dotrzeć po niedzieli jakoś. jedni wychwalają scholla a dzisiaj usłyszałem że w porówaniu do menzerny podobno szału nie ma :kwasny: a byłbyś zainteresowany black hole'm? bo zastanawiam się czy nie wziąć ale malowanie pochłania skutecznie mamone i z chęcią bym na próbe z kimś wziął :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po długim weekendzie :wink: chwilowo nigdzie nie można dostać scholla a nowa dostawa ma do polski dotrzeć po niedzieli jakoś. jedni wychwalają scholla a dzisiaj usłyszałem że w porówaniu do menzerny podobno szału nie ma :kwasny: a byłbyś zainteresowany black hole'm? bo zastanawiam się czy nie wziąć ale malowanie pochłania skutecznie mamone i z chęcią bym na próbe z kimś wziął :decayed:

Black Hole mam jeszcze coś, na ogarniecie zielonej powinno mi wystarczyć:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to będę się musiał zadowolić gołym coli :grin: póki co c**jowo bo nie będę miał czym wpyłki spolerować i świeżo malowanych elementów :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spolerujesz jak przyjdą pasty, ja musze sobie tego lakiernika ogarnąć, żeby mi te nadkola ogarnął przed Majówką:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spolerujesz jak przyjdą pasty, ja musze sobie tego lakiernika ogarnąć, żeby mi te nadkola ogarnął przed Majówką:decayed:

tylko że mam pomiędzy malowaniem a polerowaniem imprezę lokalną z okazji otwarcia sezonu i będzie wychodził na fotkach jak ulep :decayed: jak nie zdążysz to jebnij stickerbomba albo w czarny mat:grin: ja jeden zamiennik błotnika kupiłem dziś bo dramat był pod szpachlą :facepalm: ja swojego maluje z kumplem w garażu bo straciłem całkowicie zaufanie do lakierników po tym co wyszło 3 lata od ostatniego malowania :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spolerujesz jak przyjdą pasty, ja musze sobie tego lakiernika ogarnąć, żeby mi te nadkola ogarnął przed Majówką:decayed:

tylko że mam pomiędzy malowaniem a polerowaniem imprezę lokalną z okazji otwarcia sezonu i będzie wychodził na fotkach jak ulep :decayed: jak nie zdążysz to jebnij stickerbomba albo w czarny mat:grin: ja jeden zamiennik błotnika kupiłem dziś bo dramat był pod szpachlą :facepalm: ja swojego maluje z kumplem w garażu bo straciłem całkowicie zaufanie do lakierników po tym co wyszło 3 lata od ostatniego malowania :kwasny:

no ja błotniki robiłem 2 lata temu i znowu kwiatki:wink:, coś bede musiał wymyśleć, gdzieś widziałem że gośc okleił kolorowymi karteczkami, też byłby kox:decayed:, ale mam nadzieje że zdążę pomalować, przy okazji znikna kierunki i logo audi, bedzie clean:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no u mnie też wyleciały loga audi ale fc**j żałuje że nie wyrzuciłem kierunków :facepalm: wyrzucę może jeszcze kiedy wraz z wszystkimi listwami na drzwiach :grin: u mnie wyszło kwiatków na całym aucie. od popękanej szpachli na zderzaku (jełop dał zamiast szpachlę do plastiku elastyczną to zwykłą jeszcze z dużą ilością utwardzacza) poprzez błotniki, źle poszpachlowane drzwi do tylnej klapy :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no w środę auto jedzie do lakiernika, w końcu ogarnie te błotniki, i bedzie można działać powoli z reszta:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jak będziesz w week na majówce:eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jak będziesz w week na majówce:eusathink:
właśnie właśnie dawaj bedzie grubo :banan:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jak będziesz w week na majówce:eusathink:
właśnie właśnie dawaj bedzie grubo :banan:

nawet mi kórwa nie mówcie, nie ma szans zeby sie lakiernik wyrobił, bo dzisiaj sie dopiero za to brał:doh:, a dogadywałem z chłopem że na piatek musze mieć auto:facepalm:, także nie ma szans zebym dojechał, ma byc gotowe w sobote, ale miałem wyjeżdzać rano, a tak to zanim go jeszce odchwaszcze to bedzie już wieczór:thumbdown:, sorki wielkie panowie, ale nie ma szans żebym sie pojawił, czego bardzo załuje bo chciałem poznać towarzystwo, ale klepie już urlop na sierpień, to sie zobaczymy na letnim:wink:

---------- Post dopisany 26-05-2013 at 22:46 ---------- Poprzedni post napisany 23-05-2013 at 22:33 ----------

odebrana:decayed:

B1420otnik1.jpg

B1420otnik2.jpg

B1420otnik3.jpg

w tygodniu biorę sie za korektę lakieru, i ogarniecie środka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...