Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] A4 TDi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobrze opona weszła,przymiarki już jakieś były?:naughty:

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 210,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
Dobrze opona weszła,przymiarki już jakieś były?:naughty:

czekam na pierścienie centrujące, a dzisiaj doj**ało 15cm śniegu:doh:

Opublikowano

slepy żeby 15cm. Zakładaj 18" gleba i podwórko odśnieżaj. Jednokierunkowe na Brzesku dzisiaj odśnieżałem. Nie podnosiłem auta na zimę.

Opublikowano
  • Autor
slepy żeby 15cm. Zakładaj 18" gleba i podwórko odśnieżaj. Jednokierunkowe na Brzesku dzisiaj odśnieżałem. Nie podnosiłem auta na zimę.

na takie akcje mam Vitare, 4x4 i nawet odśnieżać nie trzeba, idzie jak czołg:decayed:

Opublikowano

Ja mam rower. :P Masakra się działa dzisiejszego dnia. Dobrze że furkę w garaż na noc schowałem wieczorem bo rano bym miał niezbyt ciekawy wyraz twarzy.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Coś się dzieje... Spring is Comming:naughty:

461d1364239756-b5-battalion-spas.jpg

462d1364240020-b5-battalion-spas-2.jpg

Opublikowano

o miło, nie będzie to obcierać ?

Opublikowano
  • Autor
o miło, nie będzie to obcierać ?

tył powinien sie zgrać, a o przodzie juz gadałem z mrogalem i bede go poszerzał:wink:

Opublikowano

a masz maszynkę ? bo jak u Ciebie trzeba poszerzać to u mnie tym bardziej ;-)

Opublikowano
a masz maszynkę ? bo jak u Ciebie trzeba poszerzać to u mnie tym bardziej ;-)
masz
Opublikowano
  • Autor
a masz maszynkę ? bo jak u Ciebie trzeba poszerzać to u mnie tym bardziej ;-)

narazie mam to na 1BE, i przod na 100% trzeba rolować, bo juz na 8J i et35 przycierało na zakrętach, a teraz jest 8,5J i et32:wink:, błotniki i tak mam do malowania, także bede chciał je coś mocniej poszerzyć, tył musze tylko delikatnie rozciągnąc, bo na 8J i et30 wytarło mi plastikowe nadkole, a teraz bedzie 0,5 cala wiecej, dojda do tego odboje z golfa i powinno być :kox:

Opublikowano

Kurde to ja nie wiem jak mam u siebie wsadzić te prosiaki aby to w miarę siedziało

Opublikowano
  • Autor
Kurde to ja nie wiem jak mam u siebie wsadzić te prosiaki aby to w miarę siedziało

ja wole to poszerzyć, i mieć spokój niż wkarwiać sie na każdej nierówności:wink:, jeszcze musze dekielki jakieś dopasować i bedzie ok

Opublikowano

Ile miales na poprzednim setupie od ziemi i na jakiej oponie?:wink:

Opublikowano

Będziesz to sam robił ? Może bym zrobił też u siebie i faktycznie miał spokój bo jakoś szkoda mi tego prosiakowego koła sprzedawać ;-)

Opublikowano
  • Autor
Ile miales na poprzednim setupie od ziemi i na jakiej oponie?:wink:

w tamtym sezonie było coś koło 61,5cm, na oponie 225/40ZR18 na 8J:wink:

---------- Post dopisany at 22:55 ---------- Poprzedni post napisany at 22:53 ----------

Będziesz to sam robił ? Może bym zrobił też u siebie i faktycznie miał spokój bo jakoś szkoda mi tego prosiakowego koła sprzedawać ;-)

sam pożyczam maszynkę i bede działał:decayed:

Opublikowano
Ile miales na poprzednim setupie od ziemi i na jakiej oponie?:wink:

w tamtym sezonie było coś koło 61,5cm, na oponie 225/40ZR18 na 8J:wink:

Wsadzales jakies gumy w sprezyny albo odboje z przodu dodatkowo?

Opublikowano
  • Autor
Ile miales na poprzednim setupie od ziemi i na jakiej oponie?:wink:

w tamtym sezonie było coś koło 61,5cm, na oponie 225/40ZR18 na 8J:wink:

Wsadzales jakies gumy w sprezyny albo odboje z przodu dodatkowo?

z przodu i z tyłu miałem dołożone gumy między sprężyny, teraz dokładam jeszcze odboje z golfa 3:wink:

Opublikowano

Jakie gumy, po co one? Pochwal się, pochwal :) A odboje z jakiejś specjalnej wersji wsadzasz I po dwa tak? Nie bedzie wtedy tak amor pracowal czy jak?

Opublikowano
  • Autor

coś takiego mam GUMY USZTYWNIAJACE SPRĘŻYNY JAKOŚĆ NAJLEPSZE 40MM (3111195948) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

a odboje z golfa potne na plastry, i bede dokładał do swoich, tyle ile bedzie potrzeba, bede chciał zrobic tak zeby skok był minimalny:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.