Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] A4 TDi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

slepy ty pownienies miec nazwe watku historia bez konca ;p non stop cos modzisz heheh i ogolnie gruby temat juz 164 strony :thumbup1::wink:

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 210,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
slepy ty pownienies miec nazwe watku historia bez konca ;p non stop cos modzisz heheh i ogolnie gruby temat juz 164 strony :thumbup1::wink:

taką nazwę powinien mieć każdy battalionowiec:grin:, 164 strony, z czego większość spamu:wink:, cos tam sie modzi po mału, ze sprzedażą mi sie nie pali, na moje potrzeby nic wiecej nie jest mi potrzebne:decayed:

Opublikowano

Podpis Czornego pasuje tu idealnie... :facepalm:

:polew::polew:

Opublikowano
  • Autor
Podpis Czornego pasuje tu idealnie... :facepalm:

:polew::polew:

jak do wiekszości a4 w b5b:wink:

Opublikowano

Tak też pisałem w jego temacie :decayed: Ogólnie to nic tylko pogratulować furki, bo dużo serca, pracy i kasy w nią włożyłeś :wink:

Opublikowano
  • Autor

we wtorek zaczynamy zabawę z rolowaniem nadkoli, myślę że na przyszły weekend bedzie juz wszsystko spasowane:naughty:

---------- Post dopisany 16-04-2013 at 21:44 ---------- Poprzedni post napisany 13-04-2013 at 21:55 ----------

zaczęło sie delikatnie:decayed:

A1.jpg

potem wyszły kwiatki:whistling:

A2.jpg

nientety ktos nie przyłożył sie do roboty, i ranty były zaklepane a na to tona szpachli, ale skoro sie zaczeło:naughty:

A4.jpg

to i trzeba skończyć, poszedłem dość konkretnie po bandzie także 8,5J z ET32 na oponie 215/35 ma jeszcze zapas, jutro robie tak samo drugą strone, potem pospawam spękania podrównam i bedziem malować:grin:, a w sobote miało byc po robocie:decayed:

Opublikowano

toś poszedł po całości:kox:

rezaj RS'a:decayed:

Opublikowano
  • Autor
toś poszedł po całości:kox:

rezaj RS'a:decayed:

takie kwiatki na 18te urodziny wychodzą:grin:

Opublikowano
we wtorek zaczynamy zabawę z rolowaniem nadkoli, myślę że na przyszły weekend bedzie juz wszsystko spasowane:naughty:

---------- Post dopisany 16-04-2013 at 21:44 ---------- Poprzedni post napisany 13-04-2013 at 21:55 ----------

zaczęło sie delikatnie:decayed:

http://i1263.photobucket.com/albums/ii634/Pawel_Jodlowski/A1.jpg

potem wyszły kwiatki:whistling:

http://i1263.photobucket.com/albums/ii634/Pawel_Jodlowski/A2.jpg

nientety ktos nie przyłożył sie do roboty, i ranty były zaklepane a na to tona szpachli, ale skoro sie zaczeło:naughty:

http://i1263.photobucket.com/albums/ii634/Pawel_Jodlowski/A4.jpg

to i trzeba skończyć, poszedłem dość konkretnie po bandzie także 8,5J z ET32 na oponie 215/35 ma jeszcze zapas, jutro robie tak samo drugą strone, potem pospawam spękania podrównam i bedziem malować:grin:, a w sobote miało byc po robocie:decayed:

widze ze se wujek poradziles bez zajakniecia z ta diabelska maszyneria :decayed:

zona odebrala paczke? :wink:

Opublikowano

ojoj, ale wyszło :kwasny: muszę miernikiem lakieru chyba u siebie posprawdzać nadkola bo może też takie coś wyjdzie :kwasny:

toś poszedł po całości:kox:

rezaj RS'a:decayed:

:grin::grin:

Opublikowano

Dlatego ja swoich nadkoli nawet nie ruszałem :decayed:

Opublikowano

No to pojechałeś :decayed: no ale jak jest szpachla to się tak zrobi niestety :thumbdown: Ale nie takie rzeczy się już ogarniało :grin::grin:

---------- Post dopisany at 23:18 ---------- Poprzedni post napisany at 23:17 ----------

Dlatego ja swoich nadkoli nawet nie ruszałem :decayed:

Nie być cipek :grin::decayed:

Opublikowano
Dlatego ja swoich nadkoli nawet nie ruszałem :decayed:

Nie być cipek :grin::decayed:

W sobotę jeszcze raz podchodzę do prosiaków :whistling:

Opublikowano

masz może jakiś pikczers tych rączek?:wink:

Opublikowano
  • Autor
we wtorek zaczynamy zabawę z rolowaniem nadkoli, myślę że na przyszły weekend bedzie juz wszsystko spasowane:naughty:

---------- Post dopisany 16-04-2013 at 21:44 ---------- Poprzedni post napisany 13-04-2013 at 21:55 ----------

zaczęło sie delikatnie:decayed:

http://i1263.photobucket.com/albums/ii634/Pawel_Jodlowski/A1.jpg

potem wyszły kwiatki:whistling:

http://i1263.photobucket.com/albums/ii634/Pawel_Jodlowski/A2.jpg

nientety ktos nie przyłożył sie do roboty, i ranty były zaklepane a na to tona szpachli, ale skoro sie zaczeło:naughty:

http://i1263.photobucket.com/albums/ii634/Pawel_Jodlowski/A4.jpg

to i trzeba skończyć, poszedłem dość konkretnie po bandzie także 8,5J z ET32 na oponie 215/35 ma jeszcze zapas, jutro robie tak samo drugą strone, potem pospawam spękania podrównam i bedziem malować:grin:, a w sobote miało byc po robocie:decayed:

widze ze se wujek poradziles bez zajakniecia z ta diabelska maszyneria :decayed:

zona odebrala paczke? :wink:

nie,zona pracuje do 17,

Opublikowano

Będzie grubo:kox:

Ja rolowałem, wydawało mi się że delikatnie a po zimie i tak lakier z przodu odpadł. A szpachli nie było.

Opublikowano

Ślepy widać fajnego ulepa kupiłeś:facepalm::kox:

hahaha żart ;)

Jak możesz porób fotki przedniego zderzaka i tylnego jak masz zaspawane dokładki:wink: Bo zastanawiam się czy przy okazji likwidacji wnęki na blache zespawać dokładki z zderzakiem:wink:

Opublikowano
we wtorek zaczynamy zabawę z rolowaniem nadkoli, myślę że na przyszły weekend bedzie juz wszsystko spasowane:naughty:

---------- Post dopisany 16-04-2013 at 21:44 ---------- Poprzedni post napisany 13-04-2013 at 21:55 ----------

zaczęło sie delikatnie:decayed:

http://i1263.photobucket.com/albums/ii634/Pawel_Jodlowski/A1.jpg

potem wyszły kwiatki:whistling:

http://i1263.photobucket.com/albums/ii634/Pawel_Jodlowski/A2.jpg

nientety ktos nie przyłożył sie do roboty, i ranty były zaklepane a na to tona szpachli, ale skoro sie zaczeło:naughty:

http://i1263.photobucket.com/albums/ii634/Pawel_Jodlowski/A4.jpg

to i trzeba skończyć, poszedłem dość konkretnie po bandzie także 8,5J z ET32 na oponie 215/35 ma jeszcze zapas, jutro robie tak samo drugą strone, potem pospawam spękania podrównam i bedziem malować:grin:, a w sobote miało byc po robocie:decayed:

masakracja

P.S wywal te cyckowe kierunki:decayed:

Opublikowano
  • Autor
Ślepy widać fajnego ulepa kupiłeś:facepalm::kox:

hahaha żart ;)

Jak możesz porób fotki przedniego zderzaka i tylnego jak masz zaspawane dokładki:wink: Bo zastanawiam się czy przy okazji likwidacji wnęki na blache zespawać dokładki z zderzakiem:wink:

ja mam tylko przód spawniety, tył czeka na swoją kolej, ale jak już robisz to ja bym spawał wszystko:wink:, tylko tyłu bym szukał pod PDC:wink:

Opublikowano
Dlatego ja swoich nadkoli nawet nie ruszałem :decayed:

Nie być cipek :grin::decayed:

W sobotę jeszcze raz podchodzę do prosiaków :whistling:

i tak cały sezon będziesz do nich tylko podchodził i je oglądał?

:decayed:

ja mam tylko przód spawniety, tył czeka na swoją kolej, ale jak już robisz to ja bym spawał wszystko:wink:,

i do tego oczywiście wywalił gumy z drzwi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.