Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] A4 TDi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tak tak bedzie zonk :decayed: jebie w calym domu ale jest spoko :evil:

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 211,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

tak tak bedzie zonk :decayed: jebie w calym domu ale jest spoko :evil:

no to walcz, i dawaj dokładne fotki :kox:, jak dobrze pójdzie to bede rezał po Tobie :kox:

Opublikowano

zalozylem do siebie na chwile stożek i sie w nim zakochałem :decayed: dzwięk lepszy :decayed: jak na 1,6 calkiem calkiem :rolleyes:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 23:12_________________________________________________

tak tak bedzie zonk :decayed: jebie w calym domu ale jest spoko :evil:

no to walcz, i dawaj dokładne fotki :kox:, jak dobrze pójdzie to bede rezał po Tobie :kox:

polifta nie obklejam :wink4: stara kombinuje zeby pozniej jak bede robic polifciaka nic nie popsuc :wink4:

Opublikowano
  • Autor

zalozylem do siebie na chwile stożek i sie w nim zakochałem :decayed: dzwięk lepszy :decayed: jak na 1,6 calkiem calkiem :rolleyes:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 23:12_________________________________________________

tak tak bedzie zonk :decayed: jebie w calym domu ale jest spoko :evil:

no to walcz, i dawaj dokładne fotki :kox:, jak dobrze pójdzie to bede rezał po Tobie :kox:

polifta nie obklejam :wink4: stara kombinuje zeby pozniej jak bede robic polifciaka nic nie popsuc :wink4:

kombinuj, kombinuj, potem zdasz relację :good:

Opublikowano

zalozylem do siebie na chwile stożek i sie w nim zakochałem :decayed: dzwięk lepszy :decayed: jak na 1,6 calkiem calkiem :rolleyes:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 23:12_________________________________________________

tak tak bedzie zonk :decayed: jebie w calym domu ale jest spoko :evil:

no to walcz, i dawaj dokładne fotki :kox:, jak dobrze pójdzie to bede rezał po Tobie :kox:

polifta nie obklejam :wink4: stara kombinuje zeby pozniej jak bede robic polifciaka nic nie popsuc :wink4:

kombinuj, kombinuj, potem zdasz relację :good:

ok nie ma problemu :good: a teraz ide spać bo bania jest niezła :kox: jeszcze od 6 rano dzis tyrałem :disgust:

Opublikowano
  • Autor

zalozylem do siebie na chwile stożek i sie w nim zakochałem :decayed: dzwięk lepszy :decayed: jak na 1,6 calkiem calkiem :rolleyes:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 23:12_________________________________________________

tak tak bedzie zonk :decayed: jebie w calym domu ale jest spoko :evil:

no to walcz, i dawaj dokładne fotki :kox:, jak dobrze pójdzie to bede rezał po Tobie :kox:

polifta nie obklejam :wink4: stara kombinuje zeby pozniej jak bede robic polifciaka nic nie popsuc :wink4:

kombinuj, kombinuj, potem zdasz relację :good:

ok nie ma problemu :good: a teraz ide spać bo bania jest niezła :kox: jeszcze od 6 rano dzis tyrałem :disgust:

no ja od jutra do roboty w końcu, to coś ruszę z modami :decayed:

Opublikowano

zalozylem do siebie na chwile stożek i sie w nim zakochałem :decayed: dzwięk lepszy :decayed: jak na 1,6 calkiem calkiem :rolleyes:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 23:12_________________________________________________

tak tak bedzie zonk :decayed: jebie w calym domu ale jest spoko :evil:

no to walcz, i dawaj dokładne fotki :kox:, jak dobrze pójdzie to bede rezał po Tobie :kox:

polifta nie obklejam :wink4: stara kombinuje zeby pozniej jak bede robic polifciaka nic nie popsuc :wink4:

kombinuj, kombinuj, potem zdasz relację :good:

ok nie ma problemu :good: a teraz ide spać bo bania jest niezła :kox: jeszcze od 6 rano dzis tyrałem :disgust:

no ja od jutra do roboty w końcu, to coś ruszę z modami :decayed:

oby :wink4: bo przecież bez roboty to taki zastuj w modach jest jak hooj :disgust: masz jeszcze te kratki z polifciaka,angola? :)

Opublikowano
  • Autor

zalozylem do siebie na chwile stożek i sie w nim zakochałem :decayed: dzwięk lepszy :decayed: jak na 1,6 calkiem calkiem :rolleyes:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 23:12_________________________________________________

tak tak bedzie zonk :decayed: jebie w calym domu ale jest spoko :evil:

no to walcz, i dawaj dokładne fotki :kox:, jak dobrze pójdzie to bede rezał po Tobie :kox:

polifta nie obklejam :wink4: stara kombinuje zeby pozniej jak bede robic polifciaka nic nie popsuc :wink4:

kombinuj, kombinuj, potem zdasz relację :good:

ok nie ma problemu :good: a teraz ide spać bo bania jest niezła :kox: jeszcze od 6 rano dzis tyrałem :disgust:

no ja od jutra do roboty w końcu, to coś ruszę z modami :decayed:

oby :wink4: bo przecież bez roboty to taki zastuj w modach jest jak hooj :disgust: masz jeszcze te kratki z polifciaka,angola? :)

mam, FAFAL, się wycofał, także są dostępne :naughty:

Opublikowano
:naughty: bedziemy w kuntakcie :kox:
Opublikowano
  • Autor

:naughty: bedziemy w kuntakcie :kox:

oczywiście :naughty:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 23:26_________________________________________________

slepy walcze z podsufitówka :decayed: jak narazie kocham zapach budaprenu :evil:

i jak w temacie zdjęcia są :naughty:

Opublikowano

własnie narazie nie mam bo mam taki pogoń z robota ze szoook :shocked: slepy jak u ciebie bixo? :wink4: a co do czarnego sufitu to nie wiem czy sie nie wkopałem bo mam kupca na a4 :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

własnie narazie nie mam bo mam taki pogoń z robota ze szoook :shocked: slepy jak u ciebie bixo? :wink4: a co do czarnego sufitu to nie wiem czy sie nie wkopałem bo mam kupca na a4 :rolleyes:

Bix poszedł w odstawkę :gwizdanie:, tak jak wczoraj pisałem zostawiłem u dentysty 300zł, także bix i jeszcze coś muszą poczekać :decayed:

Opublikowano

własnie narazie nie mam bo mam taki pogoń z robota ze szoook :shocked: slepy jak u ciebie bixo? :wink4: a co do czarnego sufitu to nie wiem czy sie nie wkopałem bo mam kupca na a4 :rolleyes:

Bix poszedł w odstawkę :gwizdanie:, tak jak wczoraj pisałem zostawiłem u dentysty 300zł, także bix i jeszcze coś muszą poczekać :decayed:

u mnie mody zawieszone :decayed: czekam na nowego wlaściciela audiczki tylko ze dopiero za 2-3 tyg przyjedzie bo teraz dom kończy stawiac. tak czy siak narazie do audi nic nowego nie kupuje :decayed: jak nie sprzedam to bede myslec co dalej :)

Opublikowano
  • Autor

własnie narazie nie mam bo mam taki pogoń z robota ze szoook :shocked: slepy jak u ciebie bixo? :wink4: a co do czarnego sufitu to nie wiem czy sie nie wkopałem bo mam kupca na a4 :rolleyes:

Bix poszedł w odstawkę :gwizdanie:, tak jak wczoraj pisałem zostawiłem u dentysty 300zł, także bix i jeszcze coś muszą poczekać :decayed:

u mnie mody zawieszone :decayed: czekam na nowego wlaściciela audiczki tylko ze dopiero za 2-3 tyg przyjedzie bo teraz dom kończy stawiac. tak czy siak narazie do audi nic nowego nie kupuje :decayed: jak nie sprzedam to bede myslec co dalej :)

Rezaj dalej a kupca przyślij do mnie :naughty:, jak bedziesz miał jakąś fotkę sufitu to zapodaj :good:

Opublikowano

własnie narazie nie mam bo mam taki pogoń z robota ze szoook :shocked: slepy jak u ciebie bixo? :wink4: a co do czarnego sufitu to nie wiem czy sie nie wkopałem bo mam kupca na a4 :rolleyes:

Bix poszedł w odstawkę :gwizdanie:, tak jak wczoraj pisałem zostawiłem u dentysty 300zł, także bix i jeszcze coś muszą poczekać :decayed:

u mnie mody zawieszone :decayed: czekam na nowego wlaściciela audiczki tylko ze dopiero za 2-3 tyg przyjedzie bo teraz dom kończy stawiac. tak czy siak narazie do audi nic nowego nie kupuje :decayed: jak nie sprzedam to bede myslec co dalej :)

Rezaj dalej a kupca przyślij do mnie :naughty:, jak bedziesz miał jakąś fotkę sufitu to zapodaj :good:

ok jak bede cos miec to zapodam :wink4: powiem Ci szczerze ze mi to nie idzie :decayed: dobrze ze niszcze przedliftowa podsufitówke a nie polifta :decayed: jak nie kupi mojej to weźmie twoja :decayed:

Opublikowano
  • Autor

własnie narazie nie mam bo mam taki pogoń z robota ze szoook :shocked: slepy jak u ciebie bixo? :wink4: a co do czarnego sufitu to nie wiem czy sie nie wkopałem bo mam kupca na a4 :rolleyes:

Bix poszedł w odstawkę :gwizdanie:, tak jak wczoraj pisałem zostawiłem u dentysty 300zł, także bix i jeszcze coś muszą poczekać :decayed:

u mnie mody zawieszone :decayed: czekam na nowego wlaściciela audiczki tylko ze dopiero za 2-3 tyg przyjedzie bo teraz dom kończy stawiac. tak czy siak narazie do audi nic nowego nie kupuje :decayed: jak nie sprzedam to bede myslec co dalej :)

Rezaj dalej a kupca przyślij do mnie :naughty:, jak bedziesz miał jakąś fotkę sufitu to zapodaj :good:

ok jak bede cos miec to zapodam :wink4: powiem Ci szczerze ze mi to nie idzie :decayed: dobrze ze niszcze przedliftowa podsufitówke a nie polifta :decayed: jak nie kupi mojej to weźmie twoja :decayed:

ja narazie kumuluje graty, jak się uzbiera tego wiecej, to zamykam się w garażu na tydzień i rezam :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

własnie narazie nie mam bo mam taki pogoń z robota ze szoook :shocked: slepy jak u ciebie bixo? :wink4: a co do czarnego sufitu to nie wiem czy sie nie wkopałem bo mam kupca na a4 :rolleyes:

Bix poszedł w odstawkę :gwizdanie:, tak jak wczoraj pisałem zostawiłem u dentysty 300zł, także bix i jeszcze coś muszą poczekać :decayed:

u mnie mody zawieszone :decayed: czekam na nowego wlaściciela audiczki tylko ze dopiero za 2-3 tyg przyjedzie bo teraz dom kończy stawiac. tak czy siak narazie do audi nic nowego nie kupuje :decayed: jak nie sprzedam to bede myslec co dalej :)

Rezaj dalej a kupca przyślij do mnie :naughty:, jak bedziesz miał jakąś fotkę sufitu to zapodaj :good:

ok jak bede cos miec to zapodam :wink4: powiem Ci szczerze ze mi to nie idzie :decayed: dobrze ze niszcze przedliftowa podsufitówke a nie polifta :decayed: jak nie kupi mojej to weźmie twoja :decayed:

ja narazie kumuluje graty, jak się uzbiera tego wiecej, to zamykam się w garażu na tydzień i rezam :polew: :polew: :polew:

ja sie juz wkopałem bo kupiłem nowego stożka :decayed: i mam zamiar te kratki od ciebie łyknac :decayed: ogolnie jak nie sprzedam to ide na całosc i zielona zostaje :naughty: jak zrezam tak bedzie :polew:

Opublikowano
  • Autor

no kratki leżą i się marnują :naughty:, a są w stanie igiełka :kox:

Opublikowano

no kratki leżą i się marnują :naughty:, a są w stanie igiełka :kox:

a co w nich jest odwrotnego? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

no kratki leżą i się marnują :naughty:, a są w stanie igiełka :kox:

a co w nich jest odwrotnego? :decayed:

tylko to żę masz większą regulację na dół niż do góry :wink4:, światełka jak dobrze włożysz środkową kratkę święcą wszystkie tak samo :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.