Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Czy termostat ma wpływ na zwiększenie spalania??


Michaloo24

Rekomendowane odpowiedzi

a ja sie nie zgodze z tym tylko ORI tak naprawde niektore czesci sa duzo lepsze od ORi;o sam mam termostat walher czy tam jakos tak i juz pol roku i nic ;O

Spamujesz Kolego :gwizdanie: co to jest pół roku? To jest nic. Już się nie czepiam i nie pytam, które zamienniki są lepsze niż ori, one co najwyżej mogą być porównywalnej lub tej samej jakości jeżeli idą z logo audi na pierwszy montaż.

Poza tym Kolega mgas już na poprzedniej stronie pisał że Wahler jako zamiennik ori termostatu ujdzie.

byc moze masz racje jednak ja jestem innego zdania :) tu bardziej chodzi o kase miedzy koncernami w ORI czesciach ;d ale to jest tylko moje zdanie i nie musisz wcale sie z tym zgadzac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, odpuść sobie kanał 51. Wskazanie na kanale 49 i liczniku idzie z tego samego czujnika, tyle tylko, ze od 81st wskazowka na zegarach idzie na 90. Ja u siebie na klimatroniku obserwowalem temp dlugi czas - oscylowala okolo 80-82st. Problem w tym, ze komputer dostaje informacje o temp z innego czujnika ( tak naprawde to ten sam ale ma dwa obwody) Sprawdzic ta temp mozna podpinajc VAG w sekcji Engine grupa007 -ostatnia pozycja. W moim przypadku roznica byla spora- klimatronik pokazywal 82st a VAG wskazywal 70 st. POstanowilem zadzialac kompleksowo -zmienilem termostat (akurat dostalem wahlera od znajomego w prezencie) i czujnik (w aso 120zl -moj byl 4 pinowy, sa tez 2 i wtedy polowa ceny). Teraz klimatronik pokazuje 88-90 i VAG to samo. Zrobilem to 3 dni temu wiec jeszcze efekt nie znany ale licze na pozytywne zaskoczenie na stacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam termostat firmy wahler w kilku autach sprawdzony i zero problemów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...