Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6/B7] Montaz Analogowego TUNERA TV pod RNS E

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A orientujesz sie do czego jest to pole "security acces"??

Opublikowano
  • Autor

"security acces" wchodzisz dopiero jak wpiszesz kod aktywacyjny do danego sterownika . W najnowszych modelach tak jest :wink4:

Opublikowano

A jest mozliwe ze przez to nie moge przekodowac navi i tunera??

Opublikowano

wejdz w Coding i tam powinna sie wyswietlic chmurka z podpowiedziami :)

Wchodze i mam te chmurki itd. Gdy juz wpisuje poprawne nowe kodowanie to pokazuje komunikat ze zmieniono kodowanie, a w rzeczywistosci nadal jest to co bylo:( Jakimi programami kodujecie swoja navi?? ja mam vag1062. Juz nie mam sily do tego...

Opublikowano

wejdz w Coding i tam powinna sie wyswietlic chmurka z podpowiedziami :)

Wchodze i mam te chmurki itd. Gdy juz wpisuje poprawne nowe kodowanie to pokazuje komunikat ze zmieniono kodowanie, a w rzeczywistosci nadal jest to co bylo:( Jakimi programami kodujecie swoja navi?? ja mam vag1062. Juz nie mam sily do tego...

ja mam VAG 1062, i też czasem robi problemy, co jest ewidentną winą kabla, bo potem jak kolega podłącza lepszy kabel wszystko działa wykonując te same kroki :cool1:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Dzis podjechalem do warsztatu i przekodowali mi bez problemu vcds-em 10.6.1. Oznajmil mi ze ten kabelek ktory zakupilem od klubowiczow (zapewniany bylem ze robi "wszystko") okazał sie ze chinski:( Tuner juz dziala tylko ze nie reaguje na przycisk CD/TV (musze wejsc w CD; potem wybrac zrodlo i dopiero dziala). Moze to dlatego ze mam ustawione 3 zrodla (CD, Zmieniacz, TV)?? Zauwazylem jeszcze ze gdy wlacze jakas funkcje TV podczas jego ogladania jest ladniejszy obraz. Czy to normalne?? Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

W przyciskach masz wszystko OK i tak ma to dzialac :)

P.S.

Ktos ci kit wcisnal o twoim kablu :confused4:

Opublikowano

Potwierdzam...

Button CD/TV nie przełączy Ci źródła - do tego celu używasz przycisku przy pokrętle (Źródło -> TV -> AV1)

Chińczyk dał radę ogarnąć mój tuner ;)

Opublikowano

Potwierdzam...

Button CD/TV nie przełączy Ci źródła - do tego celu używasz przycisku przy pokrętle (Źródło -> TV -> AV1)

Chińczyk dał radę ogarnąć mój tuner ;)

To dlaczego moj "chinczyk" tego nie potrafi?? :(

Czy macie tez tak ze jak wlaczycie jakas funkcje w trakcie ogladania tv to obraz jest ladniejszy??

Pozdrawiam

Opublikowano

Czy macie tez tak ze jak wlaczycie jakas funkcje w trakcie ogladania tv to obraz jest ladniejszy??

Nie mam czegoś takiego...

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

witam posiadam tuner DVB-T tzn. tak myślę że jest niemka zapewniała... i odtwarzacz dvd i wyjście na usb. Teraz pytanie dvd działa a telewizji nie mam też wyjście na usb a w rns-e się nie wyświetla. Dodam że miałem przekładkę silnika i czy muszę to zakodować żeby działało?? Pozdrawiam i z góry dzięki za odp.

Opublikowano
  • Autor

Gdzie go masz wsadzonego w aucie ? Masz do niego PILOTA ? Daj fotke jak on wyglada pierwsze :wink4:

Opublikowano

gdzie jest no właśnie nie wiem gdzie on jest są dwie anteny przyklejone na szybe i mam dwa piloty jeden do dvd na ktorym jest napisane FB-DVX100 i na drugim jest FB-DVBT300 fotki wstawie wieczorem tych anten i pilotów :hi:

Opublikowano

tam jest właśnie pusta przestrzeń :wallbash: a po prawej tylko widać sub... a przez kabel sprawdzę czy jest?

Opublikowano
  • Autor

Zrob fotki i tu wklei :) poszukaj w aucie gdzie go ktos schowal albo wyciagnal .

Opublikowano

taka antene mam na przedniej szybie i na bocznej z tył i mogą być one od tunera?? będę musiał przekopać cały bagżnik możę znajdę :hi:

<img src="http://img546.imageshack.us/img546/5494/antena1.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us"/><br/>

<img src="http://img811.imageshack.us/img811/713/antenaz.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us"/><br/>

Opublikowano
  • Autor

Pasuje sprawdzic jakie masz kodowanie w RNS E i czy czasem moze on nie wspoldziala wlasnie z nim . Jezeli nie ma obrazu itp. sprawdz w jakim Systemie Tuner chodzi .

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.