Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6/B7] Montaz Analogowego TUNERA TV pod RNS E


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

Pamietaj ze 6Q0 035 576 K w ASO to jest sama wtyka jest bez tej metalowej kocoweczki :wink4:

Najkorzystniej jest zamowic w NAVISERWIS :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtyka podwojna w Tunerze 4E0 035 604 K

Nio i sie nie dogadalismy:) Przyszla mi dzis ta wtyczka; niestety ale ja potrzebuje wtyczke do podpiecia w wzmacniacz a nie tuner:( Jak cos to mam do opchniecia ta wtyczke 4E0 035 604 K - 12zl

Jaki ma numer wtyczka od kabli antenowych wchodzaca w wzmacniacz w gniazdo TV1 out, TV2 out??

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki ma numer wtyczka od kabli antenowych wchodzaca w wzmacniacz w gniazdo TV1 out, TV2 out??

4E0 035 608 K

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki ma numer wtyczka od kabli antenowych wchodzaca w wzmacniacz w gniazdo TV1 out, TV2 out??

4E0 035 608 K

Dzieki Bart. W poniedzialek zamawiam ta nieszczesna wtyczke.

Znalazlem goscia co ma cala rolke przewodu antenowego o takiej samej srednicy jak ori takze gdyby ktos szukal to smialo pisac to pomoge. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtyka podwojna w Tunerze 4E0 035 604 K

Nio i sie nie dogadalismy:) Przyszla mi dzis ta wtyczka; niestety ale ja potrzebuje wtyczke do podpiecia w wzmacniacz a nie tuner:( Jak cos to mam do opchniecia ta wtyczke 4E0 035 604 K - 12zl

Jaki ma numer wtyczka od kabli antenowych wchodzaca w wzmacniacz w gniazdo TV1 out, TV2 out??

Pozdrawiam

Kurcze pomylilem sie :embarrassed: zle cos przeczytalem :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W razie gdyby ktos chcial samemu zrobic sobie kabel laczacy navi rns-e z tunerem to podaje nr wtyczek:

1J0 972 977 G - wtyczka do navi rns-e

4E0 972 144 - wtyczka do tunera (z koncowka C, CX, D, DX)

Pozdrawiam[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2011, 13:59_________________________________________________Chlopaki orientujecie sie czy tapicerka lewa o nr 8E9 863 879 bedzie pasowac pod tuner TV?? Gdzie na boczku jest napisane jaki to kolor?? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki orientujecie sie czy tapicerka lewa o nr 8E9 863 879 bedzie pasowac pod tuner TV?? Gdzie na boczku jest napisane jaki to kolor?? Pozdrawiam

8E9 863 879 to numer lewego boczka w bagażniku Avanta - tyle, że za tym numerem masz jeszcze literę. Pod Tuner TV niby masz wersję J ale... Szukając boczka do siebie spotkałem się z tym, że boczki mają wybity na wewnętrznej stronie numer + np. 4 litery (strzelam 8E9 863 897 EFGH). Trafiłem na wersję gdzie wśród tych 4 liter było J a nie był to boczek z otworem na panel TV/navi. Zatem pozostaje weryfikacja wzrokowa (albo ma dziurę albo nie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki zalozylem tuner tv i chce go teraz zakodowac. Jak mu wpisuje nowe kodowanie; daje wykonaj to wyskakuje komunikat ze zaakceptowane. Gdy wchodze znow w kodowanie (07) to znow jest na koncu 7 zamiast wpisywanej wczesniej 8 . Gdy wchodze w tuner tv to pokazuje ze nie rozpoznal sterownika:( Mam vag 106. Co moze byc nie teges?? Jeszcze jedno pytano czy po podlaczeniu plusa i minusa od tunera powinien krecic sie w nim wiatraczek czy dopiero po odpowiednim kodowaniu sie on zalaczy. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na koncu zmieniasz na 8 jak masz TV tuner , MF , Zmieniarke CD . Podlaczales Tunera tez pod K-Linie ? Jak nbie to sie nie polaczysz z TUNEREM .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zakładałeś tuner na wiązce z navika to nie jest ona wyposażona w kabelek diagnostyczny (dlatego nie masz połączenia z driverem).

Łatwo temu zaradzić - dokładasz brakujący pin w kostce tunera i mostkujesz go z kabelkiem diagnostycznym PDC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak macie przymocowane i gdzie antenki ?

Ja mam na bocznych szybkach bagażnika ale troche mnie wkurzają co nie idzie sobie dobrze umyć szybki od środka.

Kto mi odblokuje TV w czasie jazdy ? :embarrassed:

Ponoć sporo z tym problemów, czytałem o tym ale to jakaś magia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na koncu zmieniasz na 8 jak masz TV tuner , MF , Zmieniarke CD . Podlaczales Tunera tez pod K-Linie ? Jak nbie to sie nie polaczysz z TUNEREM .

Kabelek kupilem na ebay-u wiec raczej z navika nie jest:) Wychodza z niego 4 kable ( 2 cany oraz + i -) czyli najprawdopodobnije tej K-linii w nim niema. Dzis puszcze ta k-linie tylko potwierdzcie mi czy to pin 21 wtyczki tunera i Pin 7 wtyczki PDC (zielono/niebieski przewód)??

Czy jak nie mam tej K-linii podlaczonej to nie bedzie sie dalo przekodowac??

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z wtyki Tunera PIN 21 to K LINE :) Jak masz PDC to sie tam wpinasz chyba w 12 PIN :mysli: ale Bartek jeszcze potwierdzi )

Jak nie masz podlaczonej K LINE to nie z diagnozujesz Tunera TV :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K-linia podlaczona. Komunikuje sie juz z tunerem:) Kodowanie jego mam 0007010. Gdy chce zmienic kodowanie na 0000010 to znow pokazuje komunikat ze zaakceptowane lecz nie zmenia wartosci i dalej zostaje 0007010:( Co moze byc przyczyna?? Moze mam za slaby kabel (VAG106)?? Dodam tylko ze w oknie diagnostycznym w navi jak i tunerze podswietlane jest okienko "security acces" ale nie wiem co tam wpisac i czy wogole tam cos trzeba wpisywac:( Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze za slaby kabel masz :( wczesnij na nim robiles kodowanie w RNS E ? Sprawdz jeszcze inne kodowanie np. wpisujac 3 jako diagnostyke

Tu masz kodowanie dla TUNERA ktora Bartek wkleil :)

0?xxx: DIAGNOSTYKA

0 - nie aktywna

1 - przez CAN

2 - przez linię K

3 - przez CAN i linię K

0x??x: STANDARD OBRAZU

01 – PAL „B”/”G” (Centralna Europa)

02 – PAL „B”/”G” (Włochy)

03 – PAL „I” (UK, Irlandia)

04 – SECAM „D”/”K” (Wschodnia Europa)

05 – SECAM „L” (Francja)

06 – NTSC „M” (Ameryka Północna)

07 – PAL „B”/”H” (Australia)

10 – PAL „M” (Brazylia)

11 – PAL “N” (Argentyna)

12 – PAL “B” (Nowa Zelandia)

13 – PAL “D”/”K” (Chiny)

14 – PAL “I” (Afryka)

15 – SECAM “D”/”K” (Grecja, Egipt)

16 – SECAM “K1” (Afryka)

17 – NTSC “M” (Japonia)

0xxx?: KONFIGURACJA TUNERA

0 – bez dodatkowego wyświetlacza (np. monitor w zagłówku)

1 – bez dodatkowego wyświetlacza

2 – bez dodatkowego wyświetlacza

3 – bez dodatkowego wyświetlacza

4 – dodatkowy wyświetlacz

5 – dodatkowy wyświetlacz

6 – dodatkowy wyświetlacz

7 – dodatkowy wyświetlacz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez problemu można odblokować :gwizdanie:

No to super, ale kto mógłby sie podjąć tego w mojej częsci Polski ? :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze za slaby kabel masz :( wczesnij na nim robiles kodowanie w RNS E ? Sprawdz jeszcze inne kodowanie np. wpisujac 3 jako diagnostyke

Nie moge przekodowac ani navi ani tunera:( Kupilem specjalnie kabel vag 106 aby nim to zrobic ale czy to mozliwe ze jest za slaby??

Mozecie sprawdzic czy u Was w navi i tunerze tez podswietlane jest okienko "security acces"?? Co to oznacza i co tam wpisac:) ]

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...