Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Koszty naprawy/wymiany i malowania 2 bocznych dżwi


rsorez329

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

Czy ktoś przeprowadzał naprawe obydwu bocznych dzwi, chodzi o to że raczej będzie to wymiana ponieważ sa dosyć dobrze uszkodzone i ewentualne naprawy blacharskie nei wchodzą w grę, dodam iz jest to auto które dopiero zamierzam kupic i chciałbym sie zorientowac jakie moga byc koszty naprawy/wymiany i malowania. Załączam zdjęcia autka i taki ejeszcze pytanko, czy mogły wystrzelić kurtyny boczne? gdzie sie znajdują czujniki zderzeniowe?

image.jpg

a4_1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Angola chcesz kupić ? :mysli:

koszt lakierowania z przekładką drzwi w granicach tysiaka + drzwi które możesz kupić na szrocie w granicach 150-300 zł /sztuka zalezne wszystko od ich stanu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To to wyglada na jakas wieksza parkingowke i raczej kurtyny i poducha w fotelu sa cale. Czujnik masz na progu pod siedzeniem kierowcy z tego co pamietam. Naprawa ok 1000-1200zl :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze poszukasz na allegro to znajdziesz drzwi w kolorze za 300-400zl bez malowania!!! Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kod kodem ale przy jasnym kolorze kupowanie drzwi pod kolor to trochę ryzyko :wink4:

Ja bym wolał oddać do dobrego lakiernika i zapłacić więcej niż jeździć łaciatą b6 ale za mniejsze pieniądze :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy tym kolorze jak nie pomaluje to pod pewnym katem zawsze bedzie widac inny odcień :wink4: wiec lakiernika też znajdź sobie dobrego, chociaz to i tak loteria, wiem po swoich przygodach :gwizdanie: a kolor mam podobny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ramki szyb są dobre to szukaj tylko drzwi bez ramek i najlepiej pomalować bo przy tym kolorze zawsze będzie widać różnicę.Koszt ok.1000-1200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znajdź pod kolor na szrocie i sam se przełóż te drzwi

jestem tego samego zdania :wink4: sam szukam błotnika w kolorze :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ja przekładałem części do poprzedniej audi. Zderzak i prawe przednie drzwi. Oba elementy były z tego samego auta taki sam numer lakieru i nawet rok produkcji był taki sam. Finał był taki, że po tylnym zderzaku nie było nic widać a drzwi tragedia, więc szykuj się, że będziesz je malował zbyt dużo płaskiej powierzchni. Zderzak ma dużo zagięć i bardziej się gubi inny odcień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

^

no to chyba kupiłeś drzwi po dzwonie i ktoś je malował ponownie, innej opcji nie ma żeby miały inny odcień. Fabryka to fabryka, mówisz żeby się szykował na grube malowanie, sory ale lakiernik napewno nie położy lepiej niż fabryka i będzie widać wtedy różnice. No chyba że zapłaci 500zł za element jak nie więce,j i da lakiernikowi z pierwszego zdarzenia :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Angola chcesz kupić ? :mysli:

koszt lakierowania z przekładką drzwi w granicach tysiaka + drzwi które możesz kupić na szrocie w granicach 150-300 zł /sztuka zalezne wszystko od ich stanu

jesli drzwi kupisz za okolo 300zl to tak:

2x300zl - drzwi

2x200zl - malowanie

co w całosci da Ci 1000zl

jesli poszukasz dobrego lakiernika to przeklade zrobi Ci w cenie malowania...ja bym Ci to tak zrobil, bo roboty nie wiele a zadowolony klient to podstawa :good:

takze moja propozycja..szukaj calych drzwi...maluj i montuj 1000zl powinnien wystarczyc :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znajdź pod kolor na szrocie i sam se przełóż te drzwi

chyba żartujesz :naughty: [br]Dopisany: 23 Maj 2011, 23:54_________________________________________________koszt naprawy w granicach 1200zł. Będzie przekładka??? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

^

no to chyba kupiłeś drzwi po dzwonie i ktoś je malował ponownie, innej opcji nie ma żeby miały inny odcień. Fabryka to fabryka, mówisz żeby się szykował na grube malowanie, sory ale lakiernik napewno nie położy lepiej niż fabryka i będzie widać wtedy różnice. No chyba że zapłaci 500zł za element jak nie więce,j i da lakiernikowi z pierwszego zdarzenia :cool1:

Jedno auto może być garażowane, drugie caly czas stać na dworze. Nawet 2 te same auta po czasie będą miały inny odcień lakieru. Wszystko zależy jak dbasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...