Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Czy gdzieś można kupić przycisk FUNK ?


pawelwor

Rekomendowane odpowiedzi

...oczywiście poza serwisem, bo sobie liczą dużo ;) na allegro takich rzeczy niestety nie mają

tak wygląda:

a64b049045314750m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy, że przycisk do dodatkowych funkcji :tongue4: Ja chcę go wykorzystać do spryskiwaczy reflektorów.

Wg. etki: włacznik radiostacji (policja straż poż, lekarz) są z symbolem "FUNK" lub bez oznaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy, że przycisk do dodatkowych funkcji :tongue4: Ja chcę go wykorzystać do spryskiwaczy reflektorów.

Wg. etki: włacznik radiostacji (policja straż poż, lekarz) są z symbolem "FUNK" lub bez oznaczenia.

nie lepiej kupic modul dolozyc kilka kabli i miec tak jak fabryka chciala??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co chwile dolewki do zbiornika robic? Fabryke trzeba poprawiac ;) Tak sobie bede uzywal kiedy ja bede chcial.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co chwile dolewki do zbiornika robic? Fabryke trzeba poprawiac ;) Tak sobie bede uzywal kiedy ja bede chcial.

nic podobnego, żeby włączyły się spryskiwacze lamp musisz długo przytrzymać manetkę wycieraczek. Ja zrobiłem ori i jest elegancko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zmieniales przekaznik?

Co do tematu, moze lepiej szukac od wlacznika ogrzewania/halogenow i zalozyc sama zaslepke inna? Zaslepka wystepuje jako osobny element?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten przycisk to koszt 60zł w vag-aso, miałem zamiar go kupowac, ale przełozyłem ESP z innej konsoli i narazie jest bo jest ale do niczego nie podpiety :gwizdanie:

Ale co do sprysków bedziesz musiał go chyba i tak przerobić przez przekaxnik czasowy bo on działa jak przycisk halo włączasz i jest włączony, wiec bedzie ciagle "myć reflektor" póki nie wyłączysz, ja chciałem go wykorzystac jako wyłacznik skrzyni basowej(nieraz przydaje sie takie szybkie off :wink4: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8d0035775A numer przycisku do polifta, w przedliftach też występował :gwizdanie: koszt 65zł plus wysyłka

Do tego potrzebna bedzie wtyczka :gwizdanie:[br]Dopisany: 23 Maj 2011, 13:15_________________________________________________Poza funk były jeszcze właczniki szyldu taxi na dachu i włacznik oswietlenia wewnętrzego dla taxi, (takie słoneczko)

8D0941530A i 8D0941529AB98 - 84zł :naughty: B98 to czerń satynowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee od kiedy w polifcie jak właczysz to jest włączony bez przekaźnika? :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bild47.jpg

eee od kiedy w polifcie jak właczysz to jest włączony bez przekaźnika? :tongue4:

nie przez przekaxnik czasowy, co moze halo ci sie wyłacza zaraz po właczeniu :mysli: bo chyba nie, to tak samo będzie ze spryskami, wiec musisz przez drugi przekaznik to podpiac żeby sam sie wyłączał :gwizdanie:[br]Dopisany: 23 Maj 2011, 13:30_________________________________________________http://www.a4-freunde.com/showthread.php?t=12278&page=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapomniałem wspomnieć o najważniejszym, ja sobie konsole z II lifta zakładałem, więc żeby przeciwmgłowe były włączone to przycisk muszę trzymać wciśnięty, to samo byłoby z funk, zresztą pokazałem na zdjęciu o jaki przycisk chodzi :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...