Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Problem z elektryką drzwi kierowcy


asamblerx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam taki problem otóż od jakiegoś czasu przestało mi działać podnoszenie szyb sterowane z drzwi kierowcy. Nie wskazuje mi też na fisie że drzwi kierowcy są otwarte oraz nie zamykają mi się te drzwi gdy zamykam zamkiem centralnym. Ktoś wie co mogło się stać?

Zdjąłem właśnie boczek od drzwi myśląc że może jakiś kabel się odłączył ale wszystko gra.

Ktoś ma jakieś pomysły? Może jakiś przekaźnik padł? Tylko gdzie go szukać?

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście to wiązka. Dobrałem się do tych kabli i jeden jest przerwany. Zaraz biorę się za lutowanie tylko jak widzę będzie trudno bo jedna końcówka ledwo wystaje z drzwi i ciężki jest do niej dostęp :confused4:

Nie wiecie czy można jakoś odłączyć tę wiązkę kabli i wyjąć z drzwi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mozna odlaczyc tylko musisz sciagnac oslone A w slupku przednim po lewej stronie i zdjac tapicerke drzwi opisy sa na forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już rozpiąłeś wiązkę to zdejmij tapicerkę z drzwi , wykręć głośnik i przełóż sobie wiązkę tak aby wychodziła dziurą po głośniku, potem odwiń trochę izolacji która zachodzi na tego ,,kondona" który ochrania kable i bedziesz miał już dobry dostęp.Pamiętaj tylko aby aby lut zaizolować izolacją parcianą to problem tak szybko nie powróci.(izolacja PCV jest za sztywna i nie pozwala odparować wilgoci)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, operacja zakończona sukcesem :)

Dzięki wielkie chłopaki za pomoc, wszystko zrobiłem tak jak pisaliście i już działa jak należy :good:

Tylko izolację zastosowałem tą PCV bo niestety nie miałem innej.

Jeszcze raz dzięki i pozdrawiam :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...