Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Różne roczniki produkcji RNS-e AUDI A4 / jakie różnice?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

czy ktos jest wstanie w krotkim skrocie opisac jakie sa roznice w rns-e dla audi a4 b6/b7?

sa rozne daty produkcji/wersje, ciekawi mnie w czym jest roznica :mysli:

mysle nad kupnem tego cacka i chialbym bardziej byc zorientowany w temacie.

Dzieki za kazda informacje

pozdr.

Opublikowano

Pierwszych rocznikach szybciej siadaly napedy i laser :) Sa wersje RNS E z obsluga glosowa SDS i sa bez niej

Opublikowano
  • Autor

;) widze znalazla sie dobra dusza :good:

sam posiadasz takiego rnsa?

Opublikowano
  • Autor

co masz na mysli??

a ta funkcja sds to jedyna roznica??

jesli chodzi o kolorystyke wyswietlacza,jego funkcje byly zmiany czy kazdy rns e jest taki sam?

Opublikowano

Wyswietlacz jest ten sam zawsze :) jak chcesz kiedys rozbudowac o SDS opis jest na forum

Szukaj RNS E z literkami 8E0 035 192 H , N , R

Opublikowano
  • Autor

ok.dzieki

zaczne sie rozgladac

ciekawi mnie czemu jedna ma H inna N,R widzialem tez ogloszenie navi z T na koncu...

Opublikowano

Wiadmomo , ze z biegiem czasu cos tam ulepszali :) naped , elektronike

RNS E byl montowany fabrycznie nawet w rocznikach 2004 B6 :wink4:

Opublikowano

W zależności czy RNS-e miało obsługę głosową SDS lub nie miało, było oznaczane odpowiednią literką na końcu.

Literki zmieniały się też z biegiem lat.

Też rozglądam się za RNS-e, ta nawi z literką T wg. Etki nie ma obsługi głosowej SDS.

I tak jak napisał:

Wiadmomo , ze z biegiem czasu cos tam ulepszali :) naped , elektronike

RNS E byl montowany fabrycznie nawet w rocznikach 2004 B6 :wink4:

Opublikowano
  • Autor

spoko to juz mi cos wiadomo wiecej w tym temacie.ktos wie moze jak sprawdzic legalnosc takiej navi??

Opublikowano

W zależności czy RNS-e miało obsługę głosową SDS lub nie miało, było oznaczane odpowiednią literką na końcu.

(...)

Ale userzy aktywowali sobie SDS w swoich RNS-ach -> więc brak SDS nie jest problemem sprzętowym RNS a różnicą w okablowaniu

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=71522.0

Opublikowano

W zależności czy RNS-e miało obsługę głosową SDS lub nie miało, było oznaczane odpowiednią literką na końcu.

(...)

Ale userzy aktywowali sobie SDS w swoich RNS-ach -> więc brak SDS nie jest problemem sprzętowym RNS a różnicą w okablowaniu

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=71522.0

...a właśnie że jest , sprawdziłem to fizycznie :confused4:

navi z softem sds i nie działa , nie pamiętam teraz literki końcowej rns-a :mysli:

Opublikowano

Też słyszałem że jeśli chodzi o SDSa wersja RNS-E nie ma znaczenia po "nowy" soft rozwiązuje ten problem.

Z tego co słyszałem od 2007 roku chyba, nowsze RNS-y mają białą taśmę do napędu - widoczne przez szczelinkę. I w tych modelach nie ma już problemów z napędami.

Opublikowano

W zależności czy RNS-e miało obsługę głosową SDS lub nie miało, było oznaczane odpowiednią literką na końcu.

(...)

Ale userzy aktywowali sobie SDS w swoich RNS-ach -> więc brak SDS nie jest problemem sprzętowym RNS a różnicą w okablowaniu

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=71522.0

...a właśnie że jest , sprawdziłem to fizycznie :confused4:

navi z softem sds i nie działa , nie pamiętam teraz literki końcowej rns-a :mysli:

A zmieniłeś sposób podłączenia mikrofonu? [jest opis w wątku, który linkowałem]

Opublikowano

..ta swojego rnsa mam już przepiętego na sds i zapodałem drugiego w którym cośtam grzebałem tv-free hyba :mysli: no i co sie okazało , przycisk na kierze od sds nie działa , pakuje spowrotem swoją i jest oki (obie navi z tym samym softem). Ta navi napewno była z 2004r a literka na końcu C lub D niepamiętam :mysli:

w etce też ponoć rozpisane że niektóre rnsy nie obsługują funkcji sds :confused4:

Opublikowano
  • Autor

to dobrze patrzec za tymi rne-e z roku 2007 i mlodsze :mysli:

Opublikowano

to dobrze patrzec za tymi rne-e z roku 2007 i mlodsze :mysli:

Tak na takie lepiej patrz , mozna kupic z 2010 roku nawet za 1300 PLN :)

Opublikowano
  • Autor

tak mnie teraz zainteresowalo to navi z A3 tylko ten panel..problemowy

ciezko zmienic taki panel?? :disgust:

raczej wiekszym problem bedzie dostac taki panel pewnie :przebiegly:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.