Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] problem z warta,likwidacja szkody trwa juz ponad 2mies


Rekomendowane odpowiedzi

witam. mam pytanie czy moze ktos juz studiowal opieszalosc likwidatora?kolizja miala miejsce 03.03.2011 i do tej pory caly czas dzwoniac na infolinie nie moge doprosic sie kontaktu z likwidatorem, wysylalem maile bo tylko taki kontakt otrzymalem, gdzie mozna poskarzyc sie na typa? najlepsze jest to ze tydzien temu powiedziano mi ze w przeciagu paru dni beda wyslane pieniadze a wczoraj znowu zgubili dokumenty!paranoja.

z gory dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. mam pytanie czy moze ktos juz studiowal opieszalosc likwidatora?kolizja miala miejsce 03.03.2011 i do tej pory caly czas dzwoniac na infolinie nie moge doprosic sie kontaktu z likwidatorem, wysylalem maile bo tylko taki kontakt otrzymalem, gdzie mozna poskarzyc sie na typa? najlepsze jest to ze tydzien temu powiedziano mi ze w przeciagu paru dni beda wyslane pieniadze a wczoraj znowu zgubili dokumenty!paranoja.

z gory dzieki

zglos to do powiatowego rzecznika praw konsumenta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobną sytuacje mam z Generali w moim przypadku pomogło:

- czy mogę rozmawiać z Pani przełożonym ?

- czekam 15 min na telefon od likwidatora, po 20min jeśli nikt nie zadzwoni kontaktuje się z TVN Turbo.

Po 10 min dostałem telefon na który czekałem prawie 2 tygodnie :)

Krótko i na temat inaczej nie ma sensu bo to dosłownie śmieszne, że ludzie pozwalają tak sobą pomiatać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto wspomnieć o ustawowym terminie i odsetkach naliczanych od każdego dnia zwłoki.

Działa :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja juz zauwazylem ze mowienie takich rzeczy nie ma sensu, za kazdym razem gdy dzwonie na infolinie bo innego kontaktu nie ma tzn jest smieszny mail.niewazne jak dzwonie co dzien to kur... co dzien slysze inna wersje!patologia to malo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...