Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWA] zadna rewelacja ale Wlasna

Jakie jest audi 2.5 tdi 2002 ?

  1. 1. Jakie jest audi 2.5 tdi 2002 ?

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Oto moje AUDI A4 2.5 tdi 2002

Nic szczegolnego jeszcze ale sie postaram Jest to moje pierwsze alto w zyci Zawsze o takim mazyle i marzenia w koncu sie spelnily W koncu je ma

Na poczatek musialem sporo w niego wlozyc Oplaty celne i rejestracyjne itp Rozrzad musialem wymienic , olej w silniku i w skrzyni, filtry nowe opony itp. pokasowac wszystkie bledy Szczegolnie drogie bylo skasowanie bledu w poduszkach powietrznych Ale sie nie zniechecilem Alto spelnia wszystkie moje oczekiwania i jestem bardzo zadowolony Mam nadzieje ze dobrze mi sie poslozy POZDRAWIAM SZYSTKICZ POSIADACZY AUDI

0075144573.jpg

Opublikowano

Poprosimy o fotki wnętrza. Z zewnątrz całkiem całkiem :th:

Opublikowano

fajny kolorek :th:

dawaj więcj fotek!

Opublikowano

Kolego jak tak nawet możesz powiedzieć? żadna rewelacja? Przecież to :audi::bicz:.

Fajny kolor w zasadzie takiej barwy jeszcze nie spotkałem :th:

w wolnej chwili zrób fotki wnętrza no i opisz bardziej furkę(wyposażenie)

Zyczę bezawaryjnej jazdy :th: ;)

Opublikowano

ładna furka gratuluje i czekamy na wiecej fotek

Opublikowano

Sluszny motor :cool:

Opublikowano
  • Autor

za skasowanie bledu w poduszkach skasowali mnie 200 zl po znajomosci bo zalatwil mi to jeden koles electronik. Problem byl taki ze nie dalo sie tego skasowac tak jak to robi w wiekszosci elektromechanikow przez podloczenie komputera itp.

Musieli mi rozebrac caly tunel wyciagnac jakis sensor cos tam w niego wgrac no i dziala bo wczesniej sprawdzalo to kilka osob i zadna nie wiedziala jak to skasowac Zrobili mi to w 1,5godziny Warsztat moge napewno bardzo polecic dla osob z wiekszym problemem elektronicznym .

Robia tam wszystko co z wiazane z elektronika Krecenie zegarow we wszystkich autach Naprawa CHIP TUNING itp

Przed warsztatem widzialem nowe Porszawy merole itp. wiec raczej renome to maja wyrobiona jak ludzie takie auta zostawiaja

W sumie to kosztowalo mnie 250zl 200robota+20na piwo za kontakt +30 paliwo bo musialem jechac 60km

Opublikowano

a masz poduchy czy nie ? Generalnie autko bardzo ładne tylko fotki środka wrzuć .

Opublikowano

no to fajnie ze jestes zadowolony ze swojej pierwszej a4

ale prosze cie pisz poprawnie AUTO a nie ALTO

co do furki no to zawsze tak jest ze po kupnie trzeba troche wylozyc na czesci eksploatacyjne i porobic to co nie bylo porobione ale za to teraz pewnie bedziesz sie cieszyl dluga bezproblemowa eksploatacja

napisz cos wiecej o swojej a4, skad ja sciagnales, czy chcesz cos w niej zmieniac

no i oczywiscie daj wiecej fotek bo to fajny avancik z fajnym klekocikiem pod maska

Opublikowano

no wizualnie kolorek ładny fele rzecz jasna standard . . można by sie pokusić o zmiane . . a co z wypasem coś jest w nim takiego fajnego . .

pozatym fajnie że jesteś zadowolony z tego co kupiłeś i oby tak było zawsze

Opublikowano

Również kolor rzekł bym wyszukany :notworthy: i nie pisz ze zadna rewelacja wkoncu to rasowe AUDI anie hyundai :>]

a co by poprzec marke wozu, powiem ze dostałem oferte coby na ŚLub zawieść młodych, także .....

ps i to avantem :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.