Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWA] zadna rewelacja ale Wlasna


05car

Jakie jest audi 2.5 tdi 2002 ?  

  1. 1. Jakie jest audi 2.5 tdi 2002 ?



Rekomendowane odpowiedzi

Oto moje AUDI A4 2.5 tdi 2002

Nic szczegolnego jeszcze ale sie postaram Jest to moje pierwsze alto w zyci Zawsze o takim mazyle i marzenia w koncu sie spelnily W koncu je ma

Na poczatek musialem sporo w niego wlozyc Oplaty celne i rejestracyjne itp Rozrzad musialem wymienic , olej w silniku i w skrzyni, filtry nowe opony itp. pokasowac wszystkie bledy Szczegolnie drogie bylo skasowanie bledu w poduszkach powietrznych Ale sie nie zniechecilem Alto spelnia wszystkie moje oczekiwania i jestem bardzo zadowolony Mam nadzieje ze dobrze mi sie poslozy POZDRAWIAM SZYSTKICZ POSIADACZY AUDI

0075144573.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego jak tak nawet możesz powiedzieć? żadna rewelacja? Przecież to :audi::bicz:.

Fajny kolor w zasadzie takiej barwy jeszcze nie spotkałem :th:

w wolnej chwili zrób fotki wnętrza no i opisz bardziej furkę(wyposażenie)

Zyczę bezawaryjnej jazdy :th: ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za skasowanie bledu w poduszkach skasowali mnie 200 zl po znajomosci bo zalatwil mi to jeden koles electronik. Problem byl taki ze nie dalo sie tego skasowac tak jak to robi w wiekszosci elektromechanikow przez podloczenie komputera itp.

Musieli mi rozebrac caly tunel wyciagnac jakis sensor cos tam w niego wgrac no i dziala bo wczesniej sprawdzalo to kilka osob i zadna nie wiedziala jak to skasowac Zrobili mi to w 1,5godziny Warsztat moge napewno bardzo polecic dla osob z wiekszym problemem elektronicznym .

Robia tam wszystko co z wiazane z elektronika Krecenie zegarow we wszystkich autach Naprawa CHIP TUNING itp

Przed warsztatem widzialem nowe Porszawy merole itp. wiec raczej renome to maja wyrobiona jak ludzie takie auta zostawiaja

W sumie to kosztowalo mnie 250zl 200robota+20na piwo za kontakt +30 paliwo bo musialem jechac 60km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to fajnie ze jestes zadowolony ze swojej pierwszej a4

ale prosze cie pisz poprawnie AUTO a nie ALTO

co do furki no to zawsze tak jest ze po kupnie trzeba troche wylozyc na czesci eksploatacyjne i porobic to co nie bylo porobione ale za to teraz pewnie bedziesz sie cieszyl dluga bezproblemowa eksploatacja

napisz cos wiecej o swojej a4, skad ja sciagnales, czy chcesz cos w niej zmieniac

no i oczywiscie daj wiecej fotek bo to fajny avancik z fajnym klekocikiem pod maska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...