Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Dziwny odgłos co to może być? prosze o pomoc


marcinr1310

Rekomendowane odpowiedzi

mnie to wyglada na napinacz paska wielorowkowego[br]Dopisany: 26 Maj 2011, 22:17_________________________________________________jak ma duze drgania na wolnych obrotach to do wymiany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wyzej kolega napisał,lub napinacz klimy,ewentualnie łozyska alternatora. :hi:[br]Dopisany: 27 Maj 2011, 09:24_________________________________________________Ewentualnie szczotki alternatora tez moga tak piszczec. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami może też tak piszczeć pasek klimatyzacji (pod warunkiem, że masz włączoną klimę).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie podobnie piszczy jak włącze klimę czyli napinacz paska od klimy oryginał ponad 100 zł zamiennik 60 zł natomiast co do napinacza paska alternatora zobacz czy napinacz nie jest pod kątem jeśli tak to jest do wymiany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem taki dźwiek po wymianie sprzęgielka na alternatorze..

Okazało się ze stary pasek "ulezal" sie do starego sprzegileka, wymienilem na nowy pasek i wszystko ok. Po 6 tys km nadal cisza

Ale dodam ze mechanik wykluczyl przy wymianie napinacz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymień Pasek i napinacz paska wielorowkowego i będzie git co do napinacza to kup orginał przerabiałem 3 napinacze dobrych firm i co 1 tyś wymina ori jest niewiele droższy ale przelatałem juz 20 tyś i gitara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj marcinr1310 musisz jeszcze sprawdzic rolke alternatora przy tym zabiegu (sprzegiełko) :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za informacje jutro zaprowadzam samochód do mechanika a więc wymieniam pasek, napinacz i sprzęgiełko może mi ktoś powiedzieć gdzie kupić te sprzęgiełko oraz napinacz i jaka jest mniej więcej cena? pasek kupiłem w sklepie z continentala za 55zl jak myślicie dobry zakup?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzegiełko alternatora trzeba sprawdzic czy jest dobre,nie jest powiedziane ze ono tez padlo,co do ceny to puls mnius okolo 200pln,za dobry napinacz trzeba dac okolo 300pln,za orginalny dobrze ponad 400pln.Zalezy kto ma jakie dojscia ale pasek mozna bylo taniej kupic(pare zyli).powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...