Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Ciężko pali bład 00550


dd

Rekomendowane odpowiedzi

panawie auto dzisiaj straciło wigor. vag wskazuje błąd 00550.

kąt wtrysku ustawiony 54jednostki, filtr paliwa wymieniłem, rozrzad 2000tyś temu zrobiony, wtrysk sterujacy 89 om.co ztym klinem na wale na vagu coś wyjdzie czy rozbierać rozrząd.

auto cięzkko odpala na luzie po przekroczeniu 2500 obrotów siwy dym że oddychać niema czym.Nie wpada w nadful lecz czym większe obroty tym gożej idzie.

jutro robie logi

co jeszcze sprawdzić

[mod]Czy trudno wpisać poprawnie prefix!? - poprawiłem (kolejne wylądują w koszu)[/mod]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy przyczyną twojej usterki nie będzie wina nastawnika w pompie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na klin umówiłem sie w poniedziałek . dzieki za podpowiedzi i ocene logów w trakcie meczu. :hi:

jeszcze wrzucam logi dynamiczne

http://postimage.org/gallery/1f8a6k014/[br]Dopisany: 28 Maj 2011, 22:03_________________________________________________panowie klin ok, rozrząd nie przestawiony co dalej, może ta zasrana przepływka bo jak zdejmę kostkę to nie widzę żadnej reakcji ani się nie poprawia ani się niepogarsza co wy na to bo mnie do szału doprowadza pomału.

chciałbym wiedzieć czy to na pewno przepływka bo koszt jej to około 460 zł w inter carsie. ja mam tą z dwoma rzędami pinów.może ktoś z Krakowa by użyczył na sekundę żeby sprawdzić to na 100%.

proszę o jakieś sugestie dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli przepływka jest ok :confused4:[br]Dopisany: 30 Maj 2011, 23:16_________________________________________________ :> panowie auto ożyło pompa paliwowa po regeneracji jeszcze tylko za wysoka dawka wtrysku ale odchodzi pięknie ciekawe czy będzie więcej palił

pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...