Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Dziwne odgłosy przy energicznym skręcaniu podczas jazdy


mA4ciek

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio pojawiło sie u mnie coś takiego, kiedy podczas jazdy wykonuje szybkie skręty kierownicą slysze straszne stukanie gdzieś pod pedałami, nie mam pojęcia co to jest. Odgłos jakby zużytego przegubu - strzelanie, pukanie itd. Spotkał się ktoś z czymś takim ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawć maglownice ja już przerabiałem temat maglownicy napoczątku miałem stuki podczas kręcenia kierownicą a póżniej kręcąc w prawo nic się niedziało koło szło lekko a wlewo cężko i coś w niej stukało wymieniłem maglownice i OK jeć do dobrego mechanika niech ci zlokalizuje usterke dokładnie żebyś nieponiósł zawiwlkich kosztów.. :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dzikidzidz

Jeśli nie ma luzów na drągach, wahaczach, jabłkach, to tylko magiel, można jeździć ale strasznie wkurza, taki głuchy "puk"... :sick3:

Magle w audi są jakieś niezbyt dopracowane, wystarczy uderzyć lekko w krawężnik na skręconych kołach i można uszkodzić listwę...

Rozmawiałem z gościem,który handluje maglami to najlepiej mu schodzą do a4 po 2000...sam się przekonałem, ale u mnie samochód był uderzony w koło i tak wyszło dopiero po 15kkm od kupna...)

Bo to jak mówi Marek, do samochodów Panie to też trzeba mieć szczęście....

pozdrawiam[br]Dopisany: 03 Marzec 2008, 19:47 _________________________________________________

ale teraz pytanie do kogoś kto już przerabiał temat, kupować nową/używaną czy regenerować?? jakie są koszta??

wysokie, sporo na forum o tym jest...

za Wojtkiem Bellonem.."szukam, szukania mi trzeba..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...