Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Zegary z anglika do europejczyka


BartekTQ

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chciałbym sie dowiedzec czy zegary z anglika będa pasowały do europejczyka. W mojej a4 padł wyświetlacz naprawiac sie nie oplaca więc postanowiłem kupić na allegro gosciu ma za nieduze pieniadze tyle ze z anglika niewiem czy beda pasowały czy trzeba przekodować. Czy wogóle jest mozliwość kupienia takiego licznika ktory wstawie na miejsce starego bez jakichkolwiek zmian i ingerencji w kompa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podlacze sie do tematu...a jak ze 100km/h :mysli: w europejczyku jest na srodku a w angliku na godzinie 10-tej...jak bedzie pokazywalo :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podlacze sie do tematu...a jak ze 100km/h :mysli: w europejczyku jest na srodku a w angliku na godzinie 10-tej...jak bedzie pokazywalo :?:

tak,jak w angliku-nic nie da zmiana tarcz :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a muszę przekodowac takie zegary?

przekodować,że na wyświetlaczu i na fisie będzie pokazywać km,zamiast mile,spalanie w litrach/na 100km,a nie w milach na galonie-wskazówek nie da się przekodować
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardziej mi chodzi o immobilaizer niewiem czy to prawda ze jak wstawie inne zegary to nieodpale auta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardziej mi chodzi o immobilaizer niewiem czy to prawda ze jak wstawie inne zegary to nieodpale auta?

jeśli masz immo w liczniku-to musisz kodować od nowa :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie masz immo w liczniku, dopiero od 1998 jest... jezeli chcesz zamienic tarcze, a jak piszesz 100km/h masz w innym miejscu niz w nowym to trzeba zmienic tzw. wsad

wszystko dokładnie opisane w dziale Ukl. Elekt... temat: Efekt wymiany licznika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli do Angielskich zegarów zamontuje prędkościomierz z tarczą od europejczyka czy trzeba będzie jeszcze coś przeprogramowywać lub przerabiać ??Mile mam już przeprogramowane vagiem na km..Chodzi mi oto że by nie oszukiwał prędkościomierz. :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...