Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AVG] Uszczelka pod głowicą 1.9tdi 110KM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przy odpaleniu, przy przygazowaniu...

Ale to, że nie słychać to nic nie znaczy,

mi wywalalo płyn od 1,5 roku, a bulgotanie pojawiło się przez ostatnie 0,5 roku przed robieniem głowicy :good:

(mnie kosztowało 1200 pln. - planowanie, szlifowanie gniazd, zawory ssące, termostat, czujnik temp. płynu chłodzącego, nowy tłumik drgań na wydechu, nowy płyn chłodniczy, all filtry i olej)

Opublikowano

A ten cały bulgot to kiedy słychać?? przy odpaleniu, podczas jazdy czy kiedy :mysli: bo przyzanm szczerze że ja nic nie słysze takiego, ogrzewanie dobrze grzeje

Piotrek, u mnie od czasu do czasu zabulgotało. Ogrzewanie było. Tester na spaliny nic nie wykazywał. Nie kopcił na biało.

Wywalało płyn zbiorniczkiem, wąż był twardy.

Damian (mechanik)zmieniając uszczelkę, mówił że nie wygląda na wydmuchaną ale po wymianie problemy się skończyły.

Teraz tak myslę, a może króciec mógł pękać z powodu wysokiego ciśnienia w układzie :mysli:

Opublikowano

A ten cały bulgot to kiedy słychać?? przy odpaleniu, podczas jazdy czy kiedy :mysli: bo przyzanm szczerze że ja nic nie słysze takiego, ogrzewanie dobrze grzeje

Piotrek, u mnie od czasu do czasu zabulgotało. Ogrzewanie było. Tester na spaliny nic nie wykazywał. Nie kopcił na biało.

Wywalało płyn zbiorniczkiem, wąż był twardy.

Damian (mechanik)zmieniając uszczelkę, mówił że nie wygląda na wydmuchaną ale po wymianie problemy się skończyły.

Teraz tak myslę, a może króciec mógł pękać z powodu wysokiego ciśnienia w układzie :mysli:

nie wiem zaryzkowałem, kupiłem króciec, wymieniam rozrzad, mechanior stwierdził ze pompa wody przepuszcza :gwizdanie: zobaczymy, wymienie rozrząd 10tys wczesniej niz powinienem, do tego termostat i ten króciec i testy raz jeszcze testy :wink4:

Opublikowano

Ja również w tym tygodniu reanimuje gadzine, uszczelka + rozrząd + robocizna 1420zł.

Opublikowano

Ja w czwartek daje do mechaniora bo się pogorszyło :decayed: Jaki orientacyjny koszt powiedział wam mechanik za wymianę uszczelki, planowanie, szlifowanie gniazd zaworowych itp?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.