Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] B6 Quattro by Prince


Prince

Rekomendowane odpowiedzi

szkoda, że dokładka tylnego zderzaka nie jest s-line. Auto z tyłu jest wtedy jakby troszke agresywniejsze i ten czarny pas dodaje charakteru :wink:

Poza tym jednym szczegółem autko bardzo ładnie sie prezentuje :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny sedanik tylko trochę koza.

tak jak Paweł mówi dokładkę s line zapodaj albo coś takiego SPOILER TYLNY AUDI A4 SEDAN B6 2001-2005 (2543026336) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Carbon" widzę jak u mnie kiedyś, miał być srebrny, jest biały pewnie co?:decayed: No widać idziesz w dobrym kierunku :wink: Tylko jeszcze tył s line i listwy i będzie:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze jak ogladalem od poczatku to kawal roboty zrobiles i auto od razu nabralo charakteru... ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wiosnę wrzucę jakies niższe springi razem z amortyzatorami bo już się kończą chyba cos tak czuję.

Obecnie podoba mi się ten zderzak wiec nie planuję zmiany.

Jeżeli chodzi o dokładki to powinny mieć taki sam kolor jak reszta i na żywo nie widać różnicy za bardzo ale na zdjeciu faktycznie wygladają inaczej. Autko było całe malowane wiec lakier wszedzie taki sam i w jednym czasie kładziony wiec nic się nie dalo zrobic.

Carbony mialy byc białe, takie chcialem bo w dalekiej perspektywie mam fotele polskory z biala alcantarą :)

---------- Post dopisany at 22:46 ---------- Poprzedni post napisany at 22:45 ----------

kurcze jak ogladalem od poczatku to kawal roboty zrobiles i auto od razu nabralo charakteru... ok

dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...