Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kupujemy A3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja jednak ze swojej strony zaproponuję poszukanie A4ki... ceny mogą być podobne..

A3jka ma jednak trochę inny charakter, który bądź co bądź facetowi już z latami może nie pasować.

Może lepiej przejechać się. Zaletą takiej A3ki jest prostota zawieszenia.

Nie mówię też, że te autka są złe - są bardzo fajne :D

Cena na tej aukcji jest dość atrakcyjna, pomimo że auto to totalny golas. Za ten silnik cena powinna być chyba ciut większa.

Poza tym lampy ma zmienione na poliftowe, grill jest jeszcze stary (najprawdopodobniej ktoś wymienił, z tymi lampami auto jest duużo ładniejsze).

Nie mogę dojrzeć klamek, podwójne (takie dzielone) były przed liftem. Lift był w 2000-2001 roku modelowym. Piszę taką datę, bo w 2000 i 1999 roku wychodziły strasznie pomieszane auta :D.

Tylne lampy również wymienione na nowe.

Jesli ok z blachami, to te lampy tylko na plus są :)

Zwróć się o pomoc do chłopaków z A3 klubu... Najlepiej Ci podpowiedzą.

Opublikowano

Auto ładne. Na przełomie 98/99 był mały lift zmieniono klamki na bardzie okrągłe.A druga połowa 00r byl face lifting.

Opublikowano

zdecydowanie głośniejsze jak A4 i troche gorsze materiały deski rozdzielczej. Zdecydowanie szukałbym A4

Opublikowano

zdecydowanie głośniejsze jak A4 i troche gorsze materiały deski rozdzielczej. Zdecydowanie szukałbym A4

To trzeba kupic 130tke 6biegową i jest cisza :>
Opublikowano

zdecydowanie głośniejsze jak A4 i troche gorsze materiały deski rozdzielczej. Zdecydowanie szukałbym A4

To trzeba kupic 130tke 6biegową i jest cisza :>

przestan jeżdziłem najnowszym modelem 2.0 tdi 140 KM i w środku też jest tragedia przynajmniej dla mnie

Opublikowano

nie urażając nikogo zaproponunje Ci w tej sprawie kontakt z forumowiczami A3 http://www.forum.a3-club.net/

chłopaki są kumaci i moze ktos już ogladał to autko.

Opublikowano

Piekny i jest ale lepiej A4 kup

Opublikowano

Wowka ma rację, zgloś się do chłopaków z a3, jeśli się ładnie przywitasz w odpowiednim temacie to na pewno Ci pomogą i podpowiedzą na co zwrócić szczególną uwagę :), a być może już ktoś oglądał to autko ...

maciekg masz racje, a3 to piękne auta i wnętrze na pewno jest ładniejsze niż np w takiej b5 (chociaż chyba nie wszystkie mają ten sam środek)... :) i jakość wykończenia i plastiki na najwyższym poziomie...pamiętam dobre kilka lat temu jak cena tych samych roczników a3 co a4 , była dwa razy wyższa tj a3 kosztowala 80tys a a4 40-50tys...to chyba mówi samo za siebie :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.