Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BRB] Popychacze hydrauliczne

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam:

Proszę o poradę

Jakiej firmy polecacie popychacze hydrauliczne i czy nie uważacie ,że przy przebiegu 156000 to troszkę wczeście zaczeły "basować"

Gdzie jest prefix!? (proszę sprawdzić jaki posiadasz model silnika i wpisać w profil jak i stosować w tematach) - poprawiłem z przypuszczalnym prefixem kolejne tematy bez prefixu odrazu polecą do kosza.

Opublikowano

a jestes pewien co do oryginalnosci przebiegu? Mnie wydaje sie on dziwnie mały.

Opublikowano

wiedz kolego ze można kopić cukierka z ori przebiegiem...

co do hydro - wiec za nim zaczniesz je wymieniać - zrzuć pokrywę i sprawdź je. przy lekkim naciśnięciu na hydrosztos nie może wejść płat szczelinomierza o grubości 0,20mm miedzy hydrosztos a czop wałka rozrzadu(krzywka w górze) - jesli jestes w stanie go włozyc - hydrosztos kwalifikuje sie do wymiany.

Opublikowano
  • Autor

a jestes pewien co do oryginalnosci przebiegu? Mnie wydaje sie on dziwnie mały.

przebieg potwierdzony w serwisie , auto sprowadzony w zeszłym roku przy stanie 144000km czyli 48000km na 1rok.

wiedz kolego ze można kopić cukierka z ori przebiegiem...

co do hydro - wiec za nim zaczniesz je wymieniać - zrzuć pokrywę i sprawdź je. przy lekkim naciśnięciu na hydrosztos nie może wejść płat szczelinomierza o grubości 0,20mm miedzy hydrosztos a czop wałka rozrzadu(krzywka w górze) - jesli jestes w stanie go włozyc - hydrosztos kwalifikuje sie do wymiany.

dzięki za odpowiedź jutro rano sprawdzę , ale odgłos silnika jest jak w traktorze zwłaszcza po zrzuceniu kanału dolotowego powietrza do filtra dudni jak cholera

Opublikowano

Witam:

Proszę o poradę

Jakiej firmy polecacie popychacze hydrauliczne i czy nie uważacie ,że przy przebiegu 156000 to troszkę wczeście zaczeły "basować"

Jak wymianę oleju robiono co 30 tkm co dawało by 5 zmian to jest to możliwe mimo tego przebiegu.

Opublikowano
  • Autor

wymiana była robiona co 16-17 tkm . Przynajmniej tak wynika z k.s i w bazie ASO

Opublikowano

popychacze: INA (te co idą na montażu)

może wałek rozrządu Ci się zdeczka wytarł, zdejmij pokrywę i obadaj krzywki

Opublikowano

u mnie też basuje byłem u mechanika hydropopychacze ok wałek ok-- dałem sobie na spokój pozdrawiam

Opublikowano

ja zmieniłem na INA, i basuje tylko odrobinę mniej, a przyczyną padania hydrauliki moim zdaniem jest nieudana konstrukcja dpf

Opublikowano

To wszystko zasługa DPF. Pozatym wieszkosc aut po 2006 juz jeździło w DE na longlife a mi sie wydaje ze wymiana oleju 30 tys to zabójstwo dla silnika i turbiny. No ale cóż chwyt marketingowy. 1,9 Tdi super silnik ale BKE bo BRB to juz z DPF. Niechce wiedzieć jak moje auto jeździło u niemca jak olej wyglądał po 30 tys. Turbo przez te przeglądy i dpf powiedzalo po 140 tys dowidzenia. Od kiedy sie pozbyłem dpf oleju nie przybywa no i silniczek inaczej pracuje. No ale cóż ekologia.

Opublikowano
  • Autor

To wszystko zasługa DPF. Pozatym wieszkosc aut po 2006 juz jeździło w DE na longlife a mi sie wydaje ze wymiana oleju 30 tys to zabójstwo dla silnika i turbiny. No ale cóż chwyt marketingowy. 1,9 Tdi super silnik ale BKE bo BRB to juz z DPF. Niechce wiedzieć jak moje auto jeździło u niemca jak olej wyglądał po 30 tys. Turbo przez te przeglądy i dpf powiedzalo po 140 tys dowidzenia. Od kiedy sie pozbyłem dpf oleju nie przybywa no i silniczek inaczej pracuje. No ale cóż ekologia.

No właśnie wczoraj zauważyłem ,że oleju przybyło na bagnecie jakiś centymetr ponad stan

Opublikowano

wywal dpf, u mnie tez oleju przybywało a na vagu stan zapełnienia filtra 0%, (robię tylko trasy)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.