-
[B6 AWX] Pomocy!!! 1800zł za Regeneracje Pompowtrysków i LIPA!
no i co dalej słychać w tej sprawie?
-
[B7 BRB] Zmiana oleju, częstotliwość wypalnia DPF-a
potwierdzam kolego, nie ma dpfa, ale silnik jest przygotowany do montażu
-
[B7 BRB] Zmiana oleju, częstotliwość wypalnia DPF-a
jankes3, zobacz w specyfikacji wyposażenia - 7GG jest dpf, 0GG nie ma dpfa
-
[B7 BRB] Dla zainteresowanych basowym biciem silnika w A4 1,9TDI mam nato odpowiedz
ja mam ten basowy dźwięk, ale mi to już nie przeszkadza. Co mnie może spotkać jak to tak zostawię?
-
[B7 BPW] Na postoju nie wkręca się powyżej 3000 -co to ?
ja też tak mam, tak ma być :>
-
[B7 BRB] Popychacze hydrauliczne
wywal dpf, u mnie tez oleju przybywało a na vagu stan zapełnienia filtra 0%, (robię tylko trasy)
-
[B7 BKE] Dziwne basowe bicie na wolnych obrotach i tykanie w silniku BRB
ten typ tak ma, ja to przerabiałem, zmieniłem popychacze i to niewiele pomogło, moim zdaniem basuje poczatkowa część wydechu - tam gdzie jest dpf. Teraz ten bas to mi sie nawet podoba
-
[B7 BRB] Popychacze hydrauliczne
ja zmieniłem na INA, i basuje tylko odrobinę mniej, a przyczyną padania hydrauliki moim zdaniem jest nieudana konstrukcja dpf
-
[B7 BPW] Buczenie w silniku
ja też tak mam, ale już przestałem się tym przejmować
-
[B7 BPW] Uszkodzony wałek rozrządu
też to przerabiałem, wymienisz wałek i szklanki a oleju i tak będzie przybywać i znowu będą do wymiany, oleju przestanie przybywać jak zrobisz porządek z dpf-em :>
-
[ALL B7] Które silniki nie posiadają DPF
a mój BRB miał pdfa, ale już nie ma :>
-
[B7 BRB] Czy przestawiony rozrząd może być powodem dziwnej pracy silnika?
mlody783, jak sprawa się rozwija, pokonałeś ten problem?
-
[B6 AVF] Jakiej firmy wałek rozrządu i popychacze?
jak będzie po wszystkim napisz jakie efekty
-
[B7 BRE] ESP a obroty silnika
ja myślę że tak ma być, wg mnie to jest taka "pomoc" dla esp, silnik nie wkręca się na obroty powyżej 3tys. przy wciśniętym sprzęgle np. przy ruszaniu to wtedy nie ma poślizgu opon
-
[B7 BRE] ESP a obroty silnika
ja też tak mam z esp i się tym nie przejmuję, kiedyś zapytałem o to mechanika to wymyślił jakiś czujnik sprzęgła, że niby padnięty :>
fyky
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta