Skocz do zawartości
IGNOROWANY

radio a usb


kusiek

Rekomendowane odpowiedzi

mam oryginalne radio w audi a4 b8 zmieniarka na 6cd,aux tylko brakuje usb...profesjonalna firma zajmująca się takimi rzeczami powiedziała mi za urządzebue ami ,które umożliwia podłączenie usb do radia 1000zł,... koledzy doradźcie mi jak to można jeszcze rozwiązać tanim kosztem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jak kolega wyżej widziałem gdzieś ostatnio na forum że ktoś miał emulator zmieniarki i był zadowolony. Przy okazji z tego co wiem to emulator obsługuje karty pamięci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oo kurcze no to fajna sprawa z tym emulatorem :D koledzy możecie mi podesłać jakieś linki jak wyglądają te emulatory :> nawet nie wiem jakie mam radio ;p mam na 6cd z przodu odtwarzają mp3... i wiem ,że nawi mam g2 mma2 coś takiego ten starszy system...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli wyższa szkoła jazdy jak dla mnie...bo ja się na elektronice kompletnie nie znam...i nie mam zielonego pojęcia...czyli wtedy jak podepnę ten emulator to zmieniarka nie będzie działać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w schowku nie mam ami ale w podłokietniku mam aux.. głupie pytanie ale gdzie mogę sprawdzić jakie mam radio ? szukałem po książeczkach serwisowych i nie znalazłem może też dlatego ,że mam po francusku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz w podlokietniku wyjscie AUX wystarczy kupic przejsciowke :) np. tu

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=270578036244&ssPageName=STRK:MEWNX:IT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz w podlokietniku wyjscie AUX wystarczy kupic przejsciowke :) np. tu

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=270578036244&ssPageName=STRK:MEWNX:IT

Przecież to jest kabel do podłączenia Ipoda.

Dla kolegi najlepsze rozwiązanie to emulator jak wcześniej podany (tańszy) lub oryginalne wejście USB (droższa sprawa). Mogą się różnić sposobem obsługi z poziomu radia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...