Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Wymiana pelecionki wraz z katalizatorem na...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja zmieniałem, miałem kata na którym było 170 tys więc był czysty. Żadnej głośniejszej pracy nie zauważyłem ogólnie same pozytywy. Świst z turbiny i auto może troszeczkę lżej się odpycha. Jeżeli masz zdrowy silnik to i dymić Ci nie powinno. Ja osobiście polecam bo nie chciałem żeby mi ktoś spawał w aucie - bo można też rurę wstawić i wyjdzie jeszcze taniej.

Jeżeli się zdecydujesz to powiedz że jesteś z forum A4 i poproś o wzmacnianą plecionkę. Mnie taki zestaw z wzmacnianą plecionką i dwiema podkładkami razem z przesyłką pobraniową kosztował 205 zł a za kata wziąłem 250 zł więc na Finlandię zostało :)

Opublikowano
  • Autor
:) Cieszę się że ktoś poleca. Muszę wymienić samą plecionkę, ale pomyślałem żeby od razu pozbyć się katalizatora i przypadkowo znalazłem ową aukcje:) więc raczej zakupie i zmotuje:)
Opublikowano

tylko nie licytuj na aukcji, tylko napisz na gg, zadzwon do p. A. gruchot, poniewaz dla kluby jest rabat ale poza aukcja, bo nie placi allegro prowizji.... mam taki sam zamiennik, same plusy... tak jak kolega wyzej zaplacilem za calosc 205pln, w 1 dzien doszlo po nadaniu poczta polska , cud:D

Opublikowano
  • Autor

super:) więc będę tak czynił tylko kontakt osobisty:) dzięki chłopaki:)

Opublikowano

dokładnie ten zamiennik od pana Gruchota zamontowałem ok 2 miesiace temu.

jakosc bardzo dobra, poza allegro nieco taniej.

ogólnie jesten zadowolony takze polecam ten zabieg

Opublikowano

zaplacilem za calosc 205pln

Sory, ale wolałbym zaoszczędzić i "wybebeszyć" wnętrze katalizatora. Tak też zrobię dziś :tongue4:
Opublikowano

zaplacilem za calosc 205pln

Sory, ale wolałbym zaoszczędzić i "wybebeszyć" wnętrze katalizatora. Tak też zrobię dziś :tongue4:

kazdy robi po swojemu :cool1:

Opublikowano
  • Autor

sprzęt już w domu:) jak się uda to jutro wymiana:) i wtedy napiszę o wrażeniach:)

Opublikowano

chyba ze masz katalizator w dobrej kondycji to za jego sprzedaz mozesz sobie kupic taki wynalazek. Ogolnie dobry patent to jest a w silnikach doladowanych pozbycie sie kata wychodzi tylko na plus

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Wymieniles tego kata?

Jak wrazenia? Mysle, zeby wpeklowac ten zamiennik do siebie.

Opublikowano

Sory, ale wolałbym zaoszczędzić i "wybebeszyć" wnętrze katalizatora. Tak też zrobię dziś :tongue4:

Jeżeli będziesz miał w układzie pustą puchę o tak dużej objętości auto zrobi się głośniejsze.

W przypadku tego zamiennika nic nie przeszkadza w obiegu spalin.

Opublikowano

Sory, ale wolałbym zaoszczędzić i "wybebeszyć" wnętrze katalizatora. Tak też zrobię dziś :tongue4:

Jeżeli będziesz miał w układzie pustą puchę o tak dużej objętości auto zrobi się głośniejsze.

W przypadku tego zamiennika nic nie przeszkadza w obiegu spalin.

:good: :good: :good: :good:

dokładnie u mnie teraz poleci egr :gwizdanie:

Opublikowano

Tez mam ten zamiennik od gruchota,wszystko pasuje idealnie p&p pozatym dla klubowiczow daje mocniejsza plecionke no i fajnie slychac turbinke w tlumikach

Opublikowano

Ja zmieniałem, miałem kata na którym było 170 tys więc był czysty. Żadnej głośniejszej pracy nie zauważyłem ogólnie same pozytywy. Świst z turbiny i auto może troszeczkę lżej się odpycha. Jeżeli masz zdrowy silnik to i dymić Ci nie powinno. Ja osobiście polecam bo nie chciałem żeby mi ktoś spawał w aucie - bo można też rurę wstawić i wyjdzie jeszcze taniej.

Jeżeli się zdecydujesz to powiedz że jesteś z forum A4 i poproś o wzmacnianą plecionkę. Mnie taki zestaw z wzmacnianą plecionką i dwiema podkładkami razem z przesyłką pobraniową kosztował 205 zł a za kata wziąłem 250 zł więc na Finlandię zostało :)

czemu ja jeszcze tej finki nie wypiłem :no:

:polew: :polew:

wycinaj kata nie szczyp się :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.