Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Elektryczne szyby proszę o pomoc


nimenos

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy mam następujący problem, myslałem że mam padnięty silniczek od podnoszenia szyb :confused4: bo nie działają , kupiłem nowy i dalej nie działa :shocked: czy ktoś z was miał taki problem, oraz jak go rozwiązać z góry dziękuje za wszystkie rady :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche sie kolego wysililes piszac tego posta

moze troche bardziej szczegolowo opiszesz

w ogole nic nie bangla, szyby ani drgna?

z pilota nie zjezdzaja? z przyciskow tez?

lewa? prawa? tył? przód?

zapinałeś VAG-a

troszke sie postaraj bo jasnowidzami nie jestesmy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przewody w gumowej osłonce przy słupku sprawdzałeś, bo nie napisałeś a było wałkowane tyle razy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wszystkie przewody i gniazda z kablami i wszystko na ok

sprawdz miernikiem , ktorys kabelek sie przelamal :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a co moze być w B6 TYLKO w szybie kierowcy(pasazera działa normalnie) ze jak naciskam przycisk otwierania to efekt tego jest taki jkaby sie ktos bawił szybą jezdzac w dol i w gore cały czas...

Nie otwiera sie plynnie w dol tylko takimi skokami np. zjedzie do polowy na dol zamknie sie do 3/4 potem znowu zjedzie 2cm zamknie sie o 1cm potem zjedzie o 15cm i tak w kólko, trzymając caly czas przycisk. jak puszczam to zatrzymuje sie tam gdzie akurat stanie..

Padł przycisk? Moduł komfortu(ale tylko na szybie kierowcy by świrowało?). Pomocy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a co moze być w B6 TYLKO w szybie kierowcy(pasazera działa normalnie) ze jak naciskam przycisk otwierania to efekt tego jest taki jkaby sie ktos bawił szybą jezdzac w dol i w gore cały czas...

Nie otwiera sie plynnie w dol tylko takimi skokami np. zjedzie do polowy na dol zamknie sie do 3/4 potem znowu zjedzie 2cm zamknie sie o 1cm potem zjedzie o 15cm i tak w kólko, trzymając caly czas przycisk. jak puszczam to zatrzymuje sie tam gdzie akurat stanie..

Padł przycisk? Moduł komfortu(ale tylko na szybie kierowcy by świrowało?). Pomocy!

Cosz silniczkiem jest albo linka sie zacina :confused4: rozbierz tapicerke i sprawdz fizycznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...