Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Zawieszenie firmy DENCKERMANN


andrewb25

Rekomendowane odpowiedzi

Witam warto zakładać zawieszenie firmy DENCKERMANN

Przykładowa aukcja

http://allegro.pl/wahacze-audi-a4-a6-vw-passat-b5-b6-denckermann-hd-i1634983482.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wszystko chinol mialem je do wyboru dopoki nie zalozysz i nie pojezdzisz sam na wlasnej skorze nie bedziesz wiedzial jak to dziala ja dzis zalozylem QAP i moge powiedziec ze test rozpoczety bede pisal kazde spostrzezenie na ten temat. a co do tanszego przekonalo mnie kilku ludzi co to zakladaja i mowie ze nie warto inwestowac w LMO bo polskie drogi potrafia wszystko dojechac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wymienilem na jesien cale zawieszenie na niby oryginalne jak to okreslil sprzedawca zaplacilem kupe kasy i od miesiaca mam stuki dosc mocne, a jezdze nie za wiele...

zgaduje, oryginalne z allegro ?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm miałem kilka elementów tej firmy i jak do tej pory bez zarzutu... IMO produkty w dobrej relacji cena/jakość, aczkolwiek jeśli szukasz jakości proponowałbym komplet FEBI BILSTEIN i możesz spać spokojnie :>, aczkolwiek na tych naszych drogach to różnie bywa :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm miałem kilka elementów tej firmy i jak do tej pory bez zarzutu... IMO produkty w dobrej relacji cena/jakość, aczkolwiek jeśli szukasz jakości proponowałbym komplet FEBI BILSTEIN i możesz spać spokojnie :>, aczkolwiek na tych naszych drogach to różnie bywa :confused4:

Ponoć febi też już się zepsuło :thumbdown: mam u siebie już rok czasu zawieche po części febi 5 z 8 wahaczy i narazie cisza, pozostałe 3 mam z MS i też cisza, a drogi u nas to porażka :thumbdown:

Tematów o wahaczach na tym forum jest milion :gwizdanie: jak nie więcej :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgaduje, oryginalne z allegro ?:)

Nie, kupowane byly od mechanika ktory prowadzi tez szrot z samymi audi i tylko ta marka sie zajmuje. Ma gdzies tam w niemczech zrodlo i sprowadza te wahacze, byly niby w folii i sprawialy wrazenie oryginalnych ale w sumie to ja sie nie znam na tyle zeby to dobrze ocenic. W kazdym razie kosztowaly 1400 czy 1500 plus zalozenie i od jesieni powiedzmy ze zrobilem z 15-20 tys km i tluka sie, najpierw z lewej a teraz juz i pawa, no chyba ze to nie one bo jeszcze nie sprawdzalem ale wydaje mi sie ze niestety tak. :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgaduje, oryginalne z allegro ?:)

Nie, kupowane byly od mechanika ktory prowadzi tez szrot z samymi audi i tylko ta marka sie zajmuje. Ma gdzies tam w niemczech zrodlo i sprowadza te wahacze, byly niby w folii i sprawialy wrazenie oryginalnych ale w sumie to ja sie nie znam na tyle zeby to dobrze ocenic. W kazdym razie kosztowaly 1400 czy 1500 plus zalozenie i od jesieni powiedzmy ze zrobilem z 15-20 tys km i tluka sie, najpierw z lewej a teraz juz i pawa, no chyba ze to nie one bo jeszcze nie sprawdzalem ale wydaje mi sie ze niestety tak. :confused4:

Nie zapytałeś jakiej firmy są te whacze? Cena z górnej półki raczej LEM ale już po pół roku by się wybiły? Coś tu nie gra albo coś pokręciłeś z cena albo mechanik Ci założył jakiś bubel, albo jezdzisz po takich dziurach że LEM czyli najlepsze i najdroższe wahacze po pół roku się wysrały :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zapytałeś jakiej firmy są te whacze? Cena z górnej półki raczej LEM ale już po pół roku by się wybiły? Coś tu nie gra albo coś pokręciłeś z cena albo mechanik Ci założył jakiś bubel, albo jezdzisz po takich dziurach że LEM czyli najlepsze i najdroższe wahacze po pół roku się wysrały :gwizdanie:

Z tego co pamietam to mialy jakies symbole vw i audi na sobie ale nie pytalem, mialybyc dobre wiec uwierzylem na slowo bo -znajomy polecal tego mechanika. Pojade na kanal to sprawdze. Cena napewno byla w tych granicach. Co do dróg no to wojewodztwo lubelskie, jedna trzecia drog nowych a dwie trzecie w oplakanym stanie,z tym ze zawsze te kilka kilometrow wolalem dolozyc na inna trase niz tluc sie po dolach. Niedlugo wszystko sie wyjasni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Jako użytkownik wahaczy DENCKERMANN po 20 tys mogę powiedzieć, że poleciały końcówki i max jeszcze 10 tyś polecą górne wahacze,

Przy następnej wymianie skorzystam z MS bo DENCKERMANN oceniam średnio

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

denckermanny odradzam dlugo nie pochodza u mnie tez jeden gorny po 25tys juz prawie nadaje sie do wymiany

lepiej kupic maxgear sa tansze i po 65tys byly 3 gorne do wymiany i jedna koncowka a doolne dalej trzymaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...