Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
:bry:
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:bry:

:hi:

Opublikowano
  • Autor

Wybiera sie ktoś gdzies na impreze "Andrzejkową" :naughty:

Opublikowano

Wybiera sie ktoś gdzies na impreze "Andrzejkową" :naughty:

do Andrzeja :decayed:

Opublikowano

:hi:

a pamiętacie jak w Kilerów dwóch ten drugi z Kuby mówił "co si dzieje Bonski"

Opublikowano

:hi:

czesc wszystkim chciałem sie podzielić refleksjami jakie mnie spotkały a mianowicie zastanawiałem sie czy zostawić sobie bmw czy audi i juz wiem po dzisiejszym dniu testowania ze jedynka to troche za uboga wersja w porównaniu do mojej a4 i niby silnik o podobnych parametrach a według mnie zbiera sie duzo gorzej dlatego postanowiłem wystawić ją na sprzedaż tu do niej link , auto ładne ale małe.

http://www.allegro.pl/item831128127_okazja_bmw_118d_zarejestr_zadbany_ogl_prywatne.html

sokol oceń swoim fachowym okiem :wink4:

ładna ale faktycznie uboga wersja

co do silnika to z tymi CR tak jest, że nie czuć takiego gwałtownego przyśpieszenia a ciągną równomiernie do końca wiec to napewno tylko Twoje odczucie ze audi wbija lepiej w fotel choc moc w bmw faktycznie nie poraża

sam mam podobnie, jak sie przesiade z mojej bety do AVF mojego taty, to audi ma taki strzał z dołu ze "wbija" w fotel i jej odczucie ze lepiej przyspiesza ale tak do 3000 rpm, gdzie tdi zdycha a bmw idzie dalej

zresztą pojezdzij sobie nią troche to zobaczysz o czym mówie

w Twoim przypadku narazie zostałbym przy audi :good:

Opublikowano

Wybiera sie ktoś gdzies na impreze "Andrzejkową" :naughty:

można zrobić jakieś wspólne wyjście , tylko gdzie?

+?

Opublikowano

dziekuje, poczułem to o czym mówisz audi łapie z dołu power a bmw powyzej 3tys , jedno nie ulega wątpliwości beta lepiej sie klei do asfaltu

dodam na margnesie ze dzis w pierwszym dniu testowania złapał mnie foto radar niestety przenośny :wallbash: i nie uchronie sie od kary a było troche na cyferblacie i to sporo :disgust:

Opublikowano

:hi:

Pozdro z Barcelony :)

Opublikowano

:hi:

Pozdro z Barcelony :)

:hi: pozdro z Borkowskiej

Opublikowano

buahahaha

:polew: :polew:

Mironowi zamkneli watek to przyszedl do Nas...

Opublikowano

:hi:

Pozdro z Barcelony :)

pojechałeś na lige mistrzów :wink4:

Opublikowano

na Gran Derbi :)

Opublikowano
  • Autor

Wybiera sie ktoś gdzies na impreze "Andrzejkową" :naughty:

można zrobić jakieś wspólne wyjście , tylko gdzie?

+?

hmmm moze byc kiepsko tam , generalnie wszedzie nie jest zaciekawie ostatnio :gwizdanie:

zawsze mozna u mnie :wink4:

Opublikowano

:hi:

Oglądałem dzisiaj te 2012, fajne efekty ale po ch:decayed: j im się udało na końcu :?: :decayed:

Boseron zostań przy A4 :wink4:

Zgaście później :)

:hi:

Opublikowano

oki zgasze :wink4:

Opublikowano

Witam :) Jest ktoś chętny na profi sesję foto swojej A4 ?

Opublikowano

Witam :) Jest ktoś chętny na profi sesję foto swojej A4 ?

a cos wiecej.......[br]Dopisany: 26 Listopad 2009, 04:41_________________________________________________wstawac śpiochy budzimy sie do życia !!!! :naughty:

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 26 Listopad 2009, 07:47_________________________________________________

Witam :) Jest ktoś chętny na profi sesję foto swojej A4 ?

PAN Wąski lubi się fotografować :wink4:

Opublikowano

Siema :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.