Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

SIemian czy to co ja mam z A6 (chodzi o te zaciski w garazu) to brakuje mi tylko tarcz 320 i klockow ?? Czy czegos jeszcze??

powielam pytanie , ten zestaw co mi dzisiaj wcisnałeś to od jakiego auta i silnika jest i co musze do tego dokupić?

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Siemian za co kolejna kropka :?: :naughty:

Już przeczytałem :polew:

Opublikowano

SIemian czy to co ja mam z A6 (chodzi o te zaciski w garazu) to brakuje mi tylko tarcz 320 i klockow ?? Czy czegos jeszcze??

Chęci aby je założyć :)

Opublikowano

Dokładnie Kerczi. Jeśli masz kompletny zacisk to brakuje Ci tarcz, klocków.

Klocki mogą być z a6. Ale tarcze musisz kupować do a4.

Boseron info poszło na PW. Od a6 2.5 tdi 2005r pod tarcze 320/321.

O ile się nie myle to Ogr ma takie same.[br]Dopisany: 01 Grudzień 2009, 08:45_________________________________________________Kropek za Reala w Knurowie :polew:

Opublikowano

:hi:

Kropek za Reala w Knurowie

:polew:

właśnie doczytałem :decayed:

Cuber jak mogłes takie spoko fele oddać temu niszczycielowi felunku :wallbash:

żebyś jeszcze z 3 tyś zł go skasował to rozumiem :gwizdanie:

Opublikowano

Dokładnie Kerczi. Jeśli masz kompletny zacisk to brakuje Ci tarcz, klocków.

Klocki mogą być z a6. Ale tarcze musisz kupować do a4.

Boseron info poszło na PW. Od a6 2.5 tdi 2005r pod tarcze 320/321.

O ile się nie myle to Ogr ma takie same.[br]Dopisany: 01 Grudzień 2009, 08:45_________________________________________________Kropek za Reala w Knurowie :polew:

Ogr ma 312
Opublikowano

:hi:

Kropek za Reala w Knurowie

:polew:

właśnie doczytałem :decayed:

Cuber jak mogłes takie spoko fele oddać temu niszczycielowi felunku :wallbash:

żebyś jeszcze z 3 tyś zł go skasował to rozumiem :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

niszczyciel felunku... jak to brzmi... :polew:[br]Dopisany: 01 Grudzień 2009, 08:59_________________________________________________

Dokładnie Kerczi. Jeśli masz kompletny zacisk to brakuje Ci tarcz, klocków.

Klocki mogą być z a6. Ale tarcze musisz kupować do a4.

Boseron info poszło na PW. Od a6 2.5 tdi 2005r pod tarcze 320/321.

O ile się nie myle to Ogr ma takie same.[br]Dopisany: 01 Grudzień 2009, 08:45_________________________________________________Kropek za Reala w Knurowie :polew:

Ogr ma 312

Tarcze ma 312 ale zaciski ma pod 320... :gwizdanie:

Opublikowano

Tak :)

Opublikowano

a moga byc tarcze i klocki od a4 3.0 tdi??

Opublikowano

tak

Opublikowano

a moga byc tarcze i klocki od a4 3.0 tdi??

Jesli maja takie samo ET osadzenia to mysle ze tak :wink4:
Opublikowano
:hi::decayed:
Opublikowano
  • Autor

cześć wszystkim dawno mnie tu nie było może ktoś chętny

http://www.a4-klub.pl/smf/sprzedam/b6_bfc_do_sprzedania_alufelgi_17_oryginal-t105671.0.html;msg1220532

Pozdrawiam

oj dawno dawno :cool1:

:bry: [br]Dopisany: 01 Grudzień 2009, 12:04_________________________________________________

a od kiedy ?

Opublikowano

od dziś :wink4:

Opublikowano
  • Autor

od dziś :wink4:

no własnie chyba nie bo z nowymi ustawieniami poczta mi nie śmigała ( nic nei mogłem wysłac ) wróciłem do starych i jest ok :gwizdanie:

Opublikowano

od dziś :wink4:

no własnie chyba nie bo z nowymi ustawieniami poczta mi nie śmigała ( nic nei mogłem wysłac ) wróciłem do starych i jest ok :gwizdanie:

a ja już wczoraj zmieniłem i wszystko odrazu działało

Opublikowano

u mnie też po zmianie wszystko hula

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.