Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siema :hi:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siema :hi:

joł

Opublikowano

Kerczi,da sie ustawić na vagu po jakim czasie sie ma zamknac auto jak ja zapomne?

Opublikowano

Kerczi,da sie ustawić na vagu po jakim czasie sie ma zamknac auto jak ja zapomne?

nie mam pojecia, bedzie moze TX DIDI to moze On bedzie wiedzial. Cos pomieszamy to moze sie uda :)

Opublikowano

oki,to do zobaczonka o 18.00 :) pozdr

Opublikowano

>Pablo jak już ktoś pytał o Twojego to prze...., poza tym niewidomych z tego co wiem do policji nie zatrudniają a tak poważnie to chyba w zeszłym roku Cię prosiłem abyś w ramach opierdalania się w pracy spróbował sparować z czymś tą najtańszą (i małą przede wszystkim!) navi Manty z BT. Są efekty? no bo wiesz ja już stary jestem i nie mam czasu na pier...enie się z odpowiedziami , i znowu będzie nadziewane..., a po co Ci to .. kuku9nc4.th.jpg potem kupa sama wypada...

a tak poważnie to zamiast dymać galerianki to spróbowałbyś, bo jak na razie na 3 sztuki, 3:0 dla mnie na razie.

pozdr

hahahaha rtocki ty masz chyba 10 lat a nie po 40tce tak ktoś przynajmniej to odbierze jak ten post przeczyta :naughty:

A co do manty to Ci wyraźnie powiedziałem że sprzedałem ten model i już go nie będę miał bo nie będę zamawiał takich parchów że co drugi wraca na serwis :!:

A tak po za tym to :hi: wszystkim[br]Dopisany: 03 Styczeń 2010, 15:45_________________________________________________Panowie gdy by ktoś był na kupnie to gość ma wiele różnych rodzai żarówek

http://allegro.pl/my_page.php?uid=4768765

Opublikowano

:cool1:

nie zamula Wam forum?

Trzeniek trzeba rachunek za net zapłacić najpierw...... :polew:

jechać na spot czy nie jechać :mysli:

Opublikowano

:hi:

Nie wyjechalem dzis pod gore w rozdzielu :disgust: musialem lancuchy kupic...

sie glupio pytacie czy przyjezdzac... przyjezdzac :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

Nie wyjechalem dzis pod gore w rozdzielu :disgust: musialem lancuchy kupic...

sie glupio pytacie czy przyjezdzac... przyjezdzac :gwizdanie:

To gdzie ty to jeździsz :gwizdanie:

Opublikowano

:cool1:

nie zamula Wam forum?

Trzeniek trzeba rachunek za net zapłacić najpierw...... :polew:

jechać na spot czy nie jechać :mysli:

wpadnij , pogadamy :wink4:

Opublikowano

:cool1:

nie zamula Wam forum?

Trzeniek trzeba rachunek za net zapłacić najpierw...... :polew:

jechać na spot czy nie jechać :mysli:

wpadnij , pogadamy :wink4:

Ja zaraz jadę spłukać tego parcha :decayed:

I usłyszycie nowy dźwięk V6 :kox::decayed:

Opublikowano

chyba z głośników :tongue4:

Opublikowano

:cool1:

nie zamula Wam forum?

Trzeniek trzeba rachunek za net zapłacić najpierw...... :polew:

jechać na spot czy nie jechać :mysli:

wpadnij , pogadamy :wink4:

Ja zaraz jadę spłukać tego parcha :decayed:

I usłyszycie nowy dźwięk V6 :kox::decayed:

tylko uważaj na zakrętach :wink4:

Opublikowano

:hi:

Nie wyjechalem dzis pod gore w rozdzielu :disgust: musialem lancuchy kupic...

sie glupio pytacie czy przyjezdzac... przyjezdzac :gwizdanie:

To gdzie ty to jeździsz :gwizdanie:

trasa 965 z bochni na limanowa :wink4: jedna taka przejebana gorka jest. Zawrocilem kupilem lancuchy, wracam a tam korek z 30 aut nie mogacych wyjechac :kox:

Opublikowano

chyba z głośników :tongue4:

Ty nie gadaj bo jeszcze Ci się spodoba i też wypier.. kata i zrobisz dolot :naughty:[br]Dopisany: 03 Styczeń 2010, 17:06_________________________________________________

:cool1:

nie zamula Wam forum?

Trzeniek trzeba rachunek za net zapłacić najpierw...... :polew:

jechać na spot czy nie jechać :mysli:

wpadnij , pogadamy :wink4:

Ja zaraz jadę spłukać tego parcha :decayed:

I usłyszycie nowy dźwięk V6 :kox::decayed:

tylko uważaj na zakrętach :wink4:

Uważam :wink4:

Ty też uważaj z tym swoim napędem :)

Opublikowano

Krakow bardzo zasypany..? :decayed:

Opublikowano

Krakow bardzo zasypany..? :decayed:

troszkę :wink4:

Opublikowano

Krakow bardzo zasypany..? :decayed:

A dojedziesz na spota :?: :decayed:

Opublikowano

Za tydzien dojade :gwizdanie:

Opublikowano

Za tydzien dojade :gwizdanie:

To mnie nie będzie bo pracuje :angry:[br]Dopisany: 03 Styczeń 2010, 17:30_________________________________________________

Krakow bardzo zasypany..? :decayed:

troszkę :wink4:

To podjedz do mnie na pas to słowo "troszkę" raczej będzie na złym miejscu :naughty::decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.